| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - al. Kasprowicza Jana
1
1
7
2
6
9
13a
Więcej (54)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Restauracja "Corsogarten"
353
m
Wrocław
Bonczyka 40
365
m
Wrocław
Bar
379
m
Wrocław
Anczyca 3-5
451
m
Wrocław
Budynek
585
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Kasprowicza 23

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2024-03
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Śląsk
 
+1 głosów:1
Ładny domek, wciąż czeka na nowego właściciela
2011-11-26 17:40:25 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Przez rok zniknęła reklama a pojawił się kubeł na śmieci ;)
2011-11-26 23:48:47 (14 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
Wedle doniesień w internecie budynek został wyburzony, wyburzeniem zainteresowała siẹ lokalna prokuratura, policja , kilka urzẹdów w mieście..Wedle świadków, sąsiadów itp..właścicieł od dłuższego czasu robił dziury to tu, to tam, aż zawołał koparkẹ, i wywiòzł gruz w siną dal.
2024-03-02 15:29:33 (2 lata temu)
max
 
+4 głosów:4
yani
 
+1 głosów:1
do esski : Gruz pozostał: chyba jako materiał dowodowy do wszczętego śledztwa w tym temacie.
2024-04-14 22:27:45 (2 lata temu)
Chyba nawet zabytku?
2024-04-15 23:42:34 (2 lata temu)
do Columba livia: Deweloper postawi "stylowe" bloki.
2024-04-16 00:06:48 (2 lata temu)
2024-04-18 16:31:56 (2 lata temu)
Columba livia
 
+3 głosów:3
do Mariusz Brzeziński: Właścicielem domu był człowiek który zmarł w zeszłym roku i który prawdopodobnie dogadał się z nowym właścicielem że za jakieś (niewielkie?) pieniądze sprzeda ten dom ale za to będzie miał zapewnioną opiekę - "prawo dożywocia, polegające na zapewnieniu dożywotniego utrzymania, w szczególności przyjęciu uprawnionego jako domownika, dostarczaniu mu wyżywienia, ubrania, mieszkania, światła i opału, zapewnieniu mu odpowiedniej pomocy i pielęgnowania w chorobie oraz sprawieniu mu własnym kosztem pogrzebu odpowiadającemu zwyczajom miejscowym". Jest sporo ludzi którzy szukają samotnych, starszych osób po to żeby z dużą korzyścią dla siebie nabyć nieruchomość i może tu jest taki przypadek. Nowy właściciel chciał pewnie postawić nowy dom na tym terenie - albo dla siebie albo sprzedać za kilka milionów.
2024-04-16 09:33:11 (2 lata temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do Columba livia: W samej umowie dożywocia nie ma nic złego, pod warunkiem że dożywotnik nie padnie ofiarą wyzysku. Nabywca też ryzykuje, bo osoba np po 70-ce może jeszcze żyć dobre ponad 20 lat, więc z przejęciem musi sporo zaczekać. Tutaj - wg informacji ogólnodostępnych - właściciel podobno w ogóle nie komunikował się z konserwatorem. Z innych źródeł słyszałem, że konserwator zabronił przeróbek, które zwiększały funkcjonalność tego budynku, wraz z rozbudową włącznie. Dlatego właściciel w którymś momencie poszedł na całość, ale to też chyba nie było najlepsze rozwiązanie delikatnie mówiąc.
2024-04-18 16:22:32 (2 lata temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
do Eugeniusz S.: Nie bronię samowolki, ale już nie raz i nie dwa odklejenie konserwatora od realiów stało się przyczyną zagłady niejednego zabytku. I to nie w wyniku bynajmniej działań kogokolwiek, ale po prostu na skutek upływu czasu w którym jeszcze cokolwiek można było uratować.
2024-04-18 16:44:27 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet