| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Taras widokowy

Widoki z tarasu

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
O, Jarwin:).
2011-09-05 11:02:32 (14 lat temu)
mar
 
2011-09-05 11:55:15 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do mar: Zara, nie nerwujsia.
2011-09-05 12:01:24 (14 lat temu)
pawulon
 
do Kavikvs: Poprawiłem przypisanie. Teraz jest ok.
2011-09-05 12:10:21 (14 lat temu)
Kavikvs
 
do pawulon: Dzięki, ale to niedźwiedzia przysługa. Zdjęcia widoków zaraz będą.
2011-09-05 12:12:59 (14 lat temu)
pawulon
 
do Kavikvs: Ale ja tylko dopisałem "Widoki z tarasu" do samego "Tarasu", bo były do "Schronu". Nic więcej nie zmieniałem.
2011-09-05 12:34:05 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do pawulon: No, niech Ci będzie. Ale żeby to było przedostatni raz.
2011-09-05 12:39:33 (14 lat temu)
mamik
 
do pawulon: Nazwę całego schronu też chyba można nieco zmodyfikować bo na razie nie da się odnaleźć informacji o działającym tam od soboty Muzeum Współczesnym.
2011-09-05 12:39:53 (14 lat temu)
Kavikvs
 
do mamik: Znalazłem parę stron, ale to tymczasówka i nie ma sensu zmieniać nazwy.
2011-09-05 12:41:46 (14 lat temu)
mamik
 
do Kavikvs: Do czasu wybudowania docelowej siedziby obok Muzeum Architektury parę lat minie, a może i więcej.
2011-09-05 12:49:15 (14 lat temu)
Kavikvs
 
do mamik: Chcesz zmienić nazwę "Schron" na "Muzeum"?
2011-09-05 12:53:05 (14 lat temu)
mamik
 
do Kavikvs: Cały schron raczej nie ( bo samo muzeum określenia schron uzywa) ale może wnętrza nazwać tak jak muzeum?
2011-09-05 12:56:14 (14 lat temu)
pawulon
 
do mamik: A zobacz teraz, może tak będzie dobrze. Jak nie to usunę.
2011-09-05 12:59:28 (14 lat temu)
mamik
 
do pawulon: Może być, chociaż wyszukiwarka u góry po wpisaniu "Muzeum Współczesne" tego nie odnajduje
2011-09-05 13:18:36 (14 lat temu)
do mamik: Już odnajduje - aktualizuje się ona co godzinkę.
2011-09-05 15:43:49 (14 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: No tak, "cache" ;-) Teraz jest ok.
2011-09-05 16:03:43 (14 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
Zresztą jedyny z dawnej zabudowy tej części ulicy.
2011-09-05 21:59:33 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do † Festung: Jak się zastanowić, to tak.
2011-09-05 22:21:30 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
Trzeba pamiętać o powiększeniu (lewym przyciskiem myszki).
2011-09-05 23:05:18 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
Zdjęcie datował bym na 1977- 1985 (Dolmed już stoi). Jadąc codziennie tą drogą do liceum, pamiętam książeczkę PKO z wsadzoną stówką więc to raczej lata osiemdziesiąte...tfu, to było wszystko wczoraj.
2011-09-05 23:56:30 (14 lat temu)
Pako45
 
+2 głosów:2
Mega !!
2012-06-11 19:40:00 (14 lat temu)
esski
 
W roku 1983, październik , trwały już prace remontowo - budowlane, przygotowano wówczas odcinek Legnickiej od placu Strzegomskiego do 1 Maja do poszerzenia, Sugerowałbym zacieśnienie datowania do roku 1983.
2012-06-12 02:53:06 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+3 głosów:3
do † Festung: Trzeba porównania zrobić. Dla mnie zdjęcie roku.
2011-09-05 23:45:15 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
do Kavikvs: Aż mnie ciarki przeszły po pobieżnym oglądnięciu. Dodam, że zdjęcie nie wykonano z tarasu (który miał by tu powstać nagle w przyszłości), tylko z wieżyczki szybu windowego. Postuluję do właściciela zdjęcia o dodanie powyższej panoramy pociętej na poszczególne zdjęcia w dużym rozmiarze i maksymalnej jakości. Postaram się coś porównać ku uciesze swojej i innych.
2011-09-06 00:02:42 (14 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Datowanie jest pewnie błędne.
2015-01-16 23:38:43 (11 lat temu)
res
 
do Neo[EZN]: Prawda, pomyliłem się aż o 3 lata, już poprawione
2015-01-28 08:25:55 (11 lat temu)
Widok historyczny choćby z tego powodu, że w zeszłym roku powstało naziemne przejście dla pieszych na tym placu.
2015-01-16 23:38:03 (11 lat temu)
esski
 
Aż się prosi o panoramę od Lubińskiej przez Poznańska po Dolmel
2015-01-28 20:48:26 (11 lat temu)
do esski : Może pstryknę latem. Kiedy tam byłem jesienią, ze 2 lata temu to pogoda była tak fatalna, że nie szło zrobić zdjęć na zewnątrz...
2015-01-28 22:17:07 (11 lat temu)
pawulon
 
do esski : W takiej konfiguracji się nie da, coś kolejność Ci się pomieszała ;)
2015-01-29 17:17:43 (11 lat temu)
Coś tam kopali, wydawało się że stanie budynek a plac nadal pusty. Wcześniej pamiętam była koncepcja wybudowania stacji benzynowej.
2015-01-30 19:12:35 (11 lat temu)
do robertlaurent: Też myślałem, że coś tam postawią - przekładali jakieś rury i oczywiście wykopali mnóstwo cegieł.
2015-01-30 21:53:10 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Dopiero co żeśmy pisali o tym a dzisiaj jadę i widzę wystawioną tablicę - teren na sprzedaż.
2015-02-05 11:29:20 (11 lat temu)
7 Dyskusji (ostatnia 11 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet