| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Portret Józefa Ciechońskiego autorstwa Jana Matejki.
2017-01-16 18:47:30 (9 lat temu)
Mnie sie wydaje, źe stare dziela sztuky sa wiecej juź uczulone na lampe odbylskowa... I chyba dla tego niepozwalaja w galeriach robienia zdjieć. jak by ktoś robil bez lampy-to inny by tego zrozumial tak, źe wolno robicz zdjiecia..i z atuo.. i napewno druga sprawa..kasiorka....Moźna robić zdjiecia..za oplate...
2017-01-17 10:36:48 (9 lat temu)
Jak już inaczej nie idzie to zawsze można wybrać taką opcję:
2017-01-17 15:21:08 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Chciałem porobić zdjęcia napisów, niestety był tam zakaz fotografowania (stosowaliśmy z Basią uniki)
2017-01-16 18:52:07 (9 lat temu)
do piotr brzezina : Z tego co wiem te stare obrazy nie było problemów z fotografowaniem ale nowe dzieła mają prawa autorskie i tego muzeum nie pozwala fotografować
2017-01-17 08:52:13 (9 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do ireneusz1966: Możliwe że tak jest ale nas upominali co chwilę o zakazie fotografowania. Ja bardzo lubię jak jest dużo zakazów.
2017-01-17 09:41:14 (9 lat temu)
do ireneusz1966: Ciekawe dlaczego? Nie ma chyba w prawach autorskich nic na temat kopiowania dzieła do własnego użytku?
2017-01-17 09:49:56 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Mnie się nie pytaj ale pracownica muzeum powiedziała że autorzy mogą mieć pretensje i tyle
2017-01-17 10:14:39 (9 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Stare obrazy są zazwyczaj własnością muzeum i wtedy muzeum może wydać zgodę na fotografowanie (bez błysku i statywu). Nowe prace są najczęściej własnością autora, a ci zasadniczo nie udzielają zgody. Muzeum nie chce narażać się na pozwy sądowe. To samo dotyczy wystaw czasowych kiedy prace wypożyczone są z innego muzeum.
2017-01-17 13:06:28 (9 lat temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do ireneusz1966: Szczególnie Matejko :)
2017-01-17 10:17:11 (9 lat temu)
do ireneusz1966: Pracownicy jak widzą że masz aparat to już Ciebie obserwują i stoją za plecami i mruczą. Tylko jest jedna rzecz jak się wchodzi to trzeba przejść przez bramki (wykrywacze) i aparat można wnieść bez problemu.
2017-01-17 10:31:54 (9 lat temu)
do vetinari: Jest też inaczej. Ostatnio dostałem zezwolenie na wejście do poniemieckiego tunelu między Dworcem Głównym a Pocztą Główną w Opolu. Ale zezwolenie tylko na zwiedzania a nie na robienie zdjęć. Towarzyszył mi SOKista i nie było możliwości "oszukania" człowieka. Niestety. Powodów zakazu nikt mi nie podał.
2017-01-17 10:42:28 (9 lat temu)
do vetinari: Nie ma opłat i na ogół w takim muzeum robi się zdjęcia bez lampy. Jak byłem w Przemyślu to w jednym z kościołów był zakaz robienia zdjęć z lampą.
2017-01-17 10:44:00 (9 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Wiec...pozostaje miejsce na moje ulubione powiedzenie...Kdo nezná zákony, připravuje se o potěšení je přestupovat. Kto nie zna regulaminów, nie zna (nie zapozna sie z )pociechy z ich przekraczania :-)
2017-01-17 10:55:19 (9 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: No tak ale o co można pozwać? Jakie tutaj przepisy wchodzą w grę?
2017-01-17 21:24:32 (9 lat temu)
Z dedykacją dla miłośników taboru kolejowego :)
2017-04-25 16:46:02 (9 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet