| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Agawy
1
1a
1b
2
2a
2b
3
4
4a
4b
5
5a
5b
6
Więcej (8)
Obiekty w okolicy
Płocka 53a
51
m
Warszawa
Agawy 9
54
m
Warszawa
Agawy 8
57
m
Warszawa
Agawy 7
63
m
Warszawa
Trafostacja
72
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
polskup
 
Te numery na garażach to jakiś wygłup :)
2025-03-10 17:45:16 (rok temu)
Bogdan JS
 
+2 głosów:2
do polskup: Dlaczego? Według mnie to całkiem racjonalne. W tej okolicy prawie wszystkie tego typu garaże mają adresy.
2025-03-10 17:59:28 (rok temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Bogdan JS: Rozumiem jako budynek. Ale przyklejanie takiej odstającej tablicy do każdych drzwi, które wszak się otwiera, to bezsens. Ani tu listonosz przychodzi, ani goście w odwiedziny. Kto ma wiedzieć, ten wie. Domyślam się, że wygłup jest urzędniczej proweniencji. Przecież lokal jest tak mały, że nawet ściany frontowej nie ma, żeby to przyczepić.
2025-03-10 18:13:12 (rok temu)
Bogdan JS
 
+4 głosów:4
do polskup: Taki garaż to jednak jakaś nieruchomość. Ktoś czasem kupuje, ktoś sprzedaje, wynajmuje, płaci jakiś podatek, itp. Zapewne w takich przypadkach łatwiejsze i przejrzystsze jest identyfikowanie po adresie a nie po jakimś numerze działki z księgi wieczystej lub opisie, że jest to np. drugi garaż od lewej patrząc od strony zachodniej.
2025-03-10 18:27:46 (rok temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Bogdan JS: Zgoda, ale garaże kupowało się od zawsze, a takie cudo to ja pierwszy raz w życiu. Farba by wystarczyła. A przy transakcji i tak wspomnianych papierów się nie uniknie.
2025-03-10 18:33:23 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do polskup: Każdy z nich jest odrębną działką... stąd numery adresowe..
2025-03-10 22:20:59 (rok temu)
polskup
 
do ylooC: Ale ja nie mówię, że nie wolno. Mówię, że 1. Nie trzeba, 2. Przerost formy nad treścią. :) Wygląda karykaturalnie. Dla przykładu dodałem coś takiego: Bo przecież bramę trzeba zamykać :)))
2025-03-11 00:35:49 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet