| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (21)
Obiekty w okolicy
Budynek
22
m
Wrocław
Budynek
28
m
Wrocław
Budynek
39
m
Wrocław
Budynek
53
m
Wrocław
Magazyn
73
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dlaczego takie ściany stosowano w chłodniach?
2015-01-06 23:08:47 (11 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
Jak dla mnie to wygląd rozdzielni NN, taki kloc, może nie identyczny, stoi od +50 lat przy ul Reja, tuż przy kamienicy 36.
2015-01-06 23:31:43 (11 lat temu)
Hellrid
 
do Neo[EZN]: Transformator jak nic ;)
2015-01-06 23:39:00 (11 lat temu)
Włochu
 
do Neo[EZN]: skojarzyło mi się z tym: . Takie ściany sugerują, że konstrukcja nośna jest na zewnątrz, a izolacja wewnątrz. Jaki może być tego powód? Ano taki, że jeśli w środku jest zimno to się robi izolację wewnątrz, bo inaczej konstrukcja nośna byłaby narażona na zimno. No ale specem nie jestem i skoro koledzy mówią, że to transformator to się nie będę sprzeczać.
2015-01-08 11:14:19 (11 lat temu)
Licho
 
do esski : Nie „NN”, tylko „nN”. Różnica, bagatela, tysiąckrotna.
2015-01-06 23:33:56 (11 lat temu)
esski
 
do Licho: Czyli? z mojej odległości wszystko wydaje się mniejsze, nawet tysiąckrotnie.
2015-01-06 23:36:33 (11 lat temu)
Licho
 
do esski : NN to najwyższe napięcia, od 220kV w górę (w Polsce głównie 400kV i 220kV). nN to niskie napięcie (w Europie 400V).
2015-01-06 23:44:47 (11 lat temu)
esski
 
do Licho: Ha... tylko dlaczego nie używać WN jako wysokie zaś SN jako średnie napięcie. Jak dla mnie , kogoś kto prądu używa li tylko do zasilania lapka, NN to niskie , nie przekraczające wartości setek tysięcy jednostek.
2015-01-06 23:48:18 (11 lat temu)
Licho
 
do esski : Gradacja jest taka: NN (220kV-750kV), WN (110kV), SN (3kV - 30kV), nN (0.4kV).
2015-01-07 00:01:26 (11 lat temu)
Julo
 
do Licho: a napięcie 24V albo 48V (takie stosowane jest chyba w instalacjach w górnictwie, gdzie jest poważne niebezpieczeństwo porażenia ze względu na wszechobecną wilgoć) ma jakieś oznaczenie?
2015-01-07 07:56:39 (11 lat temu)
Licho
 
do Julo: Energetycy się takimi napięciami nie zajmują, więc żadnego oznaczenia im nie dali.
2015-01-07 08:20:35 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet