| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Urząd Wojewódzki
Obiekty w okolicy
Urząd Wojewódzki
22
m
Katowice
Pomnik marszałka Józefa Piłsudskie...
79
m
Katowice
Obelisk Orłów Śląskich
84
m
Katowice
Urząd Marszałkowski Województwa Śl...
98
m
Katowice
Muzeum Śląskie
104
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Pilnuj wymiarowania
2015-09-20 11:21:12 (10 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Jak ja bym tam byl..to bym napewno coś wykombinowal...takie miejsca we mnie przebudzaja serce buntownika...:-)..Juź wiem co bym tam nabrojil...ale dobre....:-)
2017-08-07 09:54:05 (8 lat temu)
A nie Sejmiku?Nazwa Sejm to chyba dla tego w Warszawie przynależna?
2017-08-07 09:58:16 (8 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do vetinari: Pewnie zagłosowałbyś na Fotopolskę ;-)
2017-08-07 10:01:16 (8 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: To nazwa historyczna z czasów autonomii Śląska.
2017-08-07 10:02:25 (8 lat temu)
do Dariusz Łukasik:
Sala Sejmowa posiada 80 miejsc dla posłów i prezydium Sejmu, 30 dla przedstawicieli Urzędu, 30 dla prasy oraz na galerii 120 miejsc dla publiczności. Centralnym miejscem jest trybuna marszałkowska z bogato zdobionymi fotelami marszałka i wicemarszałków. Sala Sejmu Śląskiego posłużyła jako wzorzec dla budowanej w podobnym czasie siedziby Sejmu Rzeczypospolitej w Warszawie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: 123654
2017-08-07 13:24:14 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do pawulon: Aha...na to niewpadlem..moje myśli sa czarniejsze i ciemniejsze.....
2017-08-07 10:13:14 (8 lat temu)
pawulon
 
do vetinari: Strach się bać :)
2017-08-07 10:17:08 (8 lat temu)
do pawulon: Nie spoko...nie jestem samobujca..ja bym tam naprzyklad wypuścil z pudelka troche swierszczy..źywych...albo....:-)
2017-08-07 10:20:00 (8 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do vetinari: Super, szarańczą ich... ;-)
2017-08-07 10:20:54 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do pawulon: Wyobraź sobie, jak tam deratizuja i deratizuja....i nic...:-)
2017-08-07 10:23:43 (8 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
2017-08-07 08:22:39 (8 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Nie to jest to co nie zabrali w filmie Złoto Dezerterów.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korek
2017-08-07 13:54:15 (8 lat temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
To w Urzędzie Wojewódzkim.
2024-01-07 21:01:55 (2 lata temu)
4elza
 
do Krzyś_: Dzięki.
2024-01-08 00:38:25 (2 lata temu)
Woj11
 
Tak, ten trzeci to Jaroszewicz
2026-03-12 07:44:27 (3 miesiące temu)
Z tyłu, między Ziętkiem a Jaroszewiczem - Zdzisław Grudzień.
2026-03-12 08:58:09 (3 miesiące temu)
Woj11
 
do Woj11: I moim zdaniem Śląski Urząd Wojewódzki
2026-03-12 07:48:46 (3 miesiące temu)
4elza
 
do Woj11: Znak zapytania i wielokropek dotyczą lokalizacji, nie osoby ;-)
2026-03-12 07:52:16 (3 miesiące temu)
4elza
 
do Woj11: Dzięki, właśnie też znalazłam tę mozaikę na podłodze.
2026-03-12 07:54:35 (3 miesiące temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 3 miesiące temu)
Wejście główne. Źródło: Kalendarz górniczo-hutniczy, 1937.
Basen zabezpieczający skarbiec przed włamaniem.
1926
-
1929
1926
-
1930
1929
-
1933
1931
-
1975
1936
-
1975
1974
-
2015
1974
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet