| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Obornicka
2019

2019 - Przebudowa ulicy Obornickiej

OBIEKTY - ul. Obornicka
2
36
21
23
51
36
40
57
58a
Więcej (44)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Ligocka 40/1
266
m
Wrocław
Obornicka 76
323
m
Wrocław
Obornicka 72-74
375
m
Wrocław
Żmigrodzka 102
483
m
Wrocław
Przystanek kolejowy Wrocław Różnak...
542
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Obornicka 99

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2013
Dawniej: Ośrodek Interwencji Kryzysowej Stowarzyszenia Pomocy Akson
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
Ta działka też sprzedana na przetargu. Przeznaczenie budynek wielorodzinny.
2013-10-11 13:25:58 (12 lat temu)
Dzisiaj zrównany z ziemią.
2014-01-05 19:17:56 (12 lat temu)
mamik
 
do Skwarkson1680: Kupiło WPB pewnie zaczną wkrótce budowę.
2014-01-05 19:39:36 (12 lat temu)
do mamik: A kto sprzedawał? Ów Akson czy gmina?
2014-01-05 19:44:09 (12 lat temu)
mamik
 
do Jarosław Dubowski: Gmina na przetargu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupelnienie
2014-01-05 19:44:41 (12 lat temu)
mamik
 
2014-01-07 08:21:45 (12 lat temu)
do Skwarkson1680: Budownictwo kontenerowe - jak pokazuje przykład hotelu socjalnego w Kamieniu Pomorskim pali się jak zapałka.
2014-01-07 09:52:18 (12 lat temu)
W tym budynku był azbest.
2014-05-14 19:00:29 (12 lat temu)
pawulon
 
do Skwarkson1680: Jak w tysiącach innych z tamtych lat.
2014-05-14 19:01:57 (12 lat temu)
mamik
 
W kwietniu wydano pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego. Inwestorem jest WPB
2014-05-14 10:00:49 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
Ten Akson to ta kostka , asfalt czy ten zacieniony trawnik z chaszczami?
2014-05-14 14:00:42 (12 lat temu)
Skwarkson1680
 
+2 głosów:2
do esski : Nie, ten słupek.
2014-05-14 18:53:31 (12 lat temu)
do Skwarkson1680: Szanowny Gimnazjalisto, żartów proszę nie robić. Należy podawać, poprawne, zgodne z wykonaną fotką komentarze. Nikt nie zdzierży żartów :(
2014-05-24 22:06:35 (12 lat temu)
do YouPiter: Gimnazjalisto ?!
2014-05-30 12:38:33 (12 lat temu)
Hellrid
 
do Skwarkson1680: Ty chyba jeszcze w podstawówce jesteś co, ale nie w zerówce... dzisiejsza młodzież nie wie co to zerówka, łażenie po drzewach, łażenie na grandę i wiele innych czynności, które zastąpił komputer.
2014-05-30 12:55:11 (12 lat temu)
do Hellrid: Jak nie, jak tak. Latem, w okolicach lipca-sierpnia, przy Poświęckiej jest taki opuszczony sad wiśniowy, włazimy na górę, zbieramy i sprzedajemy. Wtedy chodziłem do 5 klasy podstawówki
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: .....
2014-05-30 19:38:36 (12 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do Skwarkson1680: Owoce piątej klasy? to już pewnie zgnite, powleczone pleśnią... bleeah.. Jak już jeść, to pierwszej klasy lub też światowej klasy Q
2014-05-30 21:20:43 (12 lat temu)
do esski : ...szkoły podstawowej, skojarz parę faktów...
2014-05-31 07:56:06 (12 lat temu)
do Skwarkson1680: Tym bardziej - witamy jedenastolatka i prosimy o względnie merytoryczne komentarze :)
2014-06-01 00:34:12 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet