| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Kujawska
13
15
15A

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Kujawska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Piękna brama... jak zrobię zdjęcie tej na cmentarzu w Jeżowie .. porównamy....
2012-03-25 23:43:07 (14 lat temu)
Jerzy Mielcarek
 
+1 głosów:1
Zawsze uważałem, że nad mogiłami należy się pochylić...
Mimo wieku, kiedy bywam na cmentarzu (w kościele), staram się przyklęknąć choć na jedno kolano.... Wydaje mi się , że ta właśnie "niska " perspektywa , podkreśla mimowolny szacunek do tego co minęło....
2012-03-25 23:41:00 (14 lat temu)
jurekpogodno
 
+2 głosów:2
do Jerzy Mielcarek: Pochylić się wypada /należy , ale bez przesady !
Tadeusz ,wybrał się nie na pielgrzymkę ale pofocić i przekazać tym którzy tam nie byli i przypuszczam że raczej nigdy nie zajrzą.
Aż strach pomyśleć, co będzie trzeba zrobić, wedle Jerzego Mielcarka, aby właściwie sfotografować np. więżę kościelną ?!
2012-03-26 13:39:07 (14 lat temu)
Jerzy Mielcarek
 
+1 głosów:1
do jurekpogodno: Nie jestem ani przesadnie religijny , ani nie wymagam od innych szczególnych zachowań w miejscach kultu...Faktem natomiast jest , że pobyt w takich miejscach jak te na zdjęciu , nastrają mnie raczej melancholijnie... Widać tu w szczególny sposób upływ czasu...Vanitas vanitatum et omnia vanitas....Przyklęknięcie na jedno z kolan wydaje mi się na cmentarzu o tyle konieczne, by z właściwej ( niskiej ) perspektywy ująć tablicę nagrobną. Zdjęcie z pozycji stojącej raczej zniekształci perspektywę niezbyt wysokiej tablicy.
Aby sfotografować wieżę kościelną, potrzebny jest aparat (Zorki 5), chęć do zdjęć, i odpowiednie miejsce pozwalające właściwie zakomponować w kadrze rzeczoną wieżę..No może na koniec przydało by się jeszcze trochę światła..Tyle i tylko tyle według Jerzego Mielcarka potrzeba by sfotografować wieżę kościelną ( czy inny obiekt sakralny ) !!
2012-03-26 15:50:50 (14 lat temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
Krzyś_
 
+1 głosów:1
Na dole po prawej kościół w Witankowie.
2023-03-24 09:34:50 (3 lata temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
U góry jezioro Raduń, widok na południowy-zachód (widać wieżę).
2023-03-24 09:37:18 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Ulica Kujawska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet