| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Kasy PKS na Centralnym? A nie jest to aby dworzec PKS przy Warszawie Zachodniej?
2011-06-04 13:56:46 (15 lat temu)
Całkiem możliwe....już poprawiam
2011-06-04 13:58:02 (15 lat temu)
Pako45
 
Wiem, że dworzec autobusowy jest obok kolejowego ale czy przypisywanie tego pierwszego do innego obiektu jest poprawne, nawiasem mówiąc bardziej to jednak wygląda na halę dworca kolejowego
2011-06-14 10:43:34 (15 lat temu)
Pako45
 
Zwróć uwagę na zdjęcie jest tam informacja o nr kas - kasy podmiejskie 11-13 i takie kasy widzimy na tym zdjęciu
2011-06-14 10:45:16 (15 lat temu)
Załóż obiekt dworzec autobusowy i przypisz. Dla mnie to kompleks, zaś hala widoczna na zdjęciu to hala autobusowa.Kiedyś i tu można było kupić kolejówki, potem w podziemiu, dzisiaj już nie wiem bo pociągiem jechałem ostatni raz w 2009.
2011-06-14 10:46:22 (15 lat temu)
Coś mi tu nie gra. Może to Warszawa Stadion?
2011-06-14 10:47:13 (15 lat temu)
Jest ok - to hala poczekalni. Po lewej kiedyś był fryzjer, dziś ciucholand. Po prawej teraz stoją kioski z badziewiem. Po schodach wchodziło się do poczekalni na piętrze, teraz nie wiem co tam jest.
2011-06-14 10:48:44 (15 lat temu)
Zrobię na dniach porównanie.
2011-06-14 10:49:31 (15 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Kaźdy, kto się u nas okaźe paśportem ukraińskim ma podróź w naszymy kolejami państwowimy zadarmo........
2022-02-26 15:35:28 (4 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Stworzylem ogólnopolski podobiekt 2022 Uchodźcy wojenni z Ukrainy. Mam wraźenie źe tylko dwa fotopolanie dodaly zdjięcia związane z tym tematem. Więc mala prośba, poprawcie ktoś moją ortografie albo samą nazwe tego podobiektu, i jeźeli ktoś ma wiadomoścz o innych zdjięciach na ten temat, moźna do tego podobiektu dodać. Dzękuje.......
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺
2022-03-07 16:49:45 (4 lata temu)
Anneob
 
+7 głosów:7
Jak to dobrze, że mamy wolontariuszy, org. pozarządowe, humanitarne i samorządy. Wspaniałe i uczynne społeczeństwo. Wszak rząd, premier, min. Spraw zagran. i prezydent ‘’siedzą w kapciach przed telewizorem i machają palcemi’’… Wszak sami wolontariusze ‘’wydziergali’’ kamizelki, zapewnili transport kolejowy i kołowy. Zapewnili personel np. dworców, urzędów, ustawy, służby graniczne, łączność, wojsko, straż pożarną, policję, tymczasowe ośrodki do zamieszkania. Całą logistykę itp. itd. Było takie powiedzenie,,..znaj proporcje, mocium panie…’’ Ciekawe czy równie przyjaźnie będą przyjmować naszych Przyjaciół np. w Berlinie, Paryżu, Rzymie, Amsterdamie czy Brukseli… Wolontariusze…
2022-03-13 02:13:34 (4 lata temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
Dla "politologów";
Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i gówno prawda
Józef Tischner
2022-03-13 10:48:10 (4 lata temu)
Anneob
 
NC
2022-03-13 11:24:39 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+11 głosów:11
Aż dwa grosze ode mnie z wczorajszej wizyty. 99.9% osób zaangażowanych w pomoc w tym miejscu to wolontariusze, firmy i instytucje prywatne, osoby prywatne, organizacje pozarządowe a także warszawskie (np Urząd Dzielnicy Wola) Nie zauważyłem po za dwoma strażakami i radiowozami policji nikogo będącego symbolem - przedstawicielem władz państwowych. Przyznaje jednak, że nie wszędzie byłem i nie wszystko widziałem. Za chwile jadę na Centralny robić zdjęcia i od dziś u mnie w domu kolejna zmiana (mama z dzieckiem z Ukrainy).
2022-03-13 11:47:00 (4 lata temu)
Anneob
 
+4 głosów:4
Wywołany do tablicy… Wbrew opinii kilku Osób. Nie ‘’pogardzam’’ szlachetnymi wysiłkami ‘’prywatnych osób’’ i przeróżnych struktur. Zwracałem jedynie uwagę na fakt - wydaje się oczywisty, że gdyby nie otwarto naszych granic (tego nie mogą zrobić osoby prywatne) nic podobnego nie mogłoby zaistnieć. Po co budujemy ‘’zaporę’’ granicy- powyżej.
2022-03-13 23:36:16 (4 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
Historyczna chwila.
Premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Jarosław Kaczyński oraz premier Czech Petr Fiala i Słowenii Janez Janša zbliżają się do ogarniętego wojną Kijowa. Tam spotkają się z premierem Denysem Szmyhalem i prezydentem Wołodymyrem Zełenskim.
Pociąg już przekroczył granicę Polsko-Ukraińską.
2022-03-15 10:22:19 (4 lata temu)
Anneob
 
+8 głosów:8
Hipokryzja do sześcianu. Cała flanka wschodnia z Polską na czele, przyjmuje Uciekinierów. Wszyscy. To prawdziwe pospolite ruszenie. Struktury państwowe, zwykli obywatele do swych domów, kościoły, Caritas, org. pozarządowe, samorządy, itd., itp. Co, słyszymy... Polska ‘’segreguje Uciekinierów’’, okrada, wykorzystuje i oszukuje Matki z dziećmi. Powstają ‘’gazety śledcze’’ w celu wykazania jak Polacy wykorzystują i naciągają Poszkodowanych przez bestię. Eurokołchoz trzyma naszą ‘’kasę’’ do czasu, gdy w Polsce ponownie będzie rządzić frakcja niemiecka. Ponoć nie tylko mamy ‘’złe’’ sądy, ale i gnębimy Uciekinierów Wojennych. Także tych ‘’pseudo’’ – wcześniejszych, z granicy gdzie budujemy zaporę.
2022-03-15 15:49:12 (4 lata temu)
Anneob
 
+2 głosów:2
88 od 13 roku. Podziwiam dyżurnych.
2022-03-18 01:13:54 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
do vetinari: Część naszych kolei i komunikacji miejskiej też wozi za darmo.
2022-02-26 17:51:53 (4 lata temu)
do vetinari: SUPER
2022-03-07 17:01:17 (4 lata temu)
xallax
 
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2022-03-13 17:53:25 (4 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+12 głosów:12
do Anneob: Ustawy? Masz na myśli tą z klauzulą bezkarności żeby ośmiornica mogła przekręcić jeszcze więcej kasy?
2022-03-13 08:45:59 (4 lata temu)
fantom
 
+11 głosów:11
do Anneob: Ciekawe jak byśmy wyglądali dziś, gdyby ta twoja wspaniała władza wypisała nas, tak jak mieli w planach, z Unii Europejskiej i przy okazji również z NATO?
Dodam, że jeszcze jesienią usilnie o to zabiegali.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2022-03-13 09:01:09 (4 lata temu)
max
 
+9 głosów:9
do Anneob: Gdyby nie wolontariusze, którymi najwyraźniej pogardzasz, w ciągu pierwszych dni napływu uchodźców w sprawie pomocy humanitarnej nie wydarzyłoby się nic. To wolontariusze i samorządy zadziałały najszybciej i najsprawniej. Rząd za to tłumaczył w kuriozalny sposób "konieczność" zapisu o bezkarności: "Strażak, żeby ratować życie dziecka, musi wyłamać drzwi, wybić szybę. Czy ma się zastanawiać nad tym, czy warto to zrobić, żeby ratować życie ludzkie? No chyba nie. Jest dobro wyższe i dobro niższe", jakby rzeczywiście o wahania strażaka miało tu chodzić.
Tu możesz przeczytać, czym rząd powinien się zająć, bo za chwilę problem uchodźców będzie znacznie poważniejszy: .
2022-03-13 09:11:58 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do fantom: Szszerze mluwiąc, pierwsze godziny po zaatakowaniu, cala Europa tylko patrzyla z otwartymy ustami. W Bruselu napewno się juź przygotowiwaly specialny program moralnego wsparcia Ukrainy. Państwa Grupy Wyszehradzkiej, mając doświadczenie z wschodnim Mordorem, zaczely dzialać, i najwieksze państwo tej grupy, Polska byla naścięćie na tyle glośna, źe naszy sojuśnicy w NATO i UE zrozumiali źe niemogą pozostawić Ukraine na pastwe. Bo by to byl zly signal na wschód. Tak samo jak kiedyś Rosia miala nasze państwa jak zderzak na pierwszy atak od zachodu, teraz my jesteśmy zderzakem zachodu wobec wschodu. Naszy liderzy w UE i Nato niebyli przygotowani na coś takiego. I polityka zachodu nadal jest kierowana tym co pozwoli Bundestag. Największy problem ale byl w tym, źe od chyba listopadu, kaźdy dzień nas informowano, źe jutro zaatakują.
Pirwszą fale uchodzców ratowali samorządy i wolontariusze, ale ich moźliwości się poprostu juź wyczerpali. Na Slowacji dopiero teraz państwo zareagowalo na tą situacjie. Naprz. hetman Wschodniej Slowacji wyglośil klęske humanitarną, i na to mu szew zpraw wewnętrzych Slowacji powiedzial źe nic nie wie o tym źe by w Koszycach nieciekla woda i niebylo jedzenie w sklepach....Dopiero wczoraj coś tam ruszylo....My mamy o tyle dobrze, źe jesteśmy na drógym miejscu i ch drógy, Państwo się moglo przygotować.
2022-03-13 10:07:38 (4 lata temu)
mirekjot
 
+5 głosów:5
do fantom: To przede wszystkim Niemcy chcieli nas wypchnąć z UE. Wciąż szukali pretekstu, wymyślając coraz to nowe kwestie (brak demokracji, naruszanie zasad praworządności, prześladowania mniejszości itp. bzdury) i w ślad za tym nakładając sankcje. Problemem było to, że aby nas wyrzucić z UE sami musielibyśmy taki wniosek zgłosić :) Nie słyszałem o takich zamiarach, wręcz przeciwnie. Nie jestem jakimś zwolennikiem tego rządu, ale pamiętam rządy poprzednie. Niemcom chodziło o zwasalizowanie Polski i ostatnio tak działali, by nam samym się odechciało UE. Hasło "Europa Ojczyzn" wcale im się nie podobało. FP nie jest miejscem na dysputy polityczne, ale zalecam każdemu obserwację rzeczywistości, łączenie faktów i samodzielne, w miarę obiektywne wyciąganie wniosków. A co do postawy naszego rządu w obliczu agresji Putina na Ukrainę, uważam, że zachował się bardzo przyzwoicie.
2022-03-13 10:34:38 (4 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do max: To co piszesz o strażakach, to nie jest potrzebna ustawa o nie karalności on ratując ludzi nie przejmuje się przepisami
2022-03-13 09:22:53 (4 lata temu)
xallax
 
do max: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2022-03-13 18:01:28 (4 lata temu)
max
 
+7 głosów:7
do piotr brzezina : Ja o tym wiem. Ale premier (bo to cytat z jego wypowiedzi) najwyraźniej ma mnie za idiotę :(
2022-03-13 09:27:17 (4 lata temu)
piotr brzezina
 
+5 głosów:5
do max: Masz rację on ma nas (prawie) wszystkich za idiotów.
2022-03-13 09:45:46 (4 lata temu)
mirekjot
 
+6 głosów:6
do piotr brzezina : To przypomnij sobie, za kogo miał nas, Polaków poprzedni "plemiel" - zacytuje Ci jego słowa "Polska to nienormalność".
2022-03-13 10:02:15 (4 lata temu)
Woj11
 
+4 głosów:4
do mirekjot: Żeby było jasne haratający w gałę nie jest moim ideałem. Jednak to zdanie stanowi fragment większej wypowiedzi i jako całość ma zupełnie inny wydźwięk niż podałeś.
2022-03-13 10:13:42 (4 lata temu)
piotr brzezina
 
+4 głosów:4
do mirekjot: Zapomniałeś o Cyrankiewiczu, Gomółce, Gierku itp. za co oni nas mieli i co myśleli o Polsce?. Według obecnych fanatyków, to powstało coś takiego, że najpierw byli Adam i Ewa, potem PO z Tuskiem i obecny rząd i tak się zaczęła Polska
2022-03-13 10:19:18 (4 lata temu)
max
 
+5 głosów:5
do mirekjot: Znasz tekst, z którego urywek (i to nieprawidłowo) cytujesz? Przeczytaj może całość:
2022-03-13 10:30:06 (4 lata temu)
mirekjot
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Nie buduj sobie obrazu rzeczywistości na opiniach fanatyków.
2022-03-13 10:51:22 (4 lata temu)
mirekjot
 
+4 głosów:4
do max: Jak się mienisz politykiem, to musisz mieć na uwadze, że Twoje słowa będą dowolnie obracane. Podobnie jest z obecnym rządem. Słowa, które padają, mogą być interpretowane na tak różne sposoby, iż trudno oprzeć się wrażeniu, że dotyczą tej samej rzeczywistości. Mnie wystarczy to, co obserwuję teraz w wydaniu Tuska (np. ostatnie głosowanie w parlamencie UE nad kolejnymi sankcjami dla Polski, w obliczu fali uchodźców.z Ukrainy).
2022-03-13 10:48:32 (4 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+10 głosów:10
do mirekjot: TVP weszło za głęboko? To kaczyści i ich kumple z SP dążą do przywrócenia PRLu i bredzili coś o wojnie z Europą Zachodnią...
2022-03-13 11:20:45 (4 lata temu)
mirekjot
 
+3 głosów:3
do Jarosław Dubowski: Zaskoczę Cię, ale od dwóch dziesięcioleci nie mam telewizora :) Polecam :) TVN też nie będzie docierał.
2022-03-13 13:20:55 (4 lata temu)
yani
 
+4 głosów:4
do Anneob:
Słusznie, że NC - lepiej zamilknąć, niż brnąć dalej i się jeszcze bardziej kompromitować...
2022-03-13 12:35:04 (4 lata temu)
Darek Pawlak
 
+3 głosów:3
do mirekjot: Jeśli nie korzystasz z TV, w co zwyczajnie nie bardzo wierzę, to widząc jak posługujesz się wyrwanymi cytatami z Tuska, najwidoczniej czerpiesz swą wiedzę z memów, czyli: "zamienił stryjek siekierkę na kijek", albo inaczej "wpadłeś z deszczu pod rynnę", które to powiedzenia dedukuje vetinariemu, w podzięce za zwrot "w Bru(k)selu" który Polak niemal z automatu przeczyta jako: "w brukselskim burdelu". Wiem, ze to niezamierzona literówka ale licencję kupuję i będę korzystać jak mi UE podpadnie ;-)
2022-03-13 17:18:41 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Darek Pawlak: Przez przypadek wreścze wzbogacilem polski slownik. Troche czasu to trzwalo...niestety, niejestem autorem tego slowa. Bruksel się po czesku nazywa Brusel....ale zgadzam sie z tym, ze institucia ma pierwszeństwo na przynosienie krzyża po funusu(po pogrzebie) żyją w innym świecie. Świecie birokracji.... Europa sie znajduje w najgorszej fali uchodzców od IIwś. z Ukrainy ucieklo 2 mil.uchodżców którym trzeba zapewnić dach nad glową...i my,państwa Eurooy Środkowej musimy prośić o mobilne kontejnery miśkalne ktòre leźą w jakyś magazynach institucji UE.....mechanizmy pomocy humanitarnej zasnely...
2022-03-13 19:50:36 (4 lata temu)
mirekjot
 
+4 głosów:4
do Darek Pawlak: Twoja wiara lub niewiara nie mają tu nic do rzeczy. Chyba lepiej wiem, co robię. Powinieneś też wiedzieć, że spektrum źródeł informacji jest znacznie szersze niż tylko TV i memy. Świat się rozwinął. Ale jeśli masz z tym problem, to tak po chłopsku Ci powiem: Pawlak, odejdź no od płota... (TV i memów :)
2022-03-14 10:06:30 (4 lata temu)
do xallax: Szacunek....
2022-03-13 19:38:41 (4 lata temu)
xallax
 
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2022-03-13 19:46:18 (4 lata temu)
Askofer
 
+1 głosów:1
do xallax: Xallax chciałbym Ciebie i innych użytkowników FP prosić o wstrzymanie się z wszelkimi publikacjami zdjęć z Ukrainy ogarniętej wojną. Nawet takich ,które z pozoru wydają się nam nic nie znaczące. Nam mogą nic nie mówic ale 'innym" mogą być cenną wskazówką. Rób zdjęcia o uchodźcach takie jakie uważasz na Polskim terenie i przechowuj na twardym dysku, ale na razie nie publikuj z wiadomych względów. Na publikację na pewno przyjdzie lepszy czas.

Pozdrawiam
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: sssss
2022-03-13 23:37:07 (4 lata temu)
xallax
 
do Askofer: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2022-03-13 23:44:14 (4 lata temu)
zygmunt_ra
 
+4 głosów:4
do mirekjot: Chyba jednak groch o ścianę .... a zwrot "zapewne oglądasz TVPiS" to jest "dyżurny argument" przy braku własnych - można zawsze bezpiecznie uciekać od meritum. Przerabiane z 1000 razy. Życzę wytrwałości :-)
2022-03-15 15:06:05 (4 lata temu)
zygmunt_ra
 
+6 głosów:6
do Anneob: No niestety ... dyżurni opluwacze - starzy i nowi, dobrali się idealnie - na gruncie unijnym stare komuchy (Miler, Belka, Cimoszko) i nowi Biedroń, Ochojska, Spurek) - zrobią wszystko żeby dowalic własnemu krajowi. A na deser darmowy wafelek od Lewnadowskiego :-) Z kolei na polu krajowym - KO-wcy oderwani od koryta z permanentnym bólem d... , że ciemny motłoch nie chce na nich głosować. Taki kawał kiedyś krążył, że Jarkacz - mając świadomość kiepskiej jakości własnych kadr - modlił się o słabą opozycję, no i .... Pan Bóg go wysłuchał do kwadratu - by nie poweiedzieć do sześcianu.
2022-03-15 20:00:38 (4 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+7 głosów:7
do Anneob: O tym gnębieniu uciekinierów wojennych to w TVP mówili czy w innej gadzinówce?
A prokuraturę i sądy mamy złe, starczy sobie przypomnieć "dwie wieże" Kaczyńskiego i Birgfellnera.
2022-03-17 22:42:51 (4 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Anneob: Ciekawe czy bohaterscy żołnierze WP dostali medale za wywożenie dzieci do lasu?
Bo podobno ten co czołgiem mur na Wujku rozwalał w grudniu 81 nie dostał, wiec może trzeba by nadrobić to zaniedbanie...
2022-03-18 08:34:15 (4 lata temu)
Anneob
 
+4 głosów:4
do zygmunt_ra: To, niestety smutna prawda. Bardzo niebezpieczna i groźna dla Nas, jako Państwa. Kiedyś były ,,Adresy’’ do ościennych mocarstw. Teraz, do nowych możnych. Myślę, że Szczęsny - Potocki, Kossakowski, Branicki czy Rzewuski musieliby uczyć się od pewnych współczesnych jak to się robi… skuteczniej.
2022-03-16 01:59:31 (4 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+6 głosów:6
do zygmunt_ra: TVP waść sobie włącz - tam dopiero armia opluwaczy, jak za Urbana w stanie wojennym. PiSmafia PR robi na wojnie w sąsiednim kraju - to odrażające.
2022-03-17 22:38:42 (4 lata temu)
zygmunt_ra
 
+5 głosów:5
do Jarosław Dubowski: Chłopie - tkwisz w jakiejś bańce zerojedynkowej - zejdź na ziemie jeśli chcesz normalnie dyskutować. Od końca PRL telewizja publiczna niewiele się zmieniła i zawsze była tubą propagandową kolejnych rządów - różnice były jedynie co do formy przekazu w zależności od targetu. TVP, TVN etc. mogę oglądnąć sobie jedynie poglądowo - aby zapoznać się z bieżącymi narracjami propagandowymi. Natomiast jeśli traktujesz te media jako warte uwagi źródła wiedzy - no to mogę Ci jedynie pogratulować.
2022-03-18 05:30:28 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+6 głosów:6
do zygmunt_ra: Zapominasz zygmuncie . że jest jeszcze jedna różnica między antagonistycznymi stacjami. Na TVP musze płacić pod groźbą kary na TVN nie.
2022-03-18 05:58:12 (4 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do zygmunt_ra: Ten twój wpis zdeczka nie na temat. Ale i tak nieźle że dno w TVP dostrzegasz...
2022-03-18 08:17:12 (4 lata temu)
Anneob
 
+3 głosów:3
do zygmunt_ra: Już przed stu laty przestrzegano nas, przed czym mamy się strzec… Wewnątrz Państwa. Byłoby ‘’dziwne’’ gdyby owa działalność ‘’omijała’’ dziś Internet.
2022-03-18 11:44:51 (4 lata temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
do bonczek_hydroforgroup: Abstrahując już nawet od faktu, że ja nie płacę bo nie mam od lat odbiornika z łączem antenowym, to nic to nie zmienia. Mnie nigdy się nie podobała propaganda TVP (obojętnie kto był przy władzy), ale to jest sprawa systemowa - kto ma władzę ten ma TVP wraz z propagandą. Nigdy nie będzie tak, że wszystkim będzie odpowiadać propaganda z TVP - podejrzewam, że jak dojdzie do władzy inna opcja (antypis np.), to tym co teraz się podoba przekaz z TVP, przestanie się podobać. I co mają przestać wtedy płacić? Notabene wszystkie opcje (chyba poza neo-czerwonymi) obiecują zniesienie abonamentu i na razie coś bez echa).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2022-03-18 14:20:22 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+6 głosów:6
do Jarosław Dubowski: Mam ten komfort Jarosławie , że żadnej z tych stacji nie preferuje choć drażni mnie płacenie abonamentu czy pomoc państwa dla wybranej stacji - od zawsze.
2022-03-18 09:02:37 (4 lata temu)
zygmunt_ra
 
+3 głosów:3
do Jarosław Dubowski: Wrzucasz na forum jakieś swobodne strumienie świadomości i oczekujesz odpowiedzi na temat? Dobre. Co do dostrzeganego dna TVP - nie chwal dnia .... ja patologię propagandową widzę tam od lat, jeszcze na długo przed przejęciem instytucji przez obecną ekipę: Dworak, Kwiatkowski, Kurski i inni - dobrze wykonywali swoją robotę na powierzonym odcinku partyjnym. Tu się nic nie zmienia i raczej się nie zmieni.
2022-03-18 14:29:45 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Doeditowalem i do wydarzenia historiczne. Dziśaj u nas w dzieniku telewiziynym informowano o problemach jakie są w Polsce. U nas jest podobnie. Juź się juź znajduje ponad 200 000 uchodzców. Problem polega na tym, źe się kierują do dwóch miejscowości-Praga i Brno. I tam się juź skończyly wolne miejsca. Nasz rząd się obecnie stara przekonać uchodzców, źe by prześli do innych miast. Naprz. w pobliskim Hawierzowie są wolne mieszkania, ale oni o tym niewiedzą.
2022-03-12 23:45:11 (4 lata temu)
4 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet