| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wrocławskie Centrum Treningowe Spartan sp. z o.o.
Obiekty w okolicy
Hala widowiskowo-sportowa "Orbita"
112
m
Wrocław
Grobla Kozanowska 32
118
m
Wrocław
Przepompownia ścieków
253
m
Wrocław
Uporek
271
m
Wrocław
Plaża Hot Spot
296
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Basen Orbita położony jest w Parku Popowickim, w sąsiedztwie hali widowiskowo-sportowej Orbita.
Dwa baseny o wymiarach olimpijskich: pierwszy - średnia głębokość 3,5 m., drugi - średnia głębokość 1,2 m, ze zjeżdżalnią dla dzieci o długość 63 metry oraz brodzik o powierzchni 600 m kw.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
esski
 
„03750 - Modernizacja i przebudowa basenu przy ul. Wejherowskiej - Budowa krytej pływalni z zespołem zewnętrznych basenów sportowo – rekreacyjnych, zagospodarowaniem terenu, infrastrukturą techniczną oraz niezbędnymi obiektami i urządzeniami, przyłączami oraz instalacjami zewnętrznymi”
2014-07-23 16:41:17 (11 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
2014-07-23 18:56:55 (11 lat temu)
do esski : Tak jest - pamiętam o tej inwestycji i będą porządne fotki zanim się rozpocznie. Teraz tłumy na basenie więc nie brużdżę :)
2014-07-23 19:25:26 (11 lat temu)
esski
 
do pawulon: Ja preferuję link z IW, pliki wrzucone do osobistego archiwum przydadzą się nam - nie wiem kiedy - w przyszłości.
2014-07-23 19:27:07 (11 lat temu)
2015-07-06 19:48:56 (10 lat temu)
Co będzie z tymi starymi basenami?
2015-07-31 20:32:16 (10 lat temu)
do kodens79: Też się nad tym zastanawiam...
2015-07-31 21:15:48 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Tak, gruntowe - pewnie przez bliskość rzeki.
2015-09-01 19:31:05 (10 lat temu)
Otwarcie w 1986 roku? To od 1945 do 1986 był nieczynny?
2015-09-01 19:31:48 (10 lat temu)
skrzypa
 
do Neo[EZN]: Ja się wprowadziłem w 1986 na Kozanów i zrobili nam spęd szkolny właśnie na ten basen że niby na otwarcie . Wcześniej Piotrek nie wiem czy on działał a może po prostu w 1986 zakończył się jego remont
2015-09-02 17:47:00 (10 lat temu)
2015-09-29 22:58:16 (10 lat temu)
skrzypa
 
do Neo[EZN]: Tak już na tym etapie budowy z dawnego basenu nic się nie ostało
2015-09-30 13:22:31 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Facebook ?
2016-01-06 22:00:55 (10 lat temu)
Nie będzie kryty?
2016-02-13 10:31:59 (10 lat temu)
skrzypa
 
do Neo[EZN]: Pierwszy od ulicy ma być kryty a ten od parku nie .
2016-02-13 21:22:14 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
2016-06-18 19:14:30 (10 lat temu)
max
 
+2 głosów:2
2023-11-23 08:07:14 (2 lata temu)
labeo7
 
do max: Dzięki za poprawkę.
2023-11-23 17:29:32 (2 lata temu)
max
 
+2 głosów:2
2023-11-23 08:07:24 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
14 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
I pomyśleć że byłem na otwarciu tego przemijającego basenu w 1986 roku ... a ile dziewczyn się tu zarwało...ech szkoda trochę ...
No i wiecha zawisła
1927
-
1931
1927
-
1938
1933
-
1940
1935
-
1940
1935
-
1940
1940
-
2005
1940
-
2011
2011
-
2012
2012
-
2015
2013
-
2015
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet