| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Urząd Skarbowy
Obiekty w okolicy
3 Maja 22
52
m
Sosnowiec
Pawilon usługowy, garaże
57
m
Sosnowiec
Zwycięstwa 1
63
m
Sosnowiec
Kaplica Bożego Narodzenia
91
m
Sosnowiec
Figura Jezusa Chrystusa
98
m
Sosnowiec

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Urząd Skarbowy

Dawniej: Unitra-Unizet, Kombinat Budownictwa Ogólnego "Zagłębie"
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
4elza
 
Wymiana, korekta opisu i przypisania.
2022-03-25 02:01:10 (4 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Podwójne przypisanie do tramwajów (główne + zncznik), skorygowałam.
2025-03-24 07:25:07 (rok temu)
Banita
 
+1 głosów:1
Taka wzmianka "w Sosnowcu przy ul. Czerwonego Zagłębia dobiegają końca prace związa­ne z uruchomieniem Domu Handlowego Elektroniki prowadzonego przez jednostkę handlową przemysłu — Zjednoczenie UNITRA." Zatem UNITRA-UNIZET zaistniała w tym budynku w 1973
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: słówko
2025-04-06 02:04:52 (rok temu)
Zdecydowanie jest to ul. 3 Maja. Zdjęcie zrobione jest przy wylocie z ul. Małachowskiego.
2010-02-28 21:31:31 (16 lat temu)
Budynek widoczny na zdjęciu to Urząd Skarbowy
2010-03-16 06:02:58 (16 lat temu)
do Zaglebiak: Czyli 3 Maja 20.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2010-03-16 07:53:39 (16 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Literówkę poprawiam po 12 latach. Że też wcześniej nikt beki nie kręcił ;)
2022-03-25 13:23:01 (4 lata temu)
do Banita: Zgadza się, w widocznym tu sklepie w lewej części budynku sprzedawano wyroby gotowe. W drugim sklepie po drugiej stronie wejścia do budynku sprzedawano podzespoły elektroniczne.
2025-04-06 06:59:59 (rok temu)
4elza
 
do Banita: Czy to jest równoznaczne z powstaniem budynku?, czy tylko sam sklep z 1973...
2025-04-06 07:06:38 (rok temu)
Banita
 
do 4elza: Tylko sam sklep. Budynek już stał i w datacji tego zdjęcia nie ma co zmieniać. Pewne, że poniżej 73'
2025-04-06 08:54:14 (rok temu)
do 4elza: Nie jest - jak widać wcześniej był tam sklep sportowy.
2025-04-06 11:35:05 (rok temu)
4elza
 
Korekta przypisania i opisu, znacznik.
2022-03-25 05:45:37 (4 lata temu)
rdx0
 
chyba wiem gdzie to jest a mianowicie po lewej część bramy wjazdowej na plebanie kościoła kolejowego. Po prawej w budynku klubu znajduje się obecnie ksero i idzie ciąg garaży za urzędem skarbowym. . Widać jeszcze bramę pierwszego skrajnego garażu.
3 maja 20.
2020-12-23 19:22:11 (5 lat temu)
rdx0
 
jeszcze pomiędzy tablicą klub a lewym drzewem widać ostatnie piętro obecnego humanitasa. Cerkwi nie widać bo chyba zasłania ją środkowy znak zakazu.Jak się dobrze wpatrzyć to widać słupy trakcji kolejowej nad dachem.
2020-12-23 19:31:46 (5 lat temu)
rdx0
 
+1 głosów:1
2020-12-23 19:39:21 (5 lat temu)
rdx0
 
to co? Przypisujecie?
2020-12-26 13:28:23 (5 lat temu)
4elza
 
do rdx0: Owszem, ktoś przypisał, ale ten obiekt to tak założony trochę nie teges;-)
Albo pawilon, albo garaże.
I jeżeli już, to proponowałabym nazwę obiektu " Klub Motorowy Górników", ponieważ to właśnie przedstawia zdjęcie, z adnotacją w opisie, że jest to aktualnie "Ksero-Centrum-Poligrafia", za Kościółkiem Kolejowym, w pobliżu garaży (którym zaraz założę obiekt) usytuowanych za US, od strony kolei.
2020-12-27 05:05:10 (5 lat temu)
vigo
 
do 4elza: Ja przypisałem i uważam, że jest "teges". Jak popatrzysz na mapę lub zdjęcie satelitarne, to jest to jeden budynek, w którym jest punkt usługowy i garaże. Jeśli chodzi o nazwę, to zgodnie z regulaminem FP wpisujemy aktualną nazwę obiektu. Tak więc "Klub Motorowy Górników" może być w rubryce "nazwa dawna" Jeśli chodzi o ksero, to po pierwsze, jest to jedna z funkcji budynku, a po drugie takie punkty często zmieniają się, więc uważam, że bezpieczniejsza jest nazwa pawilon i garaże.
2020-12-27 10:48:24 (5 lat temu)
4elza
 
do vigo: Masz rację, wszystko się zgadza, jak najbardziej teges;-)
Zasugerowałam się faktem, że póki co, jest to jedyne zdjęcie jakie mamy i nazwa "Klub..." wydawała mi się słuszna, ponadto nie zwróciłam uwagi, że te budynki faktycznie stanowią całość.
2020-12-28 05:46:35 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Urząd Skarbowy na innych zdjęciach
1940
-
1973
1940
-
1973
1972
-
1976
1973
-
1998
1975
-
1998
2002
-
2020
2002
-
2021
2021
-
2021
2021
-
2026
2023
-
2026
2026
-
2026
2026
-
2026
2026
-
2026
Urząd Skarbowy - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet