| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (2)
Obiekty w okolicy
Traugutta 122
34
m
Wrocław
Traugutta 135
46
m
Wrocław
Traugutta 124
49
m
Wrocław
Traugutta 137
50
m
Wrocław
Traugutta 133
52
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
esski
 
Nie podmieniam, widzę, że też z oryginału.
2013-01-20 05:56:44 (13 lat temu)
Przed chwilą koło tego budynku zderzyły się dwa samochody osobowe - huk był spory i uwaga - pierwsza karetka pogotowia była tu po 15 sekundach a straż pożarna 2 minuty później - niezłe czasy.
2014-11-09 18:38:00 (11 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Karetka z Żabiej Ścieżki, nic dziwnego, chłopaki na miejscu byli...:)
2014-11-09 19:00:02 (11 lat temu)
do esski : Musieli usłyszeć dzwon bo takiej szybkiej reakcji pogotowia ratunkowego jeszcze nie widziałem.
2014-11-09 19:13:46 (11 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Swego czasu jeżdziłem czyms takim, jadąc na gwidkach na wezwanie z podstacji na WGA w kierunku Żmigrodzkiej w momencie skrętu z Dąbrowskiego w Krasińskiego wyskoczył nam na jezdnię machający witkami facet, okazało się że kilka minut wcześniej jego kumpel zasłabł i nawet nie zdążył zadzwonić na pogotowie ( najbliższa budka była wtedy chyba koło dworca) zdziwion był że pogotowie tak szybko nadjechało. A to był zupełny przypadek, powiadomiłem dyspozytora aby wysłał inny zespół na Żmigrodzką a my zajeliśmy się klientem na łąwce w parku.
2014-11-09 19:28:58 (11 lat temu)
do esski : Tak - czasem tak się zdarza że akurat obok przejeżdża pogotowie / straż pożarna / policja a wtedy faktycznie było kiepsko - bez telefonów komórkowych, aż ciężko teraz bez tego żyć :) Miał facet szczęście.
2014-11-09 19:31:27 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Nowy gmach szpitala "Bethanien". Z lewej strony (w głębi) dom opieki dla przewlekle chorych "Elim", po prawej portiernia.
Budynek Szpitala Specjalistycznego im. Tadeusza Marciniaka. Widok od rzeki Oławy.
1920
-
2005
1920
-
2008
2007
-
2008
2008
-
2009
2008
-
2009
2010
-
2011
2010
-
2015
2014
-
2025
2020
-
2025
2025
-
2025
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet