| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Wnętrza

Remont wnętrz dworca

OBIEKTY - Wnętrza

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...1314następna
esski
 
Ktoś za 7 lat zobaczy miniaturę i pomysli iż fotka robiona była w roku 2000, za 17 lat... pomysli.. że remontu z lat 2010-2012 wcale nie było....ah... no tak.. dopisane, maczkiem, iz to rok 1990...
2013-12-12 19:07:44 (12 lat temu)
30 lat temu...
2020-09-01 22:15:40 (5 lat temu)
... że nikt nie pogonił fotografa :)
2010-08-16 14:39:12 (15 lat temu)
† ☻
 
Robił zdjęcie o godz 5:22
2010-08-16 14:41:57 (15 lat temu)
† ☻
 
Z powodu wyczerpania dzisiejszego limitu zdjęcia z zegarem (kiedy fotograf obrócony był o 180°) dziś nie dodam
2010-08-16 14:43:00 (15 lat temu)
do † ☻: Myślałem, że nie masz żadnego limitu no ale to już poprawiłem.
2010-08-16 15:04:29 (15 lat temu)
do Vojtech Csernók: Zdjęcie dodał 10 lat temu, to razem daje 30.
2020-09-01 22:24:18 (5 lat temu)
Dana
 
Podmiana
2021-11-02 15:55:23 (4 lata temu)
atom
 
+1 głosów:1
Poszedł do ludzi :-)
2021-02-21 17:43:56 (5 lat temu)
Ojciec, brać?
Brać, w skupie złomu się sprzeda...
2021-02-23 14:57:01 (5 lat temu)
Pierwszego zwinął Dawid i ne z zamiarem oddania do huty.Nagrała to kamera i stał się gwiazdą TV.
2021-02-23 19:18:37 (5 lat temu)
max
 
+4 głosów:4
do atom: Nie do ludzi. Zagapił się biedaczyna, jedno plaśnięcie kaczą łapą i po krasnalu ...
2021-02-23 18:25:35 (5 lat temu)
atom
 
+1 głosów:1
do max: Hehe, kaczki to dranie :-)
2021-02-23 18:57:07 (5 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Autorem jest Tomasz Olszewski
2022-01-20 17:35:16 (4 lata temu)
Za PRL była na dworcu świetlica dla młodzieży która dojeżdżała do szkół we Wrocławiu.
2021-11-28 19:56:02 (4 lata temu)
Mam pytanie, na końcu tego korytarza się znajduje ciekawe pomieścienie, poczekalnia moźe, czy ona ma swoją nazwe ?
2021-11-28 17:20:34 (4 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do vetinari: To pomieszczenie?
2021-11-28 17:42:28 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Dziękuję, juź go znalazlem

2021-11-28 18:00:20 (4 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
Tylko neon "Kino".
2021-04-28 20:26:25 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Jest klimat......
2021-04-28 19:34:58 (5 lat temu)
Czemu to miało służyć? Ochronie peronów przed bezdomnymi?
2021-08-21 17:39:41 (4 lata temu)
vigo
 
+2 głosów:2
Co ciekawe, wygląda, że za "niemca" też były bilety peronowe:
2021-08-21 20:04:41 (4 lata temu)
Dürgoy Marcin
 
+3 głosów:3
Peronówka była już w kaizerowskich Prusach.Plotka niosła ze Powstańcy Wielkopolscy nie zajęli poznańskiego dworca z powodu braku peronówek.
2021-08-21 20:22:12 (4 lata temu)
do Neo[EZN]: Bezdomni w tamtych czasach nie byli takim problemem i bywali raczej w hollu dwoca gdzie nie ""pi....ło" tak jak na peronach.Po prostu dzięki peronówkom było mniej ludzi na peronach(jak pamiętam kosztowała 2zł).Skacowani za dopłatą do peronówki mogli napić się piwa o kazdej porze.Piwo na peronach zlikwidowano krótko po śmierci Z.Cybulskiego.Opłaty za peronówki także ekonomicznie wpływały na funkcjonowanie dworca.
2021-08-21 19:25:46 (4 lata temu)
Anneob
 
do Neo[EZN]: Bezdomni. To sprawa głównie po ‘’przemianach’’. W latach 80-90 dotarła do nas ‘’spóźniona moda na 1968’’rok na Zachodzie. Dwukrotnie, na dworcu we Wrocławiu (i Gdańsku) przy kasach, widzieliśmy bardzo dramatyczne sceny. Grupka ‘’Dzieci Kwiatów’’. Jedna z dziewcząt usiłowała podać łyk herbaty w plastikowym kubku, leżącemu koledze. Ten, kilka razy usiłował podnieść głowę. Bez skutku… Coś bardzo ‘’dołującego’’. Budki, peronówki itd. W latach 50 ‘’nasi’’ bardzo obawiali się wszelkich ‘’dywersantów, szponów, (także balonów, stonki itp.). Stąd, przy budkach postawiono umundurowanych, uzbrojonych w pepesze ‘’cerberów’’. Później Sokistów. Ci, pilnowali także całego obszaru stacji. Nie tylko we Wrocławiu. Podobny ‘’dozór militarny’’ był np. przy PKS-Towarowy. Tzw. peronówki były dodatkowym ‘’wglądem w sytuację’’ w newralgicznych punktach.
2021-08-22 00:06:17 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Dodalem pod wydarzenie....
2022-03-11 23:21:27 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
140 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Restauracja dworcowa, położona na wschód od wejścia głównego. Fot. "Ośrodek Informacji Naukowej, Technicznej i Ekonomicznej we Wrocławiu".
To jest bardzo ciekawe miejsce, które jest chyba śladem po dawnym wyglądzie korytarza prowadzącego od wejścia głównego (od strony ulicy Piłsudskiego) do głów...
1860
-
1860
1860
-
1927
1920
-
1940
1936
-
1970
1940
-
1970
1970
-
1980
1970
-
1985
1975
-
2010
1980
-
2010
2010
-
2010
Wnętrza - obiekty i wydarzenia
Wnętrza w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet