| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Dolna 22
35
m
Wrocław
Schrony obserwacyjne
81
m
Wrocław
Plac zabaw
112
m
Wrocław
Garaże
116
m
Wrocław
Pomnik wyzwolenia Wrocławia
116
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
Fascynująca jest skala tego budynku.
2011-01-30 13:00:14 (15 lat temu)
pawulon
 
Co jest, może pomoc wam potrzebna ;))
2011-02-10 00:30:02 (15 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
Tylko gołębie widzę ale chyba nie o to chodzi?
2011-02-10 08:48:55 (15 lat temu)
pawulon
 
do mamik: Nie, szukaj dalej :))
2011-02-10 08:52:04 (15 lat temu)
mamik
 
0 głosów:1
W pierwszym samochodzie ktoś siedzi ale słabo go widać bo szybę ma za czystą ;-)
2011-02-10 08:54:12 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do pawulon: Biały gołąbek w brązowym oknie pod dachem?
2011-02-10 09:05:04 (15 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Neo, miejsce trafiłeś lecz obserwator nie z tego gatunku :)
2011-02-10 09:19:28 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
W tym brązowym okienku siedzi kot.
2011-02-10 09:24:09 (15 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: O, i to jest prawidłowa odpowiedź, brawo dla kolegi ZPKSoft za bystrość oka :))
2011-02-10 09:32:20 (15 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do pawulon: Też go widziałem, ale sadziłem, że to biały gołąb.
2011-02-10 09:33:48 (15 lat temu)
pawulon
 
2011-02-10 10:24:29 (15 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
Za szybą bestyjo siedzi ;)
2011-02-10 10:29:56 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Ale patrzy nie na Ciebie a na ptactwo .
2011-02-10 11:49:08 (15 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Spuścił wzrok gdy wycelowałem w niego aparat ;))
2011-02-10 11:54:29 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Widocznie to kotka a nie kocur.
2011-02-10 11:57:56 (15 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: A wiesz... o tym nie pomyślałem ;))
2011-02-10 12:31:14 (15 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Kurcze, ale się nabrałem, wydawało mi się na 1szy rzut oka, że on siedzi na parapecie, nawet zacząłem myśleć, jak tam wlazł? A tymczasem sierściuch siedzi w ciepełku za okienkiem ;-)
2012-10-23 09:03:10 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet