| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (0)
Obiekty w okolicy
Etablissement "Wratislawia Gesells...
39
m
Wrocław
DLS Polska
42
m
Wrocław
Stacja transformatorowa
53
m
Wrocław
pl. Wróblewskiego 3a
60
m
Wrocław
pl. Wróblewskiego 1-3
76
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Nie wiem, co z tym parkingiem, dać zarys czy punkt? Czy w związku z wyburzeniem estakady zachodniej wezmą się za ten teren?
To jest działka, która fascynuje fotografa, gdyż tu musi się zmienić. Tak dalej być nie może.
2019-02-12 19:48:38 (7 lat temu)
Licho
 
do Wacław Grabkowski: A jaki on ma związek z estakadą zachodnią?
Zresztą niczego poza wyburzeniem tej ruiny i związanymi z tym korektami jezdni nie będzie póki co.
2019-02-12 22:14:07 (7 lat temu)
antypuszka©
 
+2 głosów:2
Już niewiele z niego zostało, alufelgi ocalały, bo pewnie w asfalt się wtopiły.
2019-06-23 21:01:40 (7 lat temu)
fantom
 
Wyklepie się go i pójdzie jako bezwypadkowy...
Swoją drogą, ciekawe jaka marka wyjdzie po wyklepaniu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2019-06-25 20:33:29 (7 lat temu)
vigo
 
Samochód ma odcięty dach - tego wandale nie zrobili, musiał być solidny "dzwon"
2019-06-25 21:15:44 (7 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do antypuszka©: Samochód biodegradowalny :)
2019-06-23 21:05:01 (7 lat temu)
do antypuszka©: Wydaje mi się, że został tu przywieziony z wypadku, tylko nie wiem skąd.
2019-06-25 20:30:02 (7 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Mi coś w głowie świta że widziałem tu kilka dni temu uszkodzony samochód - to tylko gdybanie - może ktoś miał kolizję, zostawił auto na kilka nocy i wandale podpalili...?
2019-06-25 20:45:41 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Ale coś mi tu nie gra, nie widać spalonej ziemi.
2019-06-25 20:58:01 (7 lat temu)
do vigo: Właśnie, może to był samochód na gaz?
2019-06-25 21:22:10 (7 lat temu)
vigo
 
do Wacław Grabkowski: Nie gniewaj się, ale pożary samochodów z lpg to bajki ;-).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2019-06-25 21:34:35 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet