| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - 1 Maja 59
62

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

1 Maja 62

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
+2 głosów:2
W zasadzie styropianizacja jest zbawieniem dla wszelkiego rodzaju podróżników i wagabundów, ponieważ pozwala bez pudła na zorientowanie się, gdzie jest północ.
2012-03-28 12:10:20 (14 lat temu)
Fajnie że ktoś nazwał mnie włóczęgą :) ale lubię podróżować a zarazem coś zawsze pstryknąć ;)
A o co biega z tą północą ?
2012-03-28 12:21:24 (14 lat temu)
kodens79
 
+1 głosów:1
Danuto.B Harcerzem byłem :) 10 lat , to były czasy :)
2012-03-28 16:17:18 (14 lat temu)
stoik
 
a co ? styropian mchem porasta ? cy o te zacieki chodzi ?
2012-03-29 17:21:52 (14 lat temu)
vstrone
 
ING Bank? W tym budynku i pod tym adresem nie ma banku...
2014-09-14 21:07:42 (11 lat temu)
stoik
 
z podglądu w pierwszym momencie pomyślałem, że o ten budynek chodzi wygląda bardzo podobnie -
2014-09-14 21:44:15 (11 lat temu)
WW
 
do kodens79: Przecież nie pisałem o Tobie, tym bardziej, że, jak widać, styropian nie pozwala Ci wcale odnaleźć północy :)
2012-03-28 12:49:39 (14 lat temu)
do kodens79: Kodens harcerzem nie był:).
2012-03-28 13:02:21 (14 lat temu)
do stoik: Styropian jeśli pozostawić nieosłonięty lub z taką szarą zaprawą klejową, bez szlachetnego tynku cienkowarstwowego (ten z kolorem), bo kasy brakło lub czego innego, taka ściana na szansę na zazielenienie od strony północnej.
2012-03-29 17:29:12 (14 lat temu)
Stenek
 
do stoik: Stoik, to niesamowite, właśnie chciałem wstawić ten link z budynkiem na Bielskiej. To Telepatia niemalże ;-)
2014-09-14 22:59:15 (11 lat temu)
stoik
 
do Stenek: telepatia istnieje :)
2014-09-14 23:04:33 (11 lat temu)
1 Dyskusja (ostatnia 11 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet