| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Centrum Nauki "Kopernik"
20

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
lekr
 
Serii zdjęć o Centrum Kopernika
jest przypisany błędny adres.

Właściwy to: - ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20
2011-09-15 10:48:03 (14 lat temu)
pawel
 
Nie zwróciłem uwagi. Pewnie, że jest źle przypisane, ale zmienić to ja nie mogę.
2011-09-15 11:28:14 (14 lat temu)
mar
 
Czy teraz jest dobrze?
2011-09-15 13:18:17 (14 lat temu)
do lekr: Obiekt ma przypisane dwa adresy, ale Mokotowska jest w innym rejonie miasta - OCB?
2011-09-15 13:05:46 (14 lat temu)
pawel
 
do mar: Bardzo dobrze.
2011-09-15 14:29:37 (14 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
Zdolny, niczym Artur Andrus : ))
2014-07-29 15:24:41 (11 lat temu)
pawulon
 
Andrzeju, pominąłeś chyba jedno słówko w opisie fotki ;)
2014-07-29 15:32:57 (11 lat temu)
do pawulon: Zgadza się Pawle. Już poprawione. Dziękuję za czujność.
2014-07-29 16:09:47 (11 lat temu)
pawulon
 
do Andrzej G: Proszę bardzo ;)
2014-07-29 18:54:43 (11 lat temu)
Woj11
 
Zwą go Mercedes-Benz F 015 Luxury in Motion
2023-01-30 22:54:20 (3 lata temu)
do Woj11: 👍
2023-01-31 10:18:03 (3 lata temu)
do Piotr Tabaczyński: Pewnie nie umiałbym go otworzyć nie mówiąc o jeździe :)
2023-01-31 21:35:09 (3 lata temu)
Woj11
 
do Waldemar S: Co do jazdy ci z Mercedesa,twierdza żemusisz nic robić nie musisz robić - masz być tylko w środku, ma być całkowicie autonomiczny. Kontakt z pojazdem intuicyjny poprzez gest, ruch gałek ocznych i takie tam. Kazyby sobie poradził ;)
2023-01-31 21:53:37 (3 lata temu)
do Woj11: Za dopłatą omijałbym ten wynalazek :) nie wierzę urządzeniom :) Pierwszym kto uwierzył navi gps był Niemiec, i tak zawierzył, że wpadł autem do kanału :) Drugim był mój znajomy i pojechał 200 km w przeciwnym kierunku zanim się zorientował :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówki
2023-01-31 21:57:13 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Waldemar S: Jeszcze kilkanaście lat temu smartfon był dla mnie problemem,a teraz...
2023-01-31 22:02:54 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
do Woj11: Dla mnie również, byłem ostatnim, który przesiadł się z klasyka na smartfuna :) i nie było łatwo :) A dzisiaj parolaty-małolaty śmigają palcami dwóch rąk po klawiaturze :)
2023-01-31 22:05:02 (3 lata temu)
2 Komentarze
3 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Elektrybałt - postać robota wzorowana na postaci wymyślonej przez Stanisława Lema. Robot na podstawie 3 podanych przez zwiedzającego słów potrafi utworzyć np...
Mercedes przyszłości.
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet