| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat trzebnicki
Więcej (5)
Obiekty w okolicy
Kościół ewangelicki
26
m
Uraz
Przystanek autobusowy
30
m
Uraz
Pomnik poległych w I wojnie świato...
35
m
Uraz
Wolności 11
42
m
Uraz
Wolności 13
48
m
Uraz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Wolności 12

Zbudowano: k. XIX w.
Dawniej: Rathaus
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Czyzby dawny zajazd ?
2012-02-08 16:37:46 (14 lat temu)
pawel
 
No i proszę. Nawet ze Skarżyska "coś" tu dotarło.
2012-02-08 16:45:16 (14 lat temu)
pawel
 
2012-02-08 19:11:13 (14 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: To jest budynek ratusza. Jego stan i otoczenie są miarodajne dla skali upadku, w jakim znalazło się dawne miasto Auras.
2012-02-08 19:47:56 (14 lat temu)
pawulon
 
do pawel: O czym Waść mówisz?
2012-02-08 18:57:42 (14 lat temu)
pawulon
 
do pawel: Tak też podejrzewałem ;)
2012-02-08 19:12:49 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do WW: O, kurka wodna.
2012-02-08 19:49:52 (14 lat temu)
2012-02-08 19:57:07 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
A dokładniej pl. Wolności 12 .
2020-07-25 21:15:12 (5 lat temu)
Slogan z 1993 roku?
2021-04-10 21:56:44 (5 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
Głosujemy za Frontem Narodowym - to rok 1952
W 1956 był już Front Jedności Narodu.
2021-04-10 22:09:45 (5 lat temu)
atom
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Nie wiem, myślałem, że dużo wcześniejszy (Front Jedności Narodu, czy coś)
2021-04-10 22:01:05 (5 lat temu)
2021-04-10 22:22:49 (5 lat temu)
atom
 
do fantom: Tak, czy inaczej - dość dawna historia.
2021-04-10 22:15:31 (5 lat temu)
TW40
 
do fantom: W którym roku takie hasło mogło się pojawić?
2021-04-11 00:04:44 (5 lat temu)
atom
 
do Neo[EZN]: W sloganie wyborczym byłaby raczej pełna nazwa. Myślę, że kol. fantom ma rację.
2021-04-10 22:25:41 (5 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Napis powstał przed wstawieniem szerszego okna.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2021-04-10 22:27:19 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet