| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Dzielnica Pilczyce

Zdjęcia lotnicze - Pilczyce

OBIEKTY - Dzielnica Pilczyce
Obiekty w okolicy
Koszykarska 6a-8a
176
m
Wrocław
Papiernicza 4-6
206
m
Wrocław
Rękodzielnicza 18-24
222
m
Wrocław
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bolesł...
237
m
Wrocław
Lotnicza 139-141
243
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
robertlaurent
 
+3 głosów:3
Biedny łabędź z " tablica rejestracyjną " musi pływać .
2014-11-24 15:25:24 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Skrzypa, a może on nie chciał Cię zjeść a prosił o zdjęcie "obroży".
2014-11-24 15:37:57 (11 lat temu)
skrzypa
 
No nie wiem nie był zbyt rozmowny :-)
2014-11-24 16:44:20 (11 lat temu)
skrzypa
 
Ale to miał każdy pływający tam łabędź więc Robert chyba ma rację mówiąc o tablicy rejestracyjnej. Zdjęcie ma 4 lata jutro skoczę zobaczyć jak dziś sprawa wygląda
2014-11-24 17:40:34 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do skrzypa: A może trzeba zgłosić taki przypadek do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Zorganizowaliby zdjęcie mu tego paskudztwa. Ja niestety mam za daleko :(
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd w nazwie
2014-11-24 17:35:26 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do skrzypa: Fakt, nie patrzyłam na datę fotki :(
2014-11-24 18:11:33 (11 lat temu)
A to ciekawostka. Najpierw będą musieli z niego wyłowić tony śmieci, które pewnie tu się nagromadziły przez lata. Kiedy mają zamiar zrealizować te plany?
2011-04-05 21:32:55 (15 lat temu)
skrzypa
 
Po misrzostwach, ponieważ na zrealizowanie planów przed imprezą nie zgodziła się UEFA ze względu na wioski olimpijskie, które mają powstać gdzieś w okolicy
2011-04-05 21:50:09 (15 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
piekne kolory...:-)
2015-04-16 18:08:00 (11 lat temu)
do vetinari: Woda w kolorze lazurowym choć za czysta to nie jest :)
2015-04-16 19:28:19 (11 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Czysta czy nie, ważne, że niebo się w niej odbija.
2015-04-16 21:09:36 (11 lat temu)
skrzypa
 
do Neo[EZN]: Tutaj zawsze była czysta woda ponieważ staw nie ma żadnych dopływów którymi mogły by płynąć ewentualne ścieki o jej czystości świadczyć może obecność raków. Woda wydaje się brudna gdy zaczyna kwitnąć latem a niestety zielska jest tutaj coraz więcej dlatego na kilka miesięcy przybiera właśnie taki kolor i może wydawać się brudna
2015-04-17 10:30:33 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet