| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Poligon
Obiekty w okolicy
Most "saperski"
308
m
Wrocław
Schron (Połbina)
444
m
Wrocław
Strzelnica wojskowa
581
m
Wrocław
Przystań parowców "Szaniec Szwedzk...
654
m
Wrocław
Konia Góra
716
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Poligon

Zbudowano: 1935
Dawniej: Exerzierplatz Breslau - Cosel
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Krieg
 
Byłem tam dzisiaj i to nie pierwszy raz.
Zastanawiają mnie te dwa otwory.
W tym jednym jest dość przejrzysta woda i wydaje mi się jakby tam zejście w dół.
Druga sprawa, to namalowana "gapa" w jednym z pomieszczeń schronu.
Zastanawia mnie, czy jest oryginalna, czy została namalowana po transformacji ustrojowej i czy to jest schron poniemiecki, czy wybudowany po wojnie przez Armię Czerwoną.
2018-12-23 17:07:21 (7 lat temu)
fck
 
+1 głosów:1
do Krieg: Schron poniemiecki, ćwiczebny. Doły zostały po szkoleniowych zapadniach, gapa ZTCP "nowożytna".
2019-01-11 09:09:49 (7 lat temu)
eles
 
Zanim JAR wyniosła się z Wrocławia i Polski, ta strzelnica szereg lat nie była używana. Bodajże w latach 70 zaprzestano jej używania po jakimś wypadku z udziałem polskich cywili.
2015-03-03 08:48:56 (11 lat temu)
skrzypa
 
Ooo tego nie wiedziałem za to miło wspominam handel wymienny z żołdakami z AR :-)
2015-03-03 15:50:47 (11 lat temu)
Kavikvs
 
Pewnie dach schronu obserwacyjnego, tylko ściany rozmyło albo ukradli złomiarze.
2011-04-29 22:38:09 (15 lat temu)
Te dziury znajdują się już na terenie komisariatu Policji.
Byłem tam kilka lat temu i widziałem tylko jedną.
Fajnie by było wejść do środka i zobaczyć, co to jest.
2019-05-19 18:57:37 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
Od czego jest ten rdzawy kolor ? Ścieki ?
2015-02-06 15:30:36 (11 lat temu)
skrzypa
 
do ZPKSoft: To nie ścieki to kwitnące wodne roślinki
2015-09-30 13:33:54 (10 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: Wygląda jak pomidorowa ;-))
2015-09-30 14:27:54 (10 lat temu)
Kombinowany jakoś , nigdy nie był jednolity stylistycznie?
2015-09-30 18:00:28 (10 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Nigdy nie był, bo i nie spełniałby wtedy swojego zadania. Most jest przeznaczony do ćwiczeń saperskich, na każdym przęśle można ćwiczyć działania na innym typie mostu.
2015-09-30 18:18:30 (10 lat temu)
Licho
 
A źródło dalej złe :-P
2015-11-06 16:03:31 (10 lat temu)
skrzypa
 
do Licho: Nosz kurde przecież już zmieniałem !
2015-11-06 16:31:23 (10 lat temu)
Licho
 
do skrzypa: Chyba cię skrypty nie lubią ;-)
2015-11-06 16:43:30 (10 lat temu)
skrzypa
 
do Licho: W końcu zrobię z nimi porządek !! :-)
2015-11-06 16:56:31 (10 lat temu)
Elektryczny?
2022-07-23 12:24:05 (3 lata temu)
do Neo[EZN]: Pewnie! 20 lat minęło...
2022-07-23 20:48:58 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Poligon - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet