| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (47)
Obiekty w okolicy
Plac zabaw
71
m
Warszawa
Sonaty 6c
76
m
Warszawa
Osiedle "Służew nad Dolinką"
107
m
Warszawa
Mozarta 8
109
m
Warszawa
Mozarta 6
152
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:2
Jest i fotopiesek i wózek dla Teresy i nawet fotorower składak :)
2012-04-10 17:11:33 (14 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Kumulacja!
2012-04-10 17:58:38 (14 lat temu)
Bonk z włosami !
2012-04-10 20:32:52 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: I chyba młody bonczek:).
2012-04-10 19:44:37 (14 lat temu)
yani
 
Wymiana.
2021-10-17 10:44:08 (4 lata temu)
Wmal
 
+2 głosów:2
To nie są Stegny. Takie bloki sa na Służewiu nad Dolinką, również na Wałbrzyskiej.
2020-11-18 20:53:44 (5 lat temu)
yani
 
+1 głosów:1
Budynki na zdjęciu są w technologii "Rama H" - nie występujące na Stegnach.
Kolejne bezkrytyczne przypisanie beznadziejnych opisów ze Stolicy...
2020-11-18 21:59:12 (5 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Nie ma o co toczyć flejma, bo problem zapewne polega na odmiennym postrzeganiu nazw i granic osiedli kiedyś i dzisiaj - w czasach w których osiedle powstawało to we wszelakich publikatorach pokazywały się obrazki mówiące o tym że to bloki na Stegnach...
2020-11-19 08:02:11 (5 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Mozarta 10 - blok obok mojego.
2020-11-19 08:42:11 (5 lat temu)
Czyżby budynek składał się z samych balkonów?
2020-11-19 08:44:15 (5 lat temu)
yani
 
+4 głosów:4
Architektura nie dzieli się na komunistyczną i resztę, ale na dobrą i złą...
To tylko tak na marginesie...
2020-11-19 15:22:39 (5 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do yani: Nie irytuj się yani. Gdyby wszyscy wszystko przypisywali prawidłowo - byłbyś zbędny.
2020-11-18 22:37:13 (5 lat temu)
yani
 
do fantom:
Tak, tak... Ale gdyby wszyscy wszystko przypisywali prawidłowo, byliby zbędni wszyscy admini...
2020-11-18 23:18:46 (5 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do fantom: Taka architektura to przebrzydła komuna, ale cracusiak to lubi :), dlatego reaguje.
2020-11-19 15:01:47 (5 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Wiesz co, sam się skazałeś na odczytanie twojego ego tym postem.
Nigdy nie mieszkałem w blokach. Zawsze miałem trzy metry nad głową.
I w dobie zarazy nadal sobie cenię, że los mi dał takie warunki, a nie komuniści :)
2020-11-19 15:42:58 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do cracusiac: Wejdź sobie do obiektu, to nie będziesz musiał zadawać głupkowatych pytań.
2020-11-19 09:14:53 (5 lat temu)
do fantom: Nie ma głupich pytań, są jedynie głupie odpowiedzi.
2020-11-19 09:16:12 (5 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do cracusiac: Niby nie ma, a zadajesz. To może jednak są?
2020-11-19 09:16:46 (5 lat temu)
do fantom: Marzy się fantomikowi jakiś trolling?
2020-11-19 09:25:44 (5 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
do cracusiac: Panowie - to ciekawy blok i szalenie fotogeniczny bo z jednej jego strony są same balkony z pozostałych trzech ani jednego. Korytarze łączące na całej długości są tylko na 3 piętrach niczym w "Superjednostce" w Katowicach.
2020-11-19 10:46:13 (5 lat temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
do bonczek_hydroforgroup: Coś podobnego jest w Krakowie ;
2020-11-19 11:01:30 (5 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Zgadzam się..☺☺☺
2020-11-19 11:08:59 (5 lat temu)
cracusiac
 
+3 głosów:3
do Wacław Grabkowski: Następny troll do kompletu.
2020-11-19 15:06:55 (5 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do Wacław Grabkowski: I byl spokój....
2020-11-19 15:17:56 (5 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+5 głosów:5
do Wacław Grabkowski: Jakie głupoty piszesz Ty sam siebie czytasz czasem? Osiedle otrzymało nagrody za projekt, materiały i wykonanie i publikacje na ten temat były w niemieckim "Die Form" w dwutysięcznych latach. Nie ma tu płyt betonowych jedynie pustaki cegła, dużo zieleni mieszkania od 30 do 70 m i ceny większe niż w nowych blokach deweloperów. Pochwal się swoją kamienicą. Nie ma chipów, pinów, płotów, bramek, szlabanów...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2020-11-19 15:23:29 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do cracusiac: I ty teź, sam wiesz źe tylko idzieś komuś na ręke. Wiemy o tym źe maś inny pogląd na histroie, ale pamiętaj, mądrzejszy ustąpi....Tylko przedluźaś niepotrzebną diskusie....
2020-11-19 15:20:15 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet