| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (7)
Obiekty w okolicy
Bałuckiego 3
15
m
Wrocław
Bałuckiego 7
18
m
Wrocław
Bałuckiego 5
28
m
Wrocław
Bałuckiego 3a
29
m
Wrocław
Bałuckiego 9
31
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Wystarczy wprowadzić podatek od wartości nieruchomości
2012-11-07 08:10:28 (13 lat temu)
Przykładów ślepych ulic można by mnożyć. Dodam: Przeskok i Warzywniczą.
2012-11-07 13:09:36 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Bałuciorz: Majstrowanie przy takim podatku doprowadziło Kalifornię na skraj bankructwa więc to nie jest takie proste. Właścielem działki jest miasto, posiadacze garaży są tylko użytkownikami wieczystymi gruntu i podejrzewam, że sporo za to płacą, bo te opłaty mocno wzrosły w ostatnich latach. Błąd tkwi w tym, że w ogóle pozwolono coś takiego tam postawić.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2012-11-07 08:38:47 (13 lat temu)
WW
 
do mamik: Podatek katastralny jest powszechny w krajach rozwiniętych, więc nie trzeba się straszyć "majstrowaniem".
2012-11-07 09:21:06 (13 lat temu)
mamik
 
do WW: Ale zbytnie uzależnienie od zmiennej wartości nieruchomości może prowadzić do problemów. Zresztą u nas jest przecież podatek od nieruchomości i opłaty za użytkowanie wieczyste.
2012-11-07 09:34:25 (13 lat temu)
WW
 
do mamik: Rozróżnijmy dwie rzeczy - ideę podatku katastralnego w ogóle, a jego możliwe konkretne uregulowania. Te drugie nie mogą być argumentem przeciwko pierwszemu. To tak jakbyś drakońskimi karami za zabójstwo w Teksasie usprawiedliwiał konieczność likwidacji prawa karnego w Polsce.
2012-11-07 10:40:22 (13 lat temu)
do mamik: Tak tylko jest zależny nie od wartości tylko od powierzchni działki i zabudowy. Dzięki czemu mamy mnóstwo dziur bo inwestorom opłaca się trzymać działkę aż jej wartość kiedyś wzrośnie
2012-11-07 17:42:46 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do WW: Rozróżniam ;-) Przykład z Kalifornią miał służyć jako argument, że to nie jest takie proste i że "wystarczy wprowadzić" nie rozwiąże wszystkich problemów.
2012-11-07 10:55:23 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do mamik: To prawda.
2012-11-07 14:30:44 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:2
do Bałuciorz: Wartość działek ostatnio raczej spada ;-) Opłata za użytkowanie wieczyste zależy od wartości. Miasta podwyższały w ostatnich latach opłaty o setki procent. Nadejdą lepsze czasy znajdzie się inwestor i wykupi te garaże żeby zbudować coś innego. Być może kiedyś w przyszłości.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2012-11-07 18:12:27 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
Garaże na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet