| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (25)
Obiekty w okolicy
Budynek 3
61
m
Wrocław
Tablica pamiątkowa
64
m
Wrocław
Budynek Administracji Zespołu Szkó...
84
m
Wrocław
Wieża ciśnień "Pracze Odrzańskie"
87
m
Wrocław
Kaplica
108
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
EIT jest w kategorii \"Domy opieki\" co już chyba nie jest aktualne ;-)
2010-11-17 19:05:40 (15 lat temu)
do mamik: Zmieniłam na instytut naukowy. A może lepiej szkoła wyższa?
2010-11-17 19:23:02 (15 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: Instytut chyba będzie w sam raz.
2010-11-17 19:33:36 (15 lat temu)
Sortownia. Tylko czego? Nie napisano.
2010-12-02 00:17:48 (15 lat temu)
Kavikvs
 
Sortownia.
2010-12-02 00:46:15 (15 lat temu)
wito,
 
Sortirowka - może magazyn mundurowy - sorty ?
2010-12-02 16:09:45 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do wito,: Szynele fasowali.
2010-12-02 20:04:26 (15 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
To jest chyba marzenie kaźdej mlodej pary... maly katek, ale nasz..wystarczy tylko 2 krzesla, materac, i na wieczor swieczka...po paru latach otwieraś szafe, i mluwisz do siebie..skad sie tutaj wzielo tyle rzeczy ? :-)
2016-10-18 08:42:49 (9 lat temu)
mamy w czechach takie powiedzienie źe u góry jest coź ekstra, i pod spodem sie ukrywa bieda. Ale, jest klopot s odczytaniem tego powiedzenia w polskim...to go raczej nie napisze, i mam nadzieje źe macie odpowiednie określenie... :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: editacija bladnego slowa :-)
2016-11-25 16:38:07 (9 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2016-11-28 11:05:13 (9 lat temu)
do YouPiter: Nasze powiedzenie-U gury jest pieknie, i pod spodem sie ukrywa brud. Naprz. tutaj zreperowany korytarz...i piwnice tragedia...Albo ludskie charaktery...Na zewnatrz sie czlowiek wydaje cnostny, pelen dobroty, ipod ta elewacija sie ukrywa faleś i zdrada...
2016-11-28 11:16:14 (9 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do vetinari: Napisałem -brzydko - na te pierwsze słowo na ,,h". Nie jestem zwolennikiem bluźnierstwa w sieci.
2016-11-28 11:26:16 (9 lat temu)
do YouPiter: Aha..juź rozumiem....Zaraz poedituje...czasami sam nie jestem pewien, ale tutaj nawed mi nie przyślo na glowe...przepraśam :-)
2016-11-28 11:46:28 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do vetinari: Poprawnie po polsku piszemy to słowo przez "ch" a nie "h" choć na murach mamy w 99% błędną wersję.
2016-11-28 12:02:14 (9 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: No u nas jest o wiele latfiej. Teź piszemy przez "ch", ale niemame takych liter jak ó, ą, ę s jejich specificznym odczytiwaniem. Tz, ja sie nauczylem vasz jezyk na poczatku dzieky...emitowaniu signalu TV, później pracowalem s Polakami, to sie nauczylem i rozmawiacz...Później weśla do mojego źicza moja Izka....i teraz fotopolska. I sie pokazlo, źe jedna rzecz jest sie nauczicz, druga to napisacz...hahahaha Jeśzce raz przepraśam...:-)
2016-11-28 16:43:12 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Pomieszczenie na poddaszu.
Piwnica w budynku nr 4 - tu dawniej były chyba warsztaty.
1902
-
1982
1902
-
2004
2004
-
2010
2008
-
2010
2010
-
2010
2013
-
2016
2013
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2016
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet