| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Żiżki Jana
1
3
4
5
Obiekty w okolicy
Żiżki 4
19
m
Wrocław
Księcia Witolda 86
24
m
Wrocław
Fähr Gasse 1
25
m
Wrocław
Księcia Witolda 82
40
m
Wrocław
Garaże
60
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Niskie kondygnacje jak na wiek tej kamienicy.
2014-09-08 22:48:49 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Dziwnie wyglądają te okna tak blisko gruntu - zapewne podniesiony został poziom ziemi - może w czasie budowy drogi bo za plecami fotografa jest most i trzeba było zrobić łagodny wjazd / zjazd z mostu.
2014-09-08 22:50:44 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
Wygląda na to, że to co zostało z restauracji to Żiżki 3
2015-02-10 22:19:16 (11 lat temu)
do Cristoforo: Rewelacja!!! Czyli zdjęcie zostało wykonane z dzisiejszej Dmowskiego (to lewe).
2015-02-10 22:22:11 (11 lat temu)
do Cristoforo: Tu potwierdzenie - - narożnik nie przetrwał wojny.
2015-02-10 22:56:14 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Karpie też zdrożały.
2015-12-15 18:58:16 (10 lat temu)
fantom
 
Ale kultura spożycia przez to wzrosła. Ludzie zaczęli się delektować zamiast objadać.
2015-12-15 19:56:06 (10 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Super-w Wroclawiu jest ulica Jana Žižky..naszego bohatera...ja cieź niemoge..super!!!!
2015-12-28 08:41:03 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: 15 lat minęło i mamy 15 zł za kilo.
2015-12-15 19:39:58 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do fantom: Kiedyś przed świętami wykradłem jednego karpia i poleciałem nad rzekę. Rozkułem siekierą lód, cisnąłem karpia do przerębli. Na drugi dzień stanąłem na brzegu za fabryką mydła i ujrzałem go przylepionego pod lodem. Dlaczego mój wysiłek poszedł na marne? Teraz wiem, że fabryka mydła (dawny browar Haase) wypuszczała w tym miejscu ścieki.
2015-12-16 11:09:21 (10 lat temu)
fantom
 
do Wacław Grabkowski: Tak już w życiu bywa że człowiek chce dobrze, a wychodzi jak zwykle.
2015-12-16 11:23:42 (10 lat temu)
† ☻
 
do vetinari: Jest też ulica Jana Palacha (dawniej nazywała się Juliusa Fučíka) no i jest jeszcze to
2015-12-28 11:34:24 (10 lat temu)
max
 
do vetinari: I jeszcze Jana Ewangelisty Purkyniego (Purkyne)
2015-12-28 14:41:01 (10 lat temu)
max
 
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-12-28 14:41:04 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet