| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Kolumnada

1967 - Katastrofa na Wzgórzu Partyzantów

Obiekty w okolicy
Wzgórze Partyzantów - Bastion Sakw...
21
m
Wrocław
Szalet
23
m
Wrocław
Fontanna
26
m
Wrocław
Wejście do kazamat
40
m
Wrocław
Obserwatorium astronomiczne
45
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Kolumnada

Obiekt jest w trakcie remontu
Architekt: Karl Schmidt (4 realizacje)
Zbudowano: 1867
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345następna
verbensis
 
+1 głosów:1
Zorro
 
+2 głosów:2
2023-01-21 00:18:42 (3 lata temu)
W 10 lat aż taka zmiana? Remont - fuszerka?
2017-04-01 21:26:40 (9 lat temu)
max
 
do Neo[EZN]: Wierzyć się nie chce, ale to rzeczywiście to samo miejsce.
2017-04-01 21:44:43 (9 lat temu)
sebasr
 
Wszystko zależy, jak długiego czasu... Na razie się nie zanosi. Miasto czeka, aż się problem sam rozwiąże...
2021-06-13 08:18:47 (5 lat temu)
Liczą na juwenalia?
2021-06-13 20:08:25 (5 lat temu)
vigo
 
+3 głosów:3
A potem jaki piękny apartamentowiec można by tam postawić ...
2021-06-13 20:15:25 (5 lat temu)
do sebasr: Co jakiś czas piszą w lokalnych gazetach o tym że miasto wyremontuje ten obiekt ale niestety nie odbuduje wieży ...
2021-06-13 22:36:28 (5 lat temu)
atom
 
do vigo: Najpierw zabudują Pola Marsowe na Stadionie.
2021-06-13 20:44:38 (5 lat temu)
labeo7
 
Budynek Skargi 17 nie istnieje, był po przeciwnej stronie ulicy (skrzyżowanie Teatralnej i Skargi). Ten to przy skrzyżowaniu Nowej i Skargi.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2021-02-21 00:18:51 (5 lat temu)
Anneob
 
do labeo7: Oczywiście, tak. Dziękuję za sprostowanie :) Po latach, ‘’wysiadł mi żyrokompas’’. Mylnie sądziłem, że patrzę w stronę Teatralnej.
2021-02-21 01:02:03 (5 lat temu)
atom
 
Smutno to wyglądało, a teraz jeszcze gorzej
2021-02-20 21:27:59 (5 lat temu)
Anneob
 
+1 głosów:1
do atom: W latach 60 było jeszcze gorzej. Obiekt odwiedzali często, uczniowie pobliskich szkół średnich. Na długiej przerwie. Jakoś nie ma pomysłu, co zrobić z tak pięknym (niegdyś) obiektem. Gdy przy Bastionie kręcono sceny do ‘’Giuseppe…’’, filmowcy (m.in. ze Stolicy) nie mogli się nadziwić, dlaczego taki obiekt, idzie w ruinę. Kiedyś ‘’straszono’’, że będzie (jak to obecnie modne jest, określenie) rewitalizowany.
2021-02-21 01:14:58 (5 lat temu)
atom
 
do Anneob: Ciągle czekam na rewitalizację tego obiektu, a także Dworca Świebodzkiego, Nowej Giełdy, biblioteki na Szajnochy i jeszcze paru innych miejsc. Na szczęście wiele innych zabytków wygląda już tak, jak powinny (jak choćby koszary przy Podwalu), więc może i na te przyjdzie czas...
2021-02-21 08:52:08 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do atom: Ja czekam na odbudowę gloriety. Mógłby być tam fajny punkt widokowy... Dziwne że dla takiego dużego miasta to taki problem choć rozumiem że jest sporo innych ważniejszych wydatków...
2021-02-21 09:02:29 (5 lat temu)
atom
 
+2 głosów:2
Jest nadzieja, że to miejsce odzyska świetność:
2022-04-15 00:13:44 (4 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Piękne ujęcie.
2022-08-13 20:53:22 (3 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Na tych schodach po prawej ( w cieniu) strzelaliśmy sobie w latach 70. XX w. wódeczkę po stresach z profesorami.
Nikt nas nie widział, a teraz? :)
2022-08-13 21:29:26 (3 lata temu)
Dagmara
 
Nareszcie!
2022-08-20 00:31:07 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Foto przeniesione na swoje miejsce.
2022-11-13 18:42:12 (3 lata temu)
czarek
 
2024-03-13 15:38:07 (2 lata temu)
esski
 
do czarek: Dla porównania, wklej link do tego skanu, gdziekolwiek zamieszczonego, który to skan będzie miał jakuieś 3000-4000 pixeli a przy okazji będzie pozbawiony tego czegoś biało-szarego naokoło .. Będzie co porównywać.
2024-03-14 22:30:41 (2 lata temu)
czarek
 
do esski : skan jest w moim kompie bo to jest pocztówka którą mam w swoich zbiorach
2024-03-15 11:00:47 (2 lata temu)
Jazzek
 
+2 głosów:2
do czarek: Tłumacząc z esskiego na nasze, prosimy o skany w większej rozdzielczości.
2024-03-15 11:07:07 (2 lata temu)
czarek
 
+1 głosów:1
do Jazzek: esski lubi się podroczyć mam to od lat
2024-03-15 11:09:13 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
42 Dyskusji (ostatnia 2 miesiące temu)
Wzgórze Liebicha.
Kolumnada na Wzgórzu Partyzantów, widoczna fontanna.
1858
-
1870
1858
-
1893
1866
-
1893
1863
-
1900
1863
-
1900
1885
-
1890
1885
-
1890
1890
-
1890
1890
-
1898
1890
-
1898
Kolumnada - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet