| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (21)
Obiekty w okolicy
Pereca 16
15
m
Wrocław
Pereca 20 - Szczęśliwa 2
26
m
Wrocław
Pereca 14
33
m
Wrocław
Szczęśliwa 4
40
m
Wrocław
Szczęśliwa 4a
54
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Po lewej Pereca 16, po prawej Pereca 18.
2012-09-30 07:44:01 (13 lat temu)
U nas we Wrocku nie łapią jeżdżących bez świateł.
W listopadzie, pod wieczór naginałem rowerem w stronę Wilczego Kąta aby sfocić apartamenty przy Krakowskiej i na Alei Wielkiej Wyspy minąłem się z facetem, który gnał ciemnym rowerem od Tarnogaju. Omal mnie nie potrącił.
Rzuciłem za nim:
- Światła!
Zatrzymał się przy Kładce Siedleckiej i długo się namyślał czy mi obić twarz.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dywiz
2026-02-17 18:41:55 (4 miesiące temu)
Curz
 
Dlaczego ta kamienica nie ma bramy od ulicy?
2026-02-17 10:19:02 (4 miesiące temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Curz: Rzeczywiście. Nie zauważyłem.
Masz oko 🙂
2026-02-17 10:37:14 (4 miesiące temu)
do Curz: Być może ze względu na to że bramę zabudowano - warto zwrócić uwagę że kondygnacja parteru nie jest symetryczna - po lewej nie ma balkonu, być może tam kiedyś była brama.
2026-02-17 11:02:10 (4 miesiące temu)
da signa
 
+4 głosów:4
do Jarosław Dubowski: Tutaj widać gdzie było wejście od ulicy
2026-02-17 11:05:32 (4 miesiące temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do da signa: Szkoda, że przy okazji remontów kamienic nie odtwarzają pierwotnego wyglądu fasad...
2026-02-17 11:33:35 (4 miesiące temu)
do da signa: Świetnie to rozkminiłaś. Warto zerknąć

2026-02-17 12:05:35 (4 miesiące temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Na Pereca trafiły mi się dwie kamienice po remoncie, a miałem na celowniku tylko Atal Grabiszyn.
Warto wyjść na miasto, zawsze coś się trafi.
2026-02-17 12:20:51 (4 miesiące temu)
Curz
 
+1 głosów:1
do da signa: Oooo, właśnie strzelałem, że zabudowana brama jest właśnie w tym miejscu jak na tym rysunku!
2026-02-17 20:20:02 (4 miesiące temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 4 miesiące temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet