| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 im. Władka Zarembowicza

Tablica informacyjna

OBIEKTY - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 im. Władka Zarembowicza

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Zosia w białej koszulce?
2020-04-13 21:33:26 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Ja stawiam na, pierwszy rząd, trzecia ławka , druga od okna
2020-04-13 21:39:25 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Biały golfik to nie koszulka.
2020-04-13 21:39:33 (6 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Agatka stawia na dziewczynkę najbliżej pani.
2020-04-13 21:43:44 (6 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Golfik nie ma kołnierzyka.
2020-04-13 21:50:30 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Może mieć rację jeżeli chodzi o tą co stoi po prawej ręce nauczycielki, ale ja nie zmieniam mojego typu
2020-04-13 21:48:24 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: I słusznie ;-)
2020-04-13 21:49:43 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Czyli Neo zgadł ?
2020-04-13 21:51:58 (6 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Ale Zosia ma golfik.
2020-04-13 21:53:25 (6 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Żona zgadła :)
2020-04-13 21:53:17 (6 lat temu)
Tylko jeden pan. Ja też nie miałem wielu panów-nauczycieli w podstawówce, zresztą wśród pedagogów pewnie więcej jest kobiet (przynajmniej w podstawówkach i szkołach średnich).
2020-04-13 21:29:30 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Tak, pan do WF, rok później doszedł kolejny męski przedstawiciel grona pedagogicznego.
2020-04-13 21:54:27 (6 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: A ja korzystając z tego, że tu jesteś mam pytanie. Na górze można podobno pobrać nowego KORFOTa - jest odnośnik "można pobrać ją z tej strony" - ale chyba jednak nie można. Chyba, że ja niedowidzę :)
2020-04-13 21:56:56 (6 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Desperado: Mnie się udało. Wchodzisz w blog i tam już można pobrać.
2020-04-13 22:00:40 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do Desperado: Neo podał link do opisu a link do strony głównej skąd można pobrać .
2020-04-13 22:04:34 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Fantom mi już podpowiedział, choć to trochę okrężna droga :) Dziękuję.
2020-04-13 22:05:29 (6 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet