| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (46)
Obiekty w okolicy
Łucka 15
22
m
Warszawa
Łucka 17
42
m
Warszawa
Łucka 24
52
m
Warszawa
Prosta Tower
57
m
Warszawa
Społeczna Akademia Nauk
67
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Łucka City

Architekci: Maria Berko-Sas (1 realizacja), Marek Sędzierski (1 realizacja)
Zbudowano: 2000-2004
1 subskrypcja
Łucka City – warszawski wieżowiec o łącznej wysokości 120 metrów, wybudowany przez firmę J.W.Construction Holding S.A. W budynku znajdują się łącznie 342 mieszkania, a ich powierzchnia wynosi od 37 do 243 m². Na wyższych piętrach położone są apartamenty z widokami na Warszawę. Do czasu wybudowania Sea Towers w Gdyni był to najwyższy w Polsce budynek mieszkalny.

Na siedmiu podziemnych i trzech naziemnych poziomach znajduje się parking, wyżej na pięciu naziemnych kondygnacjach mieszczą się biura i punkty usługowe, m.in. bank. Wieżowiec posiada nowoczesne udogodnienia: 6 szybkobieżnych wind, monitoring kamerami wideo, basen, fitness club, taras widokowy, drzwi do klatek schodowych otwierane kartą magnetyczną.

Po południowej stronie budynku zwraca uwagę ślepa
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† ML
 
+3 głosów:3
Mamuśku! Jakby się Pani Aniela, którą wysiudali z Brzozowej na Łucka, obudziła, to umarłaby po raz drugi z wrażenia.
2013-08-06 22:52:42 (12 lat temu)
pawulon
 
Z boku wygląda jak stojak na wina ;)
2013-08-06 23:15:18 (12 lat temu)
Marek_Z
 
Czy w tych zmianach budowlanych które dośc szybko postępują w Warszawie dostrzegacie Warszawiacy jakieś pozytywy ?
2013-08-07 00:43:28 (12 lat temu)
Gigantomania
2013-08-07 07:25:21 (12 lat temu)
mamik
 
Budynek po prawej z elewacją w romby to Prosta Tower, dopisałem.
2013-08-07 07:55:27 (12 lat temu)
Dariusz Milka
 
+3 głosów:3
Uwielbiam te durnowate nazwy a la wiocha: Łucka City, osiedle Le Village, Wiśniowy Business Park i inne równie inteligentnie nazwane.
2013-08-07 11:44:04 (12 lat temu)
WW
 
Prosta Tower nie jest tu winna, bo tylko maskuje od ulicy znacznie wcześniejszą realizację JW Construction, chyba jednego z największych badziewi zbudowanych w śródmieściu Warszawy po 1990 r.
2013-08-13 16:28:32 (12 lat temu)
Julo
 
+2 głosów:2
do Hanna Janiszewska: Każden jeden z drugim, któren właśnie wysypał słomę z walonek i pojechał do stolycy założyć firmę, to musi mieć koniecznie biuro w wieżowcu: im wyżej, tym lepiej.
2013-08-07 11:20:42 (12 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Julo: W Prostej Tower czynsz wynosi ponad 100 złotych za metr, byle kto tam biura nie wynajmuje.
2013-08-07 13:25:02 (12 lat temu)
† ML
 
+2 głosów:2
do Dariusz Milka: Anglikanizmy są nachalnie wpychane w nasz język między innymi przez stosowanie takich durnowatych nazw mających przydać splendoru budynkom, osiedlom i innym obiektom. Za jakiś czas te różne city, plaze, towery będą rugowane. Tak, jak były rugowane nazwy niemieckie. Za mutrę czy mesel dostawało się gola na warsztatach mechanicznych.
2013-08-07 13:10:52 (12 lat temu)
Hanna Janiszewska
 
+3 głosów:3
do Dariusz Milka: W NY było WTC, to zaraz na Domaniewskiej 41 zrobili GTC, czyli Glob Trade Centre
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2013-08-07 14:53:57 (12 lat temu)
do † ML: Zauważ że kretynizmem do kwadratu jest łączenie angielskiego pojęcia z polskim , które pisane jest występująca tylko w języku polskim literą. Toż tego dziadostwa nawet nikt za granicą nie odczyta. Kiedyś bawił mnie billboard na wyjeździe z Wrocławia z napisem "Welcome at Pod Różą Hotel".
2013-08-13 19:20:26 (12 lat temu)
do Hanna Janiszewska: Czyli początek znamy; oby koniec był inny.
2013-08-07 17:01:09 (12 lat temu)
Brzydkie to jest jak noc grudniowa...
2015-12-29 12:10:00 (10 lat temu)
Hellrid
 
Początkowo myślałem, że to z głębokiego Zakaukazia ;)
2015-12-29 17:16:56 (10 lat temu)
fantom
 
Z okna nie widać że brzydkie, a dookoła rozpościera się stolica, inny świat, panie....
2015-12-29 17:32:12 (10 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
Styl Pałacu im. J. Stalina.
2015-12-29 17:42:32 (10 lat temu)
pawulon
 
do Jarosław Dubowski: Nie obrażaj nocy grudniowej.
2015-12-29 17:14:18 (10 lat temu)
WW
 
do † Andrzej Mastalerz: Pałac jest wykończony ogromnym nakładem środków, a to jest zwykła tandeta.
2015-12-29 22:28:20 (10 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
2018-07-09 12:42:01 (7 lat temu)
† ML
 
+2 głosów:2
Nie do wiary! Prawie nie widać PKiN'u! A myślałem, że to niewykonalne.
2022-02-02 10:19:21 (4 lata temu)
Bogdan JS
 
+2 głosów:2
Do wstawiającego fotkę: Warto by dodać znaczniki na tych budynkach.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2022-02-02 22:20:43 (4 lata temu)
Askofer
 
do † ML: A można to było zrobić jeszcze taniej . Całe to monstrum przykryć takim ogromnym pokrowcem
z napisem WJAZD NA KASPROWY WINDĄ. Ale co by nie mówic o tym PKIN-ie ta zawsze jak przyjeżdzalem w latach 70/80- tych do Wa-wy i musiałem być w kilku miejscach to PKIN był zawsze takim punktem odniesienia gdzie jestem i jak dojśc do dworca''
2022-02-02 22:17:48 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Łucka City na innych zdjęciach
2006
-
2010
2006
-
2013
2013
-
2016
2014
-
2018
2016
-
2018
2019
-
2020
2019
-
2022
2022
-
2024
2022
-
2025
2024
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet