| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Skwer

2015 - remont skweru przy ulicy Piotra Skargi

OBIEKTY - Skwer
Obiekty w okolicy
Generalne Ziemstwo Śląskie - Pałac...
15
m
Wrocław
Pomnik Mikołaja Kopernika
20
m
Wrocław
Teatralna 22-26
28
m
Wrocław
Pomnik Johanna Heinricha von Carmera
33
m
Wrocław
Teatralna 24
39
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Czyżby wykonane tuż przed katastrofą, która była chyba latem 1967 ?
2014-01-26 10:21:05 (12 lat temu)
czarek
 
Widok z drugiej strony tego samego czasu , nie ma jeszcze Kopernika ,a katastrofa była w maju 1967
2014-01-26 11:53:56 (12 lat temu)
Jazzek
 
do ZPKSoft: Ja bym to dał nie tuż przed katastrofą, a z 5 lat wcześniej. Tak mi jakoś staro wygląda... Przeszukam jeszcze zasoby.
O choćby to: - ewidentnie późniejsze: nie ma słupów wzdłuż ulicy, na drucie nad jezdnią wisi lampa.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2016-07-05 12:53:06 (9 lat temu)
2014-01-26 12:29:25 (12 lat temu)
MHL
 
Podobno na przyszły rok planują zająć się częścią promenady od Świdnickiej do Piotra Skargi, więc może ten plac też się załapie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka
2015-06-06 19:13:20 (11 lat temu)
do MHL: Świetnie bo obecnie to najbardziej zaniedbane miejsce przy promenadzie - wraz z sąsiednim wzgórzem...
2015-06-06 19:19:04 (11 lat temu)
MHL
 
2015-07-03 15:09:06 (10 lat temu)
do MHL: Nie dam rady bo wyczerpałem limit darmowych artykułów ale widzę wizualizację więc podejrzewam o co chodzi :) Bardzo fajnie!
2015-07-03 21:10:32 (10 lat temu)
MHL
 
do Neo[EZN]: w lipcu ogłoszą przetarg, do grudnia plac ma być wyremontowany :)
2015-07-04 10:20:00 (10 lat temu)
do MHL: Dobrze wiedzieć, zrobię zatem jeszcze kilka zdjęć na pamiątkę :)
2015-07-04 18:11:54 (10 lat temu)
Tak, pomnik też idzie do remontu. Ma odzyskać pierwotny czerwony kolor
2015-09-30 20:14:40 (10 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Dlaczego nagminnie wszyscy w nazwach obiektów,tak jak w tym przypadku, piszą słowo "Remont", "Przebudowa" itp. z dużej litery? Nie jest to nazwa własna ani początek zdania, bo nim jest data, a po myślniku zdanie się nie rozpoczyna, więc wytłumaczcie mi skąd taka pisownia? Od długiego czasu staram się takie kwiatki poprawiać, ale one wyrastają szybciej niż jestem je w stanie powyrywać ;)
2015-09-30 21:54:33 (10 lat temu)
do Cristoforo: No to zaskoczenie, nie wiedziałem, że miał taki kolor.
2015-09-30 20:16:06 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do pawulon: Bo to chwasty a nie kwiatki ;)
2015-09-30 22:22:16 (10 lat temu)
MHL
 
Przy tak cienkich płytkach pewnie za kilka lat znów czeka nas remont. Obym się mylił..
2015-12-05 20:57:51 (10 lat temu)
czarek
 
+1 głosów:1
do MHL: Masz na myśli wąskie ? Bo grubość jest duża 3-4 cm na dobrze ułożonym podkładzie poleżą długo , chyba że wjedzie jakiś samochodem .
2015-12-06 22:19:49 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+3 głosów:3
Kopernik już po liftingu :)
2015-12-05 19:22:05 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Taaaa, makijaż permanentny ;-)
2015-12-05 19:25:04 (10 lat temu)
do Cristoforo: Tak, zapomniałem tele więc nie zrobiłem zbliżenia ale i tak było już ciemno... trzeba poczekać na aktualne fotki "Kopernika" :)
2015-12-05 20:03:02 (10 lat temu)
Oo, też tu dzisiaj byłem ale patrząc po cieniach - ciut później :)
2015-12-20 16:19:05 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak myślałem, że będziesz dzisiaj focił :)
2015-12-20 16:34:51 (10 lat temu)
Albo "księżyce" lub "gwiazdy" (a może pulsary, kwazary, gwiazdy neutronowe, białe karły i czarne dziury? :)
2016-01-30 12:06:21 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Zapowiadali nawiązanie do planet. Trochę dużo jak na planety, ale może te mniejsze to księżyce ;-)
2016-01-30 12:37:29 (10 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Licho: To z prawej to Pomnik Drobiarstwa Polskiego czy ktoś poprawiał zdjęcie na komputerze? ;)
2016-01-30 17:55:52 (10 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Na szerokim kącie zawsze to co przy brzegach jest rozciągnięte. Albo proste linie się pozakrzywiają – wybieram to pierwsze.
2016-01-30 18:25:55 (10 lat temu)
skrzypa
 
Też się muszę wreszcie zebrać na nocne łowy tylko cholera codziennie leje ...
2016-03-08 21:55:35 (10 lat temu)
do skrzypa: A no właśnie... ja po robocie też nie mam jak zdjęć robić bo codziennie ten deszcz napierdziela :(
2016-03-08 22:15:07 (10 lat temu)
s_mile
 
do skrzypa: Ja zazwyczaj na nocne chodzę w niedzielę i w ostatni weekend się trafiło... Nieco farta w życiu się należy :-D
2016-03-08 22:30:06 (10 lat temu)
skrzypa
 
do s_mile: A wiecie ja uwielbiam jeździć na miasto rowerem jak kończę pracę tak między 21 a 22 trochę uciążliwe jest noszenie statywu i aparatu przez cały dzień w plecaku bo kanapki już się nie mieszczą . W drugi dzień świąt zaczynam sezon akurat wracam z Poznania po 21 tylko żeby pogoda dopisała :-) . Kiedyś żona mnie ochrzaniała jak nie wracałem od razu po pracy do domu jak to ona mówiła że łażę nie wiadomo gdzie ale zdążyła się przyzwyczaić :-)
2016-03-09 13:55:09 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 9 lat temu)
Skwer - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet