| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Osiedle Dach-Bud

Teren pod zabudowę

Obiekty w okolicy
Zakład (dawna poczta prywatna)
53
m
Wrocław
Hurtownie i zakłady
76
m
Wrocław
Kościuszki 92-98
83
m
Wrocław
Kościuszki 95
94
m
Wrocław
Dąbrowskiego 42
113
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Nasi na posterunku! Tak trzymać.
2011-07-11 22:25:57 (14 lat temu)
mamik
 
To Dachbud podobno coś zaczyna robić.
2011-07-11 22:58:34 (14 lat temu)
Pako45
 
do mamik: Nie trafiłem na tablicę informacyjną
2011-07-11 23:54:05 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Uważam, że należałoby skorygować na mapu zasięg tego nowego osiedla. Na tym ujęciu widać, że nie sięgnie do ul. Pułaskiego. Może ktoś ma wieści?
2011-11-18 00:25:04 (14 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
Na mapie widać, że na skrzyzowaniu jest działka należąca do gminy z charakterystycznym wcięciem podobnie jak na pozostałych już zabudowamych działkach przy tym skrzyżowaniu.
2011-11-18 08:22:55 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
To właściwie można odpisać obiekt osiedla Dach-Budu od Pułaskiego?
Nadrzędnym adresem obiektu powinna być Kościuszki, a nie Dąbrowskiego. Jak zmienić tę kolejność?
2011-11-18 12:33:22 (14 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Ze zdjęciem mi się udało ale w całym obiekcie nie wiem jak zmienić. Poczekajmy aż Dachbud zacznie to sprzedawać to podadzą oficjalny adres. Na razie budują ale nie maja tego w ofercie ;-)
2011-11-18 12:48:43 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
Coś z przypisaniem nie tak.
2011-11-27 10:37:38 (14 lat temu)
† ☻
 
+2 głosów:2
Ś.P. red. Zdzisław Ambroziak powiedziałby: KA TA STRO FA
2012-11-09 09:52:53 (13 lat temu)
Tadeusz Piotrowski
 
+1 głosów:1
Ugh...
2016-09-26 20:44:32 (9 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
do † ☻: No rzeczywiście, taką "gołą" elewację to budynek może mieć od podwórka, ale przecież nie od ulicy! Strasznie to się smutne zrobi za kilka lat.
2012-11-09 09:56:47 (13 lat temu)
Często tędy przejeżdżam. Każdego przedpołudnia, w dni tzw. robocze, na tym pustym teraz narożniku jest pełno handlujących. Odnoszę wrażenie, że z każdym tygodniem jest coraz więcej. Zajrzę przy okazji, czym tam kupczą.
2012-11-19 22:23:07 (13 lat temu)
Tu, gdzie ten kafar, teraz apteka (patrz - zielony krzyżyk)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2015-12-14 10:20:04 (10 lat temu)
Znalazłem wreszcie moje stare foty sprzed budowy osiedla, ale nie mam pewności, że dobrze osadziłem obiekt.
Zastanawiam się co z tą oponą, jak się tam znalazła?
2016-02-09 00:09:29 (10 lat temu)
Licho
 
do Wacław Grabkowski: Zapewne zwyczajnie – znalazła się tam zanim drzewo wyrosło.
2016-02-09 01:04:40 (10 lat temu)
do Licho: Ale daje do myślenia.
2016-02-09 01:10:35 (10 lat temu)
Takie miejsce a taki brzydki blok... żeby to chociaż powstał 30 lat temu a to całkiem nowa budowla :(
2019-06-10 10:09:40 (7 lat temu)
cm
 
+2 głosów:2
Ciekawe, po co w środku taka brama na wysokość 4 kondygnacji. Będzie tam rozbieg do skoków o tyczce?
2019-06-11 09:05:10 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do cm: Może przejazd dla wozów strażackich ?
2019-06-11 09:08:48 (7 lat temu)
cm
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Na 10 m wysokości?
2019-06-11 10:09:31 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Żeby taki wóz tam wjechał najpierw by trzeba kilka drzew wyciąć.
2019-06-11 11:43:48 (7 lat temu)
Te bloki kiepsko z dołu wyglądają ale z góry jeszcze gorzej... Ciekawe czy rozbiorą te żółte zabudowania przy lewej krawędzi zdjęcia i jeżeli tak to jak zabudują tę działkę, połączą nową linię zabudowy ze starą...?
2019-06-10 10:08:50 (7 lat temu)
Wolałbym żeby jej dalej nie było... bo te budynek stojący przy ulicy bardzo mi się nie podoba...
2019-08-13 11:22:37 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Parcela na której dziś jest osiedle Dach-Bud.
Budowa osiedla Dach-Bud, widok z kamienicy przy ul. Pułaskiego.
2008
-
2011
2008
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
2011
-
2011
Osiedle Dach-Bud - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet