| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Gościradowiec
3
4
6
5
7
9
11
14
15
17
21
24
25

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Gościradowiec

Dawniej: Weichselhang
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
Wie ktoś jak się zwą te dwie "choinki" przed domem ?
2019-08-10 08:17:22 (6 lat temu)
lapis.me
 
+1 głosów:1
W jęz. angielskim nazywa się "monkey puzzle", bo nawet małpa nie wiedziałaby jak na nią wleźć ;-)) Bardzo nieprzyjemna w dotyku! Ale nie wiedziałam, że ktoś je hoduje! Moja araukaria ma 2 m , ale zimy bez okrycia nie przeżyje, więc się zastanawiam, czy te też są na zimę okrywane...
2019-08-13 09:03:32 (6 lat temu)
adi_62
 
do Piotr1941: Araukaria chilijska
2019-08-10 08:22:42 (6 lat temu)
do adi_62: Dzięki.Teraz wiem dlaczego na pniu ta mała małpka.
2019-08-10 13:31:17 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+4 głosów:4
Fotopiesek :)
2017-03-14 21:51:58 (9 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Nie do poznania.
2017-05-17 20:25:52 (9 lat temu)
vstrone
 
Tak jest, zgadza się! Fajna kartka typu "Gruss aus", choć rysunek nie z naszych stron.
2018-03-05 20:55:55 (8 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Alpejskie szczyty :-)
2018-03-05 21:01:25 (8 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Śląsk Austriacki :-)
2018-03-05 21:04:00 (8 lat temu)
czesil
 
Ustroniacy, czemu nie założycie sobie obiekt kładki? Macie tylko jeden taki zbiorowy obiekt, gdzie są wszystkie kładki, ale to trochę bez sensu.
2018-08-29 21:51:51 (7 lat temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Podmiana na bardziej ostre, zmiana źródła
2026-06-23 07:25:59 (4 dni temu)
vstrone
 
do czesil: Taki obiekt wystarczy. To nie Cieszyn, gdzie były drewniane kładki jakiegoś Kametza, taka, siaka, przepustkowa. Tu nie było tego dużo, a tym bardziej zdjęć.
2018-08-29 22:17:17 (7 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Ale macie całkiem sporo zdjęć z Zameczkiem właśnie. Aż się prosi :-)
2018-08-29 22:19:24 (7 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Jest przecież założony obiekt "Zameczek". Jakoś nie rozumiem, o co Ci chodzi :-)
2018-08-29 22:23:17 (7 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Zameczku tak, ale sąsiedniej kładki już nie. Więc jeśli założylibyście taki obiekt to nie byłby pusty. Pewnie i tak z czasem będą się pojawiać następne zdjęcia.
2018-08-29 22:25:46 (7 lat temu)
vstrone
 
+2 głosów:2
do czesil: Problem w tym, że ta kładka przy "Zameczku" nie miała jednego stałego miejsca, gdyż ciągle ją niszczyły powodzie. Budowano więc kolejną, ale nie wiadomo kiedy, co, gdzie, jak... Temat do zbadania w przyszłości.
2018-08-29 22:31:18 (7 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Cudne!
2018-09-19 21:29:43 (7 lat temu)
do czesil: Takie rodzynki daję tylko od święta wczoraj takie święto miałem.
2018-09-20 18:56:58 (7 lat temu)
Artur Steczkiewicz
 
+1 głosów:1
Na pewno to lata przedwojenne? Brzegi rzeki Wisły jakby umocnione, a sama rzeka była po uregulowaniu.
2019-11-27 18:17:54 (6 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Takie umacnianie brzegu pamietam z lat 50 i 60tych.
2019-11-27 18:20:34 (6 lat temu)
Przedmówcy na pewno mają rację. Zdecydowanie to lata powojenne.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcde
2019-11-27 20:14:12 (6 lat temu)
4elza
 
Pozwolę sobie te mazanki usunąć.
2020-05-04 08:09:15 (6 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Wymiana na scan lepszej jakości.
2020-05-04 08:14:08 (6 lat temu)
do Artur Steczkiewicz: Datowanie skorygowane.
2019-11-27 21:44:51 (6 lat temu)
fralat
 
Na tabliczce ulicznej jest "Gościeradowiec", ale to błąd.
2020-03-20 18:55:22 (6 lat temu)
stoik
 
Weichsel a.d. Tak samo miejscowość jak i rzeka nazywały się tak samo. Gruss Aus.
2021-04-13 01:51:33 (5 lat temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Miejscowa specjalność - kąpiele błotne i borowinowe(?).
2021-04-13 08:31:11 (5 lat temu)
stoik
 
do Jazzek: Raczej wody. W tym kiuerunku.
2021-04-13 11:11:39 (5 lat temu)
Przynajmniej napisz skąd zrobiono to zdjięcie.....
2022-12-14 18:22:35 (3 lata temu)
Krzyś_
 
+3 głosów:3
do vetinari: Widok z głównego budynku Uzdrowiska. Widać ten dom przy ulicy:

2022-12-14 19:19:34 (3 lata temu)
do Krzyś_: Dziękuje, w wolnej chwily doedituje....☺☺☺
2022-12-14 19:41:46 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Krzyś_: Uzupelnilem linie ulic, dodalem znaczniky, usunulem datownik....doeditowalem. Dziękuje za pomoc ☺
2022-12-14 20:26:20 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
32 Dyskusji (ostatnia 4 dni temu)
Ulica Gościradowiec - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet