| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Wiadukt (wschodni)

Przebudowa skrzyżowania ulic Karwińskiej, Gazowej, Mościckiego i re...

Obiekty w okolicy
Przebudowa skrzyżowania ulic Karwi...
59
m
Wrocław
Wiadukt
115
m
Wrocław
Wiadukt (zachodni)
166
m
Wrocław
Stacja elektroenergetyczna
171
m
Wrocław
Opolska 19c
356
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Wiadukt (wschodni)

Obiekt jest w trakcie remontu
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
rg1a
 
+2 głosów:2
Ten wiadukt jest jeszcze na ulicy Gazowej, która dochodzi aż widocznego skrzyżowania z Karwińską i Mościckiego. W ciągu ul. Karwińskiej jest natomiast inny wiadukt, który znajduje się 4 torami.
2024-04-28 19:58:19 (2 lata temu)
do rg1a: Racja, poprawiłem.
2024-04-28 20:08:06 (2 lata temu)
Porządnie obfociłeś 👍
Dziękuję za dopisanie do obiektu

2026-05-09 10:59:05 (miesiąc temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Mam dużo więcej zdjęć z tej sesji. Jak będę w okolicy to jeszcze spróbuję dotrzeć (z dołu) do pozostałych dwóch wiaduktów bo dostęp do nich jest utrudniony i grozi złapaniem kleszczy.
2026-05-09 12:39:10 (miesiąc temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Z tym miejscem wiąże mnie wiele, co trudno splantować.
W latach 60. XX w. na wiadukcie zerwał nam się koń, bo przestraszył się lokomotywy, mógł nas zabić.
Kiedyś za komuny ulicą Mościckiego pod górkę ciągnąłem wózek z cementem. Nie było lekko.
Dlatego jest mi miło, że to jest już poza mną 👍
2026-05-10 20:17:36 (miesiąc temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Dzięki, że to wszystko ogarniasz, bo ja tam pojechałem dla przypomnienia.
2026-05-10 21:14:57 (miesiąc temu)
do Wacław Grabkowski: W tych latach ruch też był pewnie dużo mniejszy niż obecnie. Dziwi mnie to, że ta ulica nie została już dawno przebudowana bo chodzenie wąskim poboczem obok pędzących samochodów i autobusów nie należy do przyjemnych. Ta przebudowa i tak chyba, nie będzie obejmowała ulicy Mościckiego w pobliżu wiaduktu więc problem dalej będzie istniał...
2026-05-10 20:58:40 (miesiąc temu)
Dürgoy Marcin
 
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Wiadukt uruchomiono po odbudowie z kocem 1968 lub na początku 1969. Do uruchomienia wiaduktu na Ciążyn chodziło się przez tory po ułożonych między szynami deskach. Wymagało to uwagi i czujności bo ruch pociągów był spory.
2026-05-11 20:02:13 (miesiąc temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia miesiąc temu)
Wiadukt (wschodni) - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet