| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (33)
Obiekty w okolicy
Warciańska 3
121
m
Wrocław
Warciańska 7
139
m
Wrocław
Wiadukt tramwajowy nad torami kole...
151
m
Wrocław
Warciańska 2
155
m
Wrocław
Estakada AOW nad ulicą Kosmonautów
187
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Wiadukt zamykają na przełomie kwietnia i maja - spieszcie się tam z aparatami bo drugiego identycznego nie będzie a i okolica ulega niesamowitej metamorfozie!
2010-04-07 23:31:00 (16 lat temu)
fck
 
do Neo[EZN]: Do końca miesiąca to i na piechotę zdążę dojść. ;)
2010-04-08 08:38:50 (16 lat temu)
Nie przegonili autora zdjęcia? W przypadku opadnięcia elementu konstrukcji na trakcję mógł oberwać przewodami...
2010-07-13 21:20:27 (15 lat temu)
Nikt nie przegania stąd? Bo przy wiadukcie od strony Szczecińskiej widziałem przyczepkę kempingową - pewnie okupowaną przez jakiegoś stróża...
2010-08-04 17:15:17 (15 lat temu)
Ja bym to zdjęcie przypisał do węzła AOW Kosmonautów bo ten wiadukt będzie stanowił element właśnie tego węzła.
2011-01-31 11:17:24 (15 lat temu)
Trudno uwierzyć, że zdjęcie z linku przedstawia to samo miejsce.
2011-11-22 00:35:29 (14 lat temu)
do Petroniusz: Jedynymi elementami wspólnymi na tych dwóch zdjęciach to dwa słupy sieci trakcyjnej. Postaram się zrobić w weekend porównanie z tego samego miejsca.
2011-11-22 08:42:24 (14 lat temu)
Ten wiadukt z bryłą stadionu wygląda z tego ujęcia jak lekko rozdeptane kepi!
2012-02-11 20:54:02 (14 lat temu)
do † KazimierzP: A miał wyglądać jak chiński lampion :(
2012-02-11 21:33:02 (14 lat temu)
Siloy
 
Raczej do ToiToiek niż na mecz :))
2012-06-12 23:19:25 (14 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Wartość dokumentalna niweluje wszelkie minusy (A tu ich nie ma!).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literki
2017-01-07 18:08:39 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Zdecydowanie tak. Teraz mamy nowy wiadukt a nad nim kolejny wiadukt - autostradowy.
2017-01-07 18:11:41 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 9 lat temu)
Rozebrany w 2010 roku wiadukt drogowy nad linią kolejową - w miejscu tego wiaduktu powstał nowy - oto zdjęcie wykonane z tej samej strony w lutym 2011 roku -...
Rozbiórka wiaduktu. Kursowanie pociągów zostało wstrzymane.
2003
-
2010
2003
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet