| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (38)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Etablissement Carla Lompy
242
m
Wrocław
Wrocławski klub "Formaty"
261
m
Wrocław
Centrum mleczarskie "Gola"
439
m
Wrocław
Stanisławowska 95a
473
m
Wrocław
Kościół ewangelicki
617
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Stanisławowska 58

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
czarek
 
+1 głosów:1
Po wojnie stan budynku był bardzo dobry , sąsiedzi nawet chcieli w nim zamieszkać , ale był dla nich za duży. W tej części wyglądającej na dobudowaną jest garaż . Za domem płynie rzeczka Kasina i mury są bardzo zawilgocone
2013-03-17 23:43:50 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do czarek: To dom należący do miasta? Nadaje się tylko do rozbiórki - teren cenny choć głośno tutaj od samochodów ...
2013-03-17 23:58:50 (13 lat temu)
czarek
 
do Neo[EZN]: Napisałem "po wojnie" , od dawna jest to teren prywatny i nawet parę lat temu ktoś go kupił i chce tu wybudować budynek z mieszkaniami na sprzedaż i podziemnym garażem
2013-03-18 18:43:15 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Trzeba było się rozejrzeć:). Ci...
2013-03-17 23:03:53 (13 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
Jako ruina to chyba coraz lepsza. :-)
2013-03-17 23:12:27 (13 lat temu)
czarek
 
+1 głosów:1
Tę ruinę rozbiera własnoręcznie ojciec właściciela działki , z cegły chce wybudować sobie altankę. Latem widziałem jak ręczną wiertarką cegła po cegle zdejmował. Pewnie na zimę nie dał już rady . Zwiedzałem ten teren ,kupa roboty dla jednego.
2013-03-17 23:32:43 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Rozejrzałem się, poczekam kilka dni... :)
2013-03-18 00:01:59 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Miałam na myśli, że jest lepsze miejsce do sfocenia
2013-03-18 00:03:51 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Zgadza się - ja jednak leń i nie chciałem przekładać obiektywu na 24-120 bo musiałbym go za chwilę ściągać. Wypatrzyłem jednak coś ciekawego i o tym za kilka dni :)
2013-03-18 00:05:09 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet