| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Kiełczowska

Przebudowa ulicy Kiełczowskiej 2011.06-10

OBIEKTY - ul. Kiełczowska
Więcej (63)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Pałac
30
m
Wrocław
Głaz upamietniający bitwę na Psim ...
132
m
Wrocław
Krzywoustego 328
148
m
Wrocław
Gospoda Scholza
181
m
Wrocław
Kościół ewangelicki
186
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Hala Targowa

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2012
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
zuf
 
A czy kolega Siloy pofatygował się i może cyknął chociaż jedną fotkę z budowy wybudowanego już wiaduktu przy salonie Opla?
2010-11-13 00:12:44 (15 lat temu)
Siloy
 
do zuf: Oczywiście, mam dużo fotek z budowy tego wiaduktu jak i po jego budowie, tylko czasu na obrobienie i dodanie brak :) Mam nawet fotki z wyburzania kamienic na Krzywoustego. Z nowości brakuje mi tylko fotek z budowy nowego domu przy Krzywoustego (na przeciwko kina fama) i orlika na osiedlu \"Kiełczowskim\". Ale nadrobię niebawem :)
2010-11-13 12:14:44 (15 lat temu)
zuf
 
do Siloy: To kamień z serca. Tyś jedyny na Psim Polu a inni daleko mają. Ważne, że masz fotki :)
2010-11-13 12:29:43 (15 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2012-07-16 08:19:27 (13 lat temu)
Siloy
 
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: Toż to Poświętne .... to kawał pola do Psiego Pola ... :) Całe Sołtysowice ... :)
2012-07-16 22:25:05 (13 lat temu)
Tutaj kupiłem mój pierwszy dres :)
2014-05-01 18:18:06 (12 lat temu)
esski
 
do Skwarkson1680: W cztery czy pięć pasków?
2014-05-01 18:31:22 (12 lat temu)
pawulon
 
do Skwarkson1680: Toś Ty dresiarz? ;)
2014-05-01 19:54:59 (12 lat temu)
2014-05-01 20:58:08 (12 lat temu)
Siloy
 
Dzisiaj po południu już jej nie było. Znikła.
2012-06-04 22:06:53 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Siloy: Zegnamy, wyjątkowo, bez żalu.
2012-06-04 22:17:51 (14 lat temu)
pawulon
 
do Siloy: No i całe szczęście. To najbrzydsza hala targowa jaka istniała we Wrocławiu.
2012-06-04 22:18:09 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet