| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - Ulica Wczasowa
1
4
5A
6
9
16
21
22
39
41
47
49
51
78
88
90

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Wczasowa

Dawniej: Friedenstal
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
YouPiter
 
+10 głosów:12
Data z tzw. ,,powietrza"? Powinna być od `65, nie piszę tu o ,,garbim" bo ten jeździ od wojny ale eMBeczka to lata `64 - `69 :)
2013-04-03 13:21:52 (13 lat temu)
YouPiter
 
+8 głosów:8
Kolegium Minus ? Za co ? Ja tu grzecznie o ściślejszym datowaniu... :(
2013-04-03 16:39:25 (13 lat temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Nawet jeśli Skodą 1000 MB z pierwszych 2 miesięcy produkcji przyjechał turysta z Czechosłowacji, to najwcześniej latem 1964-go.
2024-09-02 14:38:47 (rok temu)
† Festung
 
+3 głosów:4
do YouPiter: Trochę wyrównałem Ci krzywdy:)
2013-04-03 16:43:27 (13 lat temu)
Stenek
 
0 głosów:5
do YouPiter: No nie ma lekko, tu minusy się dostaje ZA NIC, wiem coś o tej paranoi, i jakoś nikomu to nie przeszkadza, no może za wyjątkiem paru osób, czyli mnie, kolegi Pawulona i paru innych. Bezsens anonimowego oceniania jest poza dyskusją, ale tu nadal jest hołubiony
2013-04-04 00:58:59 (13 lat temu)
YouPiter
 
+5 głosów:5
do † Festung: Od razu rogal na twarzy, no pękać z zachwytu nie budu (ros). Dzięki :)
2013-04-03 18:24:46 (13 lat temu)
Pako45
 
+6 głosów:7
do Stenek: Masz fobię na tym punkcie, bo cały czas o tym piszesz, daj sobie spokój i skoncentruj się na architekturze
2013-04-04 01:06:34 (13 lat temu)
augiasz
 
Czy ktoś wie, gdzie tu w okolicy DW "Nauczyciel" znajduje się lub znajdował basen?
2018-05-19 20:03:10 (8 lat temu)
palo
 
+2 głosów:2
Obecnie jedynie w dawnym Mazowszu lub w dawnym Kolejarzu na ul. Stromej. Dawniej raczej nie było nic w okolicy no chyba że tymczasowe sadzawki letnie na potoku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcd
2018-05-26 16:10:42 (8 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
Cudowne! Dziękuję za to zdjęcie. My jeździmy do Katowic, aby zachwycać się tego typu obiektami-statkami: a w Ustroniu też są takie perełki.
2018-09-14 20:39:50 (7 lat temu)
do vstrone: Fajnie, że ci się podoba, dodam jeszcze kilka zdjęć. Czytałem, dzisiaj Gazetę Ustrońską, gratuluję .
2018-09-14 20:54:08 (7 lat temu)
vstrone
 
do Bronisław Miech: A ja dziękuję, że byłeś z żoną na spotkaniu. A masz może zdjęcia z drona willi "Źródło Żelaziste" lub willi przy ul. Grażyńskiego?
2018-09-14 21:00:20 (7 lat temu)
do vstrone: Poszukam.
2018-09-14 21:37:29 (7 lat temu)
vstrone
 
do Bronisław Miech: Dzięki! Już oglądam.
2018-09-14 22:23:50 (7 lat temu)
do vstrone: Wille Źródełko już kiedyś dodałem.
2018-09-14 22:26:52 (7 lat temu)
vstrone
 
do Bronisław Miech: Tak wiem, ale to chyba nie było z drona.
2018-09-14 22:33:31 (7 lat temu)
do vstrone: Chciałem zrobić zdjęcie na wysokości tarasów.
2018-09-14 22:42:59 (7 lat temu)
vstrone
 
do Bronisław Miech: Ok. Rozumiem.
2018-09-14 22:46:04 (7 lat temu)
Lampę, którą widać na zdjęciu "Grzybek " zostały tylko trzy. Tę, którą zrobił rafał w 2016 r. juz ich nie ma.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2018-09-20 21:31:19 (7 lat temu)
vstrone
 
do Bronisław Miech: Ile lat mogą mieć te lampy?
2018-09-20 21:34:29 (7 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Mi to wygląda na komunę.
2018-09-20 21:39:10 (7 lat temu)
do czesil: PEŻ dodał pocztówkę Lata 1974-1976 " zdjęcie jest zrobione zimą jest jeden Grzybek.
2018-09-20 21:42:46 (7 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Ja mam wrażenie, że one znów nie takie stare.
2018-09-20 21:42:50 (7 lat temu)
vstrone
 
do Bronisław Miech: Rzeczywiście. A może ktoś wie, kiedy dokładnie nastała moda na takie lampy "grzybki"?
2018-09-20 21:45:16 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Bronisław Miech: Patrząc na pocztówkę mam wrażenie, że powyżej górnych schodów, naśrodku jest jeszcze jeden grzybek.
2018-09-20 21:52:13 (7 lat temu)
czesil
 
do ZPKSoft: Zgadza się!
2018-09-20 21:56:37 (7 lat temu)
Mam kilka zdjęć z 1939r. To zdjęcie tarasu zrobiłem by porównać i pokazać, że tutaj się nic nie zmieniło okna kafelki na ścianie kafelki na parapecie balustrada to wszystko zostało nieruszone.
2018-09-23 19:48:44 (7 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
Acha.... już wiem, gdzie to jest. Tak z autopsji :) Ktoś ładnym charakterem pisma podpisał.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-04-09 21:00:50 (5 lat temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Ustroń Jaszowiec Dom wypoczynkowy ZG ZNP
2021-06-30 17:14:44 (4 lata temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do Woj11: Dziękuję. Przypisane.
2021-06-30 17:32:39 (4 lata temu)
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-08-19 14:12:20 (4 lata temu)
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-08-19 14:36:47 (4 lata temu)
stoik
 
+2 głosów:2
jestesmy na wczasach, w tych górolskich lasach, w promieniach słonecznych opalmy sie a tak poważniej mówiąc - zagospodarowanie Ustronia i Wisły jako zaplecza wypoczynkowego dla Górnego Śląska zawdzięczamy towarzyszom Ziętkowi i Gierkowi. a nawet nie mam do nich żalu. w końcu uzdrowisko na Zawodziu - możemy im zawdzięczać.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-06-04 15:26:56 (rok temu)
stoik
 
Przypadkiem nie było tego wcześniej ? Bo ja wiem, że KAW wydawała takie pocztówki. Nawet panuje taki fajny klimat ORWO jeśli ktoś wie o czym mówię :) Nie będę się wgłębiał w historię fotografii, bo dostanę pouczenie od zwierzchności. Ale zaryzykujmy. Jedne z pierwszych dagerotypów są w kolekcji cieszyńskiego Muzeum. A tak przy okazji - bo strasznie mi się musi nudzić jak czytam Wiadomości Ratuszowe. Otóż do Muzeum trafiłlo podobno rodzinne archiwum rodziny A tu sprawdziłem wszędzie, bo wiem że w Bażanowicach znajdował się dworek rodu Saint Genois de Anoncourt. Dobra. Ani jednego śladu. A internecie i kultowej książce P. Makowskiego Szlacheckie Siedziby na Śląsku Cieszyńskim Zero. Nie ma.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-12-19 16:26:46 (6 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
29 Dyskusji (ostatnia 6 miesięcy temu)
Ulica Wczasowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet