| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy "Barbara"

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
czesil
 
+2 głosów:2
Moja mama też miała takową fryzurę :)
2017-03-08 20:45:13 (9 lat temu)
vstrone
 
+3 głosów:3
Z najlepszymi życzeniami z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich Pań z Fotopolski od wszystkich Panów z Fotopolski (niniejszym ich wyręczam)!
2017-03-08 20:48:14 (9 lat temu)
do czesil: Moja też.:) W latach 60 i na początku 70.
2017-03-08 21:19:22 (9 lat temu)
czesil
 
do vstrone: No :-/
2017-03-08 20:54:36 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do vstrone: Jedna z pań bardzo dziękuje i niniejszym przekazuje Koleżankom życzenia wszystkiego najlepszego.
2017-03-08 21:01:48 (9 lat temu)
paulus60
 
+1 głosów:1
do vstrone: No cóż.... 3 godziny temu na 3 sekundy wskoczyłem na FP, skomentowałem w 3 zdaniach 3 zdjecia i ...... o naszych damach zapomnia......., nieeee, nie zapomniałem. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet. :)))).

PS. Mam nadzieję, że moje spóźnienie zostanie przyjęte ze zrozumieniem.
2017-03-08 21:18:09 (9 lat temu)
do vstrone: Jesteś niesamowita! Od samego rana głowiłem się jak by tu wrzucić coś naj, naj, i dałem plamę (jednak o swojej nie zapomniałem). Wszelkiej pomyślności żeńskości!
2017-03-08 21:19:10 (9 lat temu)
vstrone
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Z wzajemnością! Nie ma to jak samej sobie życzyć.
2017-03-08 21:07:37 (9 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Gańba i tyle!
2017-03-08 21:14:52 (9 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
do czesil: Wręcz goździki i rajstopy i po "gańbie" :)
2017-03-08 21:33:20 (9 lat temu)
vstrone
 
+2 głosów:2
do paulus60: Wszystkie Panie z FP dziękują pięknie :-)
2017-03-08 21:25:28 (9 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Serdeczne podziękowania od wszystkich Pań z FP :-)
2017-03-08 21:26:16 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Dziękuję :-) Odebrałeś wiadomość ode mnie (sprzed 2 dni) ?
2017-03-08 21:40:37 (9 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do vstrone: Wręczam słone chipsy, ażeby życie nie było przesłodzone.
2017-03-08 21:45:45 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tak, bardzo dziękuję za wiadomość, będę :)
2017-03-09 13:11:13 (9 lat temu)
vstrone
 
do czesil: :-)
2017-03-08 22:36:37 (9 lat temu)
1 Dyskusja (ostatnia 9 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet