| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Hotel "Maria"
Obiekty w okolicy
Hotel "Marysieńka"
91
m
Wałbrzych
Ogród japoński
121
m
Wałbrzych
Wrocławska 181
213
m
Wałbrzych
Budynek "Pałacyk"
216
m
Wałbrzych
Fontanna
222
m
Wałbrzych

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Hotel "Maria"

Zbudowano: XIX wiek
Dawniej: Folwark zamkowy
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ratann
 
cały kompleks hotelu-restauracji Maria znajduję się pod numerem 134 B - zostało podane 138 B - nie mam możliwości zmiany :)
2012-11-07 20:54:13 (13 lat temu)
WW
 
O rany... To jest przebudowane czy całkiem nowe?
2012-11-07 21:08:59 (13 lat temu)
Oj, na trasie Wrocław - Warszawa sporo domów weselnych i hoteli w podobnym stylu. Tralki, lwy to stałe elementy tej nowej "architektury".
2012-11-07 21:29:59 (13 lat temu)
Kręgielnia zajmuje tylko "piwnicę". To co widać to dom weselny z salą balową.
2012-11-07 22:09:47 (13 lat temu)
ratann
 
faktycznie to dom weselny ale wszyscy nazywają ten budynek Kręgielnia - Hotel "Maria" - to główny budynek
2012-11-08 18:42:59 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do ratann: Poprawione.
2012-11-07 20:55:41 (13 lat temu)
ratann
 
do WW: całkiem nowy obiekt - do niedawna był tu pusty plac
2012-11-07 21:16:41 (13 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: Jeżeli to jest tylko kręgielnia to strach pomyśleć jak wygląda główny budynek.
2012-11-07 21:41:11 (13 lat temu)
Petroniusz
 
+1 głosów:1
Jest to hotel Marysieńka na terenie kompleksu hotelowo-restauracyjnego Maria. Jego budowę zakończono w 2012 roku. Przypisałem zdjęcie do obiektu.
2015-06-30 21:14:08 (10 lat temu)
Petroniusz
 
+3 głosów:3
Żadna bariera nie powstrzyma gości z różnych wesel. :)
2021-11-06 22:09:16 (4 lata temu)
Petroniusz
 
+2 głosów:2
W nocy z 2 na 3 listopada 2013 roku budynek po prawej spłonął. Odbudowano go w roku 2015. Wcześniej, w latach 2014-2015, w miejscu widocznego przejazdu między budynkami wzniesiono nowy budynek bramny.
2021-11-06 22:08:14 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Hotel "Maria" - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet