| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Komunikacja miejska w Wałbrzychu

Autobusy w Wałbrzychu

Tramwaje w Wałbrzychu

Trolejbusy w Wałbrzychu

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Komunikacja miejska w Wałbrzychu

1 subskrypcja
Opracowane kiedyś przeze mnie trasy trolejbusów w Wałbrzychu na podstawie dokumentów zdobytych jeszcze w MPK Wałbrzych. Proszę o uzupełnienie w miarę możliwo...
dodano: 2025-10-29, autor: matomi
  
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345następna
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-10-29 00:45:27 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Kajordzak: A na czym ta trudność polega? Zapewne jest coś o czym reszta fotopolan pojęcia nie ma, i żyją w nieświadomości rzeczy tak niezbędnych do przetrwania
2017-10-29 05:39:30 (8 lat temu)
do esski : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-10-29 11:44:45 (8 lat temu)
esski
 
do Kajordzak: Co się tyczy widokówek już spieszę oświadczyć.. Do worka z napisem widokówki wrzucamy jedynie skany wodokówek przedstawiających dwa.. trzy i więcej obiekty, Nigdy, przenigdy nie wrzucamy skanu choćby takiego placu Grunwaldzkiego. czy mostu Grunwaldzkiego czy też pomnika Grunwaldzkiego. Już +/-20 lat temu uznaliśmy iż nie ma to najmniejszego sensu. Od tego są tworzone obiekty i do takowych wrzucamy tak dostępne w kiosku "Ruchu" widokówki jak i wykonane przez panią Jadzię zdjęcia sprzed 29-40 laty jak i wykonane dziś czy wczoraj , obiektywem fotopolan, ujęcia takich gmachów, budynków, pomników, mostów, szkół, szpitali, stodól, obór...
2017-10-29 15:05:55 (8 lat temu)
do esski : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-10-29 15:38:34 (8 lat temu)
do esski : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-10-29 15:43:37 (8 lat temu)
esski
 
do Kajordzak: "Wszystkie".. tak się to doprawdy nazywa?
2017-10-29 15:43:52 (8 lat temu)
do esski : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-10-29 15:46:22 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Kajordzak: Ahh.. to to..To jest forma prezentacji kolekcji zdjęc z każdej miejscowości, Wszystko w jednym.. Przydatna podczas poszukiwań dubli, W worku tym umieszczono chronologicznie cały zbiór dotyczący danej miejscowości. Od wyłuskania ujęc mostu, szkoły, szopy, peronu, sklepu, itd itd itd itd.. są pozakładane obiekty/podobiekty
2017-10-29 15:52:22 (8 lat temu)
do esski : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-10-29 16:03:28 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Kajordzak: Jakiej hierarchii ? W których opcjach ? O czym waśc prawisz.. ?
2017-10-29 16:06:23 (8 lat temu)
do Kajordzak: Pewnie chodzi Ci o wyodrębnienie jakiegoś panelu specjalnie do wyszukiwania zdjęć, gdzie byłyby wymienione w sposób zwarty opcje wyszukiwania według: nazwy obiektu, lub ulicy, lub typu obiektu, lub według działów głównych, lub daty wykonania itd.
2017-10-29 19:46:12 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Są wyszukiwarki od tego.. tak zdjęc jak i obejmująca wszystkie rejony fotopolski.
2017-10-29 19:48:19 (8 lat temu)
matomi
 
+2 głosów:2
To jest koniec lat siedemdziesiątych. Plac Grunwaldzki już przebudowany i zmieniona organizacja ruchu.
2020-11-16 01:55:24 (5 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Fiat 126p od 1973. Komentarz wyżej sugeruje jeszcze późniejsze datowanie.
2024-08-05 20:03:36 (rok temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Wózek dla Tereski;)
2020-05-13 14:39:37 (6 lat temu)
TW40
 
do Dana : Z lat. 20.
2020-05-13 19:16:32 (6 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Po prawej Opel 1934+.
2024-06-14 16:12:21 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Duży park maszyn pozwala wysunąć hipotezę, że rok 1932 to bardziej górna niż dolna granica datowania tego zdjęcia.
2024-06-14 16:15:49 (2 lata temu)
matomi
 
Przedatowałbym to na 1980 rok.
2022-12-25 21:29:25 (3 lata temu)
esski
 
+1 głosów:1
Już w 1930 roku ulice tą nazwano imieniem wodza narodu?
2014-02-08 07:40:13 (12 lat temu)
do esski : Proponuję 1937-41.
2014-02-08 10:01:04 (12 lat temu)
Jak już się pojawił Wałbrzych, to przy okazji mam pytanie do miejscowych. Przeglądając kiedyś ogolnopolskie gazety z końca lat 50. znalazłem informację, że w 1957 roku rozpoczęto w Wałbrzychu budowę fabryki kalkomanii. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat?
2014-02-08 10:54:08 (12 lat temu)
do mirekjot: podaje:
WAŁBRZYSKIE ZAKŁADY GRAFICZNE KALKOMANIA SP Z O O [ W UPADŁOŚCI ] (KRS: 0000049189, NIP: 8862415803, REGON: 890722528)
Adres:Parkowa 8.
Za byłego ustroju to była zdaje się spółdzielnia pracy.
2014-02-08 11:34:27 (12 lat temu)
do mirekjot: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-02-08 11:34:27 (12 lat temu)
Dzięki za info.
2014-02-08 12:59:49 (12 lat temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Widziałam ze stemplem 23.03.1939
2025-10-28 19:39:07 (7 miesięcy temu)
matomi
 
+1 głosów:1
To jest początek lat 60tych a nawet koniec pięćdziesiątych. W 1958 roku przyszły ogórki a w okolicach 1961 roku odstawiono ostatnie vetry.
2011-12-12 15:56:24 (14 lat temu)
Posiadam to zdjecie ! to jest tuz po likwidacji Tramwajów w Wałbrzychu w 1969r,.
2012-03-27 21:29:03 (14 lat temu)
matomi
 
+1 głosów:1
Nie może tak być bo Vetry wycofano w latach piećdziesiątych jak przyjechały Skody a tu jest Vetra na zdjęciu i jakieś MAVAGi, których w 1969 też nie było na stanie (same ogórki wtedy jeździły).
2012-08-28 10:27:27 (13 lat temu)
Dana
 
Podmiana i uzupełnienie autora.
2022-06-15 07:52:21 (4 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Aleja Wyzwolenia (już przypisuję) widziana od Piłsudskiego... ale piękna pajęczyna trolejbusowej sieci trakcyjnej...
2013-06-30 23:25:17 (12 lat temu)
mar
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Dziękuję :)
2013-06-30 23:31:59 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Uściśliłbym, że z pl. Tuwima.:)
2013-07-01 00:05:29 (12 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Ależ piękne zdjęcie! Te stare neony, te trolejbusy ......

No i jest tutaj kolekcja pięknych opraw klasycznych typu ORZ-1 rozmieszczonych, a właściwie rozwieszonych wzdłuż ulicy na przewieszkach :-)
2013-07-02 15:42:45 (12 lat temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Warszawa 203/4 - 1964+.
2024-08-05 19:41:05 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak:
Kogut Taxi to raczej jeszcze później.
2024-08-05 22:02:38 (rok temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Datowanie można oprzeć na wersji czarno-białej
2024-10-03 20:53:47 (rok temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Wózek dla Tereski ;)
2024-07-02 10:11:18 (rok temu)
Dana
 
Zmieniłam status karczmy na "nie stnieje".
2024-07-02 10:26:10 (rok temu)
mroczan
 
Tramwaj zmierzający w kierunku Wałbrzycha.
2024-07-02 10:42:17 (rok temu)
TW40
 
do Dana : ;-)
2024-07-02 18:13:42 (rok temu)
matomi
 
+1 głosów:1
Jesteś pewien, że to 1963? Tramwaje do Szczawienka poległy w 1959 a to stoi na peronie w tym kierunku.Chociaż nie wiem jak prowadzono ruch do Sobięcina po likwidacji tej linii. I czy po Wyzwolenia czy po Słowackiego.
2026-03-08 20:18:41 (3 miesiące temu)
mamik
 
do matomi: Bardzo prawdopodobne. Początkowa sądziłem że to kto inny jest w wózku :-)
2026-03-08 20:49:31 (3 miesiące temu)
Dana
 
Wózek dla Tereski ;)
2026-03-08 21:09:53 (3 miesiące temu)
TW40
 
do Dana : Bardzo dziękuję ;-)
2026-03-08 21:48:53 (3 miesiące temu)
49 Dyskusji (ostatnia 3 miesiące temu)
Komunikacja miejska w Wałbrzychu - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet