| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Hubska

2017-2019 przebudowa ulicy Hubskiej

2018

2018 - przebudowa ul. Pułaskiego (Hubska – Małachowskiego)

2021

2021 - Budowa ścieżki rowerowej

2025

Przebudowa linii tramwajowej

OBIEKTY - ul. Hubska
1
27
1
5
2
2
Więcej (62)
Obiekty w okolicy
Hubska 46
14
m
Wrocław
Hubska 50-50a
22
m
Wrocław
Hubska 52
45
m
Wrocław
Szalet
46
m
Wrocław
Hubska Center
47
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
wito,
 
+1 głosów:1
Klamka oryginalna, pokryta patyną poszła na złom, ohydnie ułamana. W sąsiednim budynku browaru, klamkę namierzył zbieracz staroci i.. sobie odkręcił :(
2012-01-12 14:27:36 (14 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Został złożony wniosek o PnB „budowa budynku mieszkalno-usługowego w zabudowie śródmiejskiej”, inwestor Browar Mieszczański. Wniosek obejmuje teren od strony Hubskiej wraz z działkami, na których stoją kamienice Hubska 46 i Hubska 48.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korr.
2017-10-11 15:33:12 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do Licho: Czyżby groziło wyburzenie tych kamienic ?
2017-10-11 19:15:48 (8 lat temu)
Licho
 
do ZPKSoft: Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że tak.
Kamienica 46 jest już od kilku lat wykwaterowana.
2017-10-11 19:20:49 (8 lat temu)
Jazzek
 
+2 głosów:2
do Licho: Trochę szkoda, bo to dobry przykład przedmiejskich kamienic, jeszcze nie takich kolosów jak później.
2017-10-12 11:30:07 (8 lat temu)
do Jazzek: Ta po lewej jest z lat 1871-1880 a środkowa i prawa zostały wybudowane przed 1871 rokiem.
2017-10-12 11:39:32 (8 lat temu)
Jazzek
 
do Neo[EZN]: Czyli staruszki 150-latki. A miejski konserwator zabytków nie docenił...
2017-10-12 11:46:46 (8 lat temu)
Nie chciało się kopać piwnicy te ponad 100 lat temu...?
2016-06-29 12:04:04 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Na moje oko piwnicę to on ma, tylko płycej wkopaną.
2016-06-29 12:40:10 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet