| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Plac Konesera
1
2
3
4
5
6
6a
7
8
9
10
10a
12

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Przyspieszenie tempa budowy na terenie Konesera. Pojawiły się kontenery budowlańców.
2013-09-17 10:09:20 (12 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
Najczęściej pobierane zdjęcie z tych przeze mnie dodanych :)
2018-11-29 22:12:50 (7 lat temu)
yani
 
+2 głosów:2
Chyba nowe tablice na Starze - czy ja tam dobrze widzę WIG?
2023-10-26 17:55:02 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
do yani: Dobrze, dobrze - WIG wydawano od 1982.
2025-07-10 23:16:42 (11 miesięcy temu)
do nyskadolniak: Hmm... Ja tam bym obstawiał raczej WIO... ;)
2025-07-10 23:24:36 (11 miesięcy temu)
yani
 
do verbensis:
WIO to od 1981. Ale tak, czy owak - datacja do korekty.
2025-07-11 02:27:11 (11 miesięcy temu)
do yani: Skorygowałam.
2025-07-11 06:38:43 (11 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Nie wiem jak ten budynek powinien być przypisany. Czy ma swój odrebny adres? I w ogóle czy nazwa obiektu 'Warszawska Wytwórnai wódek "Koneser" nie powinna zostać zamieniona na Centrum Praskie Koneser? Sama nie chce tu mieszać .
2018-10-06 09:30:47 (7 lat temu)
do da signa: Okazuje się,ze centrum koneser ma juz załozony obiekt. Pozostaje mi tylko przenieśc swoje zdjecia.
2018-10-06 18:50:07 (7 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
do da signa: Przeniosłem
2020-06-07 10:07:56 (6 lat temu)
Mam prośbę o radę do bardziej doświadczonych Fotopolan. Czy powinnam załozyć obiekt dla tego rozebranego budynku? Nalezał on do zakładów spirytusowych. Widac go na google maps, ale niema odrębnego adresu.
2018-10-25 15:08:30 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do da signa: Możesz założyć tylko jak go nazwiesz ? Nie ma adresu ale może miał jakieś wyróżniające go przeznaczenie ?
2018-10-25 15:14:50 (7 lat temu)
do ZPKSoft: W tym właśnie problem. Nie wiem jak go nazwać.
2018-10-25 15:16:10 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Widac go na tym zdjęciu, za kapliczką. Wygląda na jakis magazyn.
2018-10-25 15:18:09 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do da signa: To zostaw jak jest. Może jutro, za tydzień albo rok znajdzie się osoba, która rzuci światło na jego temat. Wtedy się zmieni.
2018-10-25 15:18:54 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do da signa: Jak masz czas to poszukaj w internecie. Np. na podobnym do naszego portalu bywają odpowiedzi na takie dylematy. To tak na przyszłość.
2018-10-25 15:23:29 (7 lat temu)
do ZPKSoft: W porządku.
2018-10-25 15:23:45 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Dziekuję.
2018-10-25 15:29:46 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Wiadomo ,że stał ( ten budynek) przed wojną
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zły link
2018-10-25 16:01:31 (7 lat temu)
Wincenty Miros
 
+2 głosów:2
Dawna Warszawska Wytwórnia Wódek zamieniona na Muzeum Polskiej Wódki.
2018-12-13 10:27:55 (7 lat temu)
do Wincenty Miros: W końcu to nasza duma narodowa ;))
2018-12-13 17:21:04 (7 lat temu)
2019-08-31 22:31:26 (6 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Ciekawe naświetlenie tego placu.
2020-02-11 10:20:55 (6 lat temu)
roox
 
+4 głosów:4
Warszawa, Ząbkowska, ogrodzenie "Konesera".
2020-05-25 12:24:28 (6 lat temu)
ylooC
 
do roox: thnx
2020-05-25 12:46:36 (6 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Fotopiesek ☺
2020-12-29 17:20:16 (5 lat temu)
Fotopiesek przegapiony :)
2021-11-06 20:47:25 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do da signa: I to rudy ;-)
2021-11-06 21:09:19 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
22 Dyskusji (ostatnia 11 miesięcy temu)
Plac Konesera - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet