| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (4)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Powstańców Śląskich 24
40
m
Wrocław
Klub Nauczyciela
42
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 28
43
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 18-20
96
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 25
129
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Garaże

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2014
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Widząc takie garaże, zawsze mnie intryguje to, że ktoś ( pewnie jakiś pan starszy ) zostawił tu swój obiekt uwielbienia na czterech kółkach i teraz po latach z pełną powagą chwili można odkryć coś bardzo niezwykłego, a jeszcze jeśli dodać,że w środku drzemie pożółkłe ,,Słowo" lub ,,Wieczór" czy ,,Robotnicza" no to już pełnia sukcesu :)



2011-10-15 23:13:58 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
Fotopiesek :)
2013-09-10 19:33:41 (12 lat temu)
pawulon
 
Znowu coś Skarbówka buduje. Chyba muszą mieć więcej miejsca na nowe kolejki do "przemiłych" pań urzędniczek.
2013-09-10 20:06:14 (12 lat temu)
Zaskoczenie - nie sądziłem, że je rozbiorą!
2014-04-19 23:49:00 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Były już w tak koszmarnym stanie technicznym, że do niczego innego się nie nadawały, choć z zewnątrz nie było tego widać. Wiele z nich miało podstemplowane stropy, co okazało się dopiero gdy niedawno ktoś w kilku wyniósł drzwi.
2014-04-20 00:05:14 (12 lat temu)
do Cristoforo: Musiały być na terenie miasta albo prywatnym bo to nieczęsto się zdarza, że taki obiekt spotyka taki właśnie los.
2014-04-20 00:53:36 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak jest! Garaże w większości przypadków są nie do ruszenia. Też jestem ciekawy czyj to teren. W każdym bądź razie dobrze się stało, że zniknęło kolejne dziadostwo. Otworzyła się przestrzeń w kierunku Izby Skarbowej i wygląda to całkiem dobrze.
2014-04-20 01:40:24 (12 lat temu)
esski
 
do Cristoforo: Byłoby fantastycznie gdyby ruszyli garaże przy Ofiar Oświęcimskich, te po drugiej stronie ZETO.
2014-04-20 01:44:40 (12 lat temu)
Cristoforo
 
+2 głosów:2
do esski : O tak! Garaże na Starym Mieście to nieporozumienie! Na Ofiar zajmują dwie atrakcyjne działki na których mogłyby stanąć odtworzone kamienice, tym samym uzupełniając luki w zabudowie. Samo ZETO też tam pasuje jak pięść do oka.
2014-04-20 07:17:26 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet