| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Najbliższe obiekty nieistniejące
Gospodarstwo
354
m
Warszawa
Lubaszki 3
756
m
Warszawa
Lubaszki 1
758
m
Warszawa
Lubaszki 5
761
m
Warszawa
Podbipięty 30
820
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Potoki 3

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2013
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
A idąc kiedyś na Bocheńską wpakowałam się w pokrzywy wysokie na 2 metry. Co do "ostatniego bastionu", to ciekawa jestem, co się teraz dzieje na przykład na Pomidorowej.
2013-08-14 16:11:42 (12 lat temu)
Dziś przejechałem przez Potoki. Budynku już nie ma i teren jest zniwelowany.
2013-10-20 18:30:00 (12 lat temu)
Marek_Z
 
do Hanna Janiszewska: A no na pomidorowej to nawet kartoflanki nie uświadczysz .
2013-08-17 16:59:26 (12 lat temu)
do Marek_Z: Żartuj sobie, żartuj, a w okolicy są właśnie tak nazwane ulice :Pory, Rzodkiewki, Pomidorowa, Pigwy, Winogronowa, Paprotki, Arbuzowa, Anyżkowa, Mieczykowa.
2013-08-17 17:18:11 (12 lat temu)
Marek_Z
 
+1 głosów:1
do Hanna Janiszewska: Wcale nie żartuję , a przy okazji dowiedziałem się że to cała okolica jest taka "smakowita" . A tak przy okazji powiedz nam Hanno czy to jeszcze Mokotów ? Czy ktoś się pomylił w opisie ? I życzę więcej dystsnsu do siebie i do rzeczywistości . Pozdrawiam .
2013-08-17 17:45:28 (12 lat temu)
Hanna Janiszewska
 
+2 głosów:2
do Marek_Z: Tak. Nie wiem, jak dziś, ale jako pracownik poczty wiem, że te "Pory, selery" /tak je na poczcie nazywaliśmy/ obsługiwała mokotowska poczta. Prawie pod sam Wilanów. Na ulice Pory, Arbuzową,Pomidorową sama kilka razy chodziłam w zastępstwie listonosza.Nie obsługiwaliśmy Mieczykowej, Pigwy i Winogronowej, Może te ulice wytyczyli dopiero niedawno, bo ja już od 2004-ego jestem na emeryturze, Co do dystansu, to chyba mam. I poczucie humoru chyba też.
2013-08-17 19:29:34 (12 lat temu)
maj
 
do Marek_Z: Granicą dzielnic jest ul. Arbuzowa i Przy Grobli a dokładniej to Potok Służewiecki
2013-10-20 18:53:04 (12 lat temu)
maj
 
do Marek_Z: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-10-20 18:53:07 (12 lat temu)
Marek_Z
 
do Hanna Janiszewska: I bardzo dobrze i oto chodzi i oto chodzi . A co do tych trzech ulic to faktycznie mogli je ostatnio dosztukować . A tyle ostatnio sztukują ,że strach . Pozdrawiam
2013-08-17 19:54:59 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet