| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Trzebnicka

2015 - Remont ulicy Trzebnickiej i placu św. Macieja

OBIEKTY - ul. Trzebnicka
1
1
9
Więcej (58)
Obiekty w okolicy
Garaże
31
m
Wrocław
Trzebnicka 74
40
m
Wrocław
Trzebnicka 72
45
m
Wrocław
Trzebnicka 78
49
m
Wrocław
Trzebnicka 76b-76e
51
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
esski
 
TBS ogłosił przetarg na budowę: Trzebnicka 76 a, b, c d.

Ten widoczny na zdjęciu budynek zostaje, Cała budowa dotyczy wolnego od zabudowy klina w przylegającej do powyższego w/w obiektu przestrzeni międzyblokowej.
Mniej więcej 98 X 37 metrów. 4 klatki schodowe.
2012-10-01 15:04:31 (13 lat temu)
do esski : No i jakaś lipa z budową - minęło 1,5 roku i nic się tu jeszcze nie dzieje.
2014-03-14 20:57:57 (12 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Tylko półtora roku? ;) Od hotel po tołera stoją już z +/- 10 lat, , może inwestor z Trzebnickiej rekordy chce pobić;)
2014-03-14 21:30:55 (12 lat temu)
do esski : Pewnie tak - co jakiś czas wysyła tam koparkę, żeby pogrzebała w ziemi dla stworzenia pozorów "aktywnej" budowy aby nie dostać solidnej kary ;)
2014-03-14 21:44:23 (12 lat temu)
pawulon
 
Parę lat temu siedzibę miała tu Straż Miejska.
2014-03-14 23:31:12 (12 lat temu)
esski
 
Po raz kolejny TBS dobiera się do tego obiektu, Ogłosili przetarg
2014-04-24 15:04:37 (12 lat temu)
do esski : W SIWZ jest mowa o rozbiórkach i budowie nowego budynku na tej działce - nie widzę jednak informacji czy ten budynek też zostanie rozebrany czy nie.
2014-04-24 21:02:40 (12 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Może kolejna zadyma, juz dwa lata minęły jak ogłoszono poprzedni przetarg dotyczący tego samego obiektu.
2014-04-24 21:07:42 (12 lat temu)
Ja ci dam opuszczony :)
2014-04-24 15:38:36 (12 lat temu)
fantom
 
do Skwarkson1680: Czyżbyś w nim mieszkał?
2014-04-24 15:42:18 (12 lat temu)
esski
 
Skoro TBS się po raz kolejny dobiera, można przypuszczać ,że budynek opuszczonym jest.
2014-04-24 15:42:58 (12 lat temu)
do Skwarkson1680: W wielu oknach nie widać ani zasłon ani firanek - chyba, że to biurowiec.
2014-04-24 20:59:06 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Najpierw będzie pożar.
2020-12-30 17:43:19 (5 lat temu)
derGraf
 
+1 głosów:1
Tak w ogóle, to ciekawostką jest że ten budynek, to były apartamenty Adolfa Hunischa, właściciela, razem z Bielschowskym fabryki papy dachowej, która mieściła się za budynkiem. W połowie lat 20' Hunisch zlecił przedsiębiorstwu Simon & Halfpaap zaprojektowanie i zbudowanie kamienic na swojej posesji o numerach 74,78,80. Po 1939 roku, w związku ze spadkiem zainteresowania pokryciami z papy (Luftschutz miał obiekcje do takich pokryć) Hunisch był zmuszony sprzedać kamienicę nr 80 miastu. Miała jeszcze powstać kamienic w przerwie między 74 a 78. Nic z tego nigdy nie wyszło.
2021-05-05 17:20:51 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet