| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (17)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Nyska 64
118
m
Wrocław
Przedszkole "Pitagoras"
271
m
Wrocław
Zakłady Produkcyjno-Remontowe Ener...
273
m
Wrocław
Kościół Ducha Świętego (stary)
299
m
Wrocław
Zakłady piekarnicze
332
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

PHU Elbud

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2019
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
+1 głosów:1
Idzie do piachu. FPP będzie tu stawiać kolejny etap osiedla „Moderno” (na razie złozyli wniosek o PnB).
2018-04-04 18:14:32 (8 lat temu)
Licho
 
do Licho: Części po prawej już nie ma.
2019-01-16 07:05:56 (7 lat temu)
do Licho: Wczoraj zrobiłem fotkę, dziś wrzucę, będzie aktualna bo dzisiaj rano wyglądało to tak samo - koparka tylko ryła w ziemi za tym prawym, rozebranym skrzydłem.
2019-01-17 11:35:16 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Zgadza się :-)
2019-01-17 11:47:12 (7 lat temu)
Na tym skwerze z samochodami czy w miejscu baraku? (p.s. brakujace dane już są w api, więcej w mailu napiszę)
2018-12-03 08:35:26 (7 lat temu)
Licho
 
Pojawiła się ekipa rozbiórkowa.
2019-01-11 22:44:57 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Na całości widocznego terenu między szkołą i starszymi budynkami osiedla – czyli w miejscu tego budyneczku z czerwonym parkingiem, tych baraków i tego placu z samochodami. Po lewej przy płocie widać przełożoną jakiś czas temu sieć ciepłowniczą.
(PS daty dalej nie ma :-))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: P.S.
2018-12-03 09:13:31 (7 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Corvus monedula: Barak już ogrodzili - pewnie w ciągu kilkunastu dni rozpocznie się rozbiórka.
2018-12-05 12:05:41 (7 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Widziałem wczoraj, że jakieś wykopki na tym terenie się odbywają – wykopy liniiowe, jak pod jakąś instalację, być może jakieś kolejne przekładki kolizji.
2018-12-05 12:52:42 (7 lat temu)
Co to jest ten Elbud?
2018-12-25 18:23:03 (7 lat temu)
Mikrob
 
do cracusiac: Firma budowlana.
2018-12-25 18:32:30 (7 lat temu)
do Mikrob: Elektryczna?
2018-12-25 18:44:02 (7 lat temu)
Mikrob
 
do cracusiac: Też.
2018-12-25 18:56:40 (7 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
… z usługami oraz garażem podziemnym i garażami w części parteru.
2019-01-17 23:01:07 (7 lat temu)
Już nie ma kawałka tego piętrowego "baraku" z żółtym dachem, jutro zrobię fotki z ziemi bo dziś już mi na to zabraknie światła dziennego (choć w sumie nocne powinno wystarczyć).
2019-01-18 13:19:23 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Tam, gdzie koparka się przymierzała, czy od innego miejsca zaczęli?

PS. Pozdrowienia dla Agatki, jednym tramwajem do pracy jechaliśmy po tej sesji :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2019-01-18 13:41:46 (7 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Dużo nie ugryźli.
Spokojnie przy tym oświetleniu, które tam jest, można robić wieczorne w ręki ;-) (nie, nie zrobiłem)
2019-01-18 22:37:42 (7 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Corvus monedula: Tam gdzie się przymierzała :) czyli od prawej. A z tego baraku na lewo od niego zdzierali dzisiaj zewnętrzne pokrycie. Agatka wspominała mi wczoraj o tym spotkaniu i starcie z jednego przystanku (mecie chyba też ;) - mówiła że "pewnie mnie nie pamięta" ale po chwili dodała "a może pamięta... w końcu razem w zajezdni byliśmy" :) Za chwilę prześlę pozdrowienia :) Widzisz, my się jeszcze nie spotkaliśmy na ulicy ale już jakiś postęp w tym kierunku został uczyniony.
2019-01-18 14:24:49 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Eeee, nie z przystanku. Z zacisznego poręcznego kącika nieopodal, jedno z ulubionych lądowisk. Kiedyś była sesja gdzie indziej faktycznie z przystanku, bo to jedyne godziwe miejsce w okolicy, a z przystanku praktycznie nikt nie korzysta.

Dbasz o to, żeby wszyscy Fotopoloanie rozpoznawali Agatkę :-)
2019-01-18 14:31:39 (7 lat temu)
Licho
 
W poniedziałek albo sobotę ostatni kawałek Elbudu poległ.
2019-02-12 22:14:48 (7 lat temu)
do Licho: Wczoraj po południu już go nie było.
2019-02-12 22:15:17 (7 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Dlatego piszę, że wczoraj albo w sobotę – w piątek wieczorem był.
2019-02-12 22:16:08 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Teren inwestycji. Kupka desek po baraku coraz mniejsza.
Ostatnie godziny rozbiórki starego biurowca przy Nyskiej 64. Ponad połowa budynku Elbudu nie wiedzieć czemu ciągle stoi.
4
2011
2011
-
2017
2011
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2019
2019
-
2019
2019
-
2019
2019
-
2019
2019
-
2019
PHU Elbud na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet