| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Bartycka
18
18 A
20
22/22a/22b
22c
24b
26
26
37
110A
175
183

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Bartycka

Dawniej: Nowosielecka
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
..Na mocy prawomocnego wyroku sądu Centrum Astronomiczne im. M. Kopernika zostało zobowiązane do zapłaty prawie 4 mln zł tytułem odszkodowania za wieloletnie, bezumowne korzystanie z działki, na której od końca lat 70. mieści się jego siedziba przy ul. Bartyckiej w Warszawie...za TVN Warszawa
2025-10-09 17:31:17 (8 miesięcy temu)
Jarosław Budyta
 
+2 głosów:2
2009 to jeszcze był czysty widok. Drzewa teraz powyrastały i zawsze jakieś badyle w kadrze się łapią.
2016-01-14 23:08:35 (10 lat temu)
mamik
 
Znaczniki dodałem, pozostałych obiektów nie identyfikuję
2010-02-25 19:51:27 (16 lat temu)
mamik
 
Czy można założyć obiekt \"Warszawskie wieżowce\" i przypisać do niego już istniejące obiekty? Trochę się ich naszukałem a tak będzie cała lista w jednym miejscu.
2010-02-26 20:54:37 (16 lat temu)
do mamik: A proszę bardzo. Może być jako GŁÓWNY TEMAT i pisany wielkimi złotemi zgłoskami :)
2010-02-26 21:04:16 (16 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Temat utworzyłem ale znaleźć na głównej stronie go nie mogę. Chyba trzeba było nazwać \"1111 Aaaby wiezowce znaleźć\" ;-) Czekam na informacje o pozostałych wieżowcach
2010-02-27 19:08:37 (16 lat temu)
do mamik: Już można :) Trzeba po prostu dodać jakieś zdjęcie do takiego obiektu bo na liście obiektów pokazują się TYLKO obiekty mające w sobie jakieś zdjęcie (przypisane bezpośrednio do tego obiektu).
2010-02-27 19:16:16 (16 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Dzięki! A skali kraju tez można zrobić coś takiego? Np obiekt \"Zamki krzyżackie\" gdzie byłby i Malbork i Gniew ?
2010-02-27 19:24:48 (16 lat temu)
do mamik: Można. Zakładając np. obiekt w REGION POLSKA.
2010-02-27 19:27:23 (16 lat temu)
mamik
 
do Jarosław Budyta: Odnalazłem oryginały i okazało się, ze krzaczory już wtedy przeszkadzały stąd zdjęcie jest sklejką z czterech ujęć. Mocno wykadrowane z tych gałęzi, a że robione obiektywem 70 mm więc jakość marna. Podmieniam na nieco większe.
2016-01-15 21:09:20 (10 lat temu)
Jarosław Budyta
 
+1 głosów:1
do mamik: Już tam sporo podejść robiłem z księżycem, słońcem zachodzącym, o wschodzie, w dzień, w noc, zima, lato, ale te badyle. Chyba z piłą wreszcie muszę podejść :)
2016-01-15 22:27:25 (10 lat temu)
s_mile
 
+4 głosów:4
Coś pięknego! Polecam obejrzeć na pełnym ekranie.
2015-03-22 09:28:16 (11 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
Kopca na zdjęciu nie widać, więc zdjęcie powinno być przypisane do obiektu " Widoki z kopca" albo do ul. Czerniakowskiej, ewentualnie do panoram. Pozostałe zdjęcia również.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2018-06-25 16:30:16 (8 lat temu)
do fantom: Obiekt "widoki z kopca" brzmi dość abstrakcyjnie. Ale jeśli tak trzeba...tylko jak to zrobić?
2018-06-25 16:47:06 (8 lat temu)
fantom
 
do Vitautas: Tak zasada obowiązuje. Są wiec obiekty: Widoki z wieży, Widoki z góry ....itp.
Obiekt o nazwie " Widoki z kopca" należy założyć, jako podobiekt Kopca PW i tam zdjęcia poprzenosić. Do przenoszenia, czyli zmiany przypisania służy wspomniane okno " Edytuj", znajdujące się nad zdjęciem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literki
2018-06-25 16:55:20 (8 lat temu)
Vitautas
 
+1 głosów:1
do fantom: Dziękuję za podpowiedź zatem w najbliżej wolnej chwili to skoryguję:)
2018-06-25 17:02:16 (8 lat temu)
fantom
 
do Vitautas: Nie ma sprawy. Na początku wszystko wydaje się zawiłe, ale po czasie i po publikacji kolejnych zdjęć - robi się dużo prostsze. Mając jakiekolwiek wątpliwości - pytaj.
2018-06-25 17:06:01 (8 lat temu)
Vitautas
 
+3 głosów:3
Foto-pudelek :)
2019-02-02 07:06:58 (7 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: podmiana
2020-04-16 14:57:55 (6 lat temu)
Jak na Bartycką to trochę daleko do kopca...raczej budy Czerniakowa.
2021-10-14 05:54:59 (4 lata temu)
yani
 
Moim zdaniem chyba niemożliwe ustalić lokalizację, bo nie wiadomo z którego kierunku były robione te zdjęcia. Odległość od fotografa może być złudna - skrót kamery, a i kopiec był wtedy pewnie mniejszy. Może to być miejsce między obecnymi ulicami Pod Kopcem i Grupy AK "Północ":

Pewności jednak nie ma, może przypisać tylko do Kopca?
2021-10-14 12:35:20 (4 lata temu)
4elza
 
do yani: Postawiłam znacznik i przypisałam do Bartyckiej, ewentualnie skoryguj proszę.
2021-10-14 04:40:52 (4 lata temu)
4elza
 
do bonczek_hydroforgroup: Nie widzę obiektu "budy Czerniakowa", oczywiście żarcik :-). To co proponujesz?
2021-10-14 06:03:26 (4 lata temu)
do 4elza: Zaraz podam lokalizacje
2021-10-14 06:39:10 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Proponowałbym Nadrzeczną lub Gościniec na Czerniakowie - bo z tych rejonów zrobiono ujecie.
2021-10-14 06:41:21 (4 lata temu)
yani
 
Przypisane do 24c?
2026-04-23 19:56:55 (2 miesiące temu)
Pokaż na mapie
12 Dyskusji (ostatnia 2 miesiące temu)
Ulica Bartycka - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet