| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (13)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Kamienica "Pod Półksiężycem"
43
m
Wrocław
Drobnera 9
57
m
Wrocław
Łokietka 8ab
73
m
Wrocław
Zakład kanalizacyjny
83
m
Wrocław
Jedności Narodowej 15
118
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Drobnera 16

Obiekt obecnie nie istnieje
Dawniej: Marsz. Stalina 16, Jedności Narodowej 16
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
Model to OK, bo jak tramwaj by to był, to nie wiem, czy to auto by go uwiozło :))
2013-01-11 00:47:50 (13 lat temu)
Mam opis tego wydarzenia - ten tramwaj to była bodajże makieta zrobiona w Pafawagu. Z domu napiszę więcej informacji na ten temat.
2010-12-01 12:46:35 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: Znalazłem tylko w Pionierze zdjęcie z tym tramwajem - na tym samochodzie (zapewne wykonane w tym samym dniu) z podpisem \"Na platformie samochodowej wykonany przez pracowników ZK model wozu tramwajowego\" - artykuł z 3 maja 1948.
2010-12-01 15:22:16 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Tu gdzie spychacz i rury stoi teraz hotel Park Plaza.
2013-02-16 11:22:44 (13 lat temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
Obiekt już jest - to ul. Drobnera 16. Przypisałem do niego tę fotkę.
2013-02-16 13:20:00 (13 lat temu)
Jakby tak jeszcze znaczniki. No sorry, znam, ale za cholerę nie wiem gdzie jestem, znam, ale ....
2013-02-16 13:39:55 (13 lat temu)
OK - jest już na mapie.
2013-02-16 13:46:59 (13 lat temu)
Tak już dla zupełnej jasności położenia tej kamienicy, to umiejscowiona była na miejscu obecnych "Apartamentów Piaskowa" (w części od strony ul. Drobnera).
2013-02-16 13:51:04 (13 lat temu)
Teraz ładnie widać. Ja tej kamienicy nie pamiętam, tylko pusty plac. Kiedy ją rozebrano?
2013-02-16 13:52:12 (13 lat temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
Jeśli przyjąć datę tego zdjęcia za wiarygodną
to można przyjąć, że rozbiórka tego budynku nastąpiła w latach 1974-1975. Chociaż znając tamte realia, sama rozbiórka mogła trwać ładnych parę lat.
2013-02-18 11:18:11 (13 lat temu)
Julo
 
Zielony spychacz dwusuwowy!!!
2013-02-18 18:42:37 (13 lat temu)
do ZPKSoft: Ja miałam kłopot z rozpoznaniem tego miejsca. Rewelacja!! Może warto założyć obiekt dla tej nieistniejącej kamienicy? Dałoby się ją nanieść na mapu. To propozycja, jednocześnie prośba o wykonanie tego. Za słabo znam tę parafię:).
2013-02-16 12:51:04 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: O ile się nie mylę to było koło 2005 roku. Chciałem pojechać i zrobić zdjęcie tej kamienicy ale zobaczyłem wtedy, że właśnie została rozebrana. Nie mam oczywiście pewności, że to było w 2005 ale może w 2004 - raczej nie wcześniej...
2013-02-16 21:16:51 (13 lat temu)
† ☻
 
do Neo[EZN]: Raczej wcześniej, bo w latach 90 jak kręcono Wyspę na ulicy Ptasiej to w tym miejscu postawili dekorację z ścianami kamienic warszawskiego getta. Około 2005 wyburzyli inną mniejsza kamienicę, w której był Pewex.
2013-02-16 21:31:07 (13 lat temu)
do † ☻: To może właśnie o niej pisałem - to ta, która stała na lewo od niej, tak?
2013-02-16 21:31:39 (13 lat temu)
† ☻
 
do Neo[EZN]: Widać jej kawałek z lewej strony oraz na . Obie kamienice oddzielała ul. Śrutowa.
2013-02-16 21:33:10 (13 lat temu)
do † ☻: No tak... czyli to ją wyburzyli w 2005 roku. Coś mi nie pasowało bo myślałem właśnie, że wyburzona kamienica była mniejsza i uboższa w detale niż ta z tego zdjęcia które komentujemy.
2013-02-16 21:34:58 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet