| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Teren festiwalowy VII Ogólnoniemieckiego Zjazdu Śpiewaczego
Najbliższe obiekty nieistniejące
Stacja benzynowa
211
m
Wrocław
Plackarnia
221
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 154 - Wiśniowa...
221
m
Wrocław
Etablissement "Friebeberg"
269
m
Wrocław
Etablissement "Kurgarten"
269
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Wszyscy faceci mają wąsy ;)
2011-03-14 15:18:00 (15 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Facet bez wąsów jest gołowąsem, czyli niedojrzałym mężczyzną:)
2011-03-14 16:09:56 (15 lat temu)
mamik
 
do ZPKSoft: I kapelusze ;-)
2011-03-14 19:17:11 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do † Festung: Ale nie każdemu do twarzy z wąsami :) Tobie akurat pasuje ;)
2011-03-14 16:42:56 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do mamik: W tych czasach elegancki pan na ulicę nie wyszedł bez kapelusza, a panie bez kapelusza i rękawiczek. I to niezależnie od pogody. A teraz...Przestaliśmy zwracać uwagę na takie niepotrzebne drobiazgi :)
2011-03-14 19:20:37 (15 lat temu)
mamik
 
do ZPKSoft: Nie cierpię nakryć głowy, źle bym się czuł w tych czasach.
2011-03-14 19:23:28 (15 lat temu)
TW40
 
do ZPKSoft: ...i parasolki...
2011-03-14 19:28:40 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do TW40: Zwłaszcza od słońca. Teraz panie nie tylko nie chronią się przed słońcem, ale wprost przyciemniają karnację w solariach.
2011-03-14 19:35:22 (15 lat temu)
2017-12-31 17:21:36 (8 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
Wedle mnie Cristoforo powinna zostać, przynajmniej Cristoforo nie wpadł na "genialny" pomysł i nie wklejał swego nicka jako autora tego czy innego ujęcia. Nie wyobrażam sobie aby w mojej bibliotece, wszelkie zbiory nie mojego autorstwa, miały nadrukowane moje imię... bleeeaah...
2017-12-31 17:56:09 (8 lat temu)
Podmiana jeszcze raz.
2020-07-09 19:35:14 (5 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Wg mnie to jest lepsze, bo jaśniejsze. Rozmiar w przypadku obrazka nie ma dużego znaczenia.
2017-12-31 17:47:56 (8 lat temu)
Hellrid
 
do labeo7: Ale skany z oryginałów mają przodownictwo, po drugie to ta sama pocztówka. Przypominam sobie jak kiedyś moją pocztówkę z aukcji z Grodkowa wywalano, bo doszedł skan z oryginału... zaraz ją wycięto.
2017-12-31 17:52:45 (8 lat temu)
labeo7
 
do Hellrid: Skany wykonane własnoręcznie są na pewno lepsze pod względem źródła pochodzenia. Jednak w tym przypadku nie ma to znaczenia, bo na pewno wszystkie prawa autorskie wygasły. Więc trzeba brać pod uwagę tylko i wyłącznie jakość. Na moje oko to jest ciut lepsze, ale to na moje oko ... inni mogą to oczywiście inaczej widzieć.
2017-12-31 17:58:32 (8 lat temu)
chrzan233
 
+2 głosów:2
do esski : Kolego Esski kompletnie żadnych złych emocji w stronę Twojej osoby nie ma z mojej strony, ale chyba coś tu nie gra...
2017-12-31 18:07:31 (8 lat temu)
do labeo7: Nasycenie barw też mi się bardziej na Twoim, z aukcji podoba , dlatego tez w ten a nie inny sposób rozpocząłem tą dyskusję.
2017-12-31 18:10:35 (8 lat temu)
esski
 
do chrzan233 : To było kilkadziesiąt tysięcy zdjęc do tyłu, gdybyś tu był natenczas z nami to byś wiedział więcej... Był taki dzień,.. jakoś tak okolice marca 2014.. lub 2013.. jakoś tak, gdy nasze fotopolskie grono postanowiło .. od tego dnia zaprzestać tych działań...Oczywiście zaprzestać.. a nie wywalać stare i wrzucać pownownie te same ujęcia.. To byłą taka data po której coś się nowego zaczęło.. wiele było takich dat...
2017-12-31 18:11:23 (8 lat temu)
esski
 
do chrzan233 : Jeśli znajdziesz coś po roku 2014.. czy nawet 2013 .. robione seryjnie.. nie przypadkowo, a z zamierzeniem.. to daj znać...
2017-12-31 18:13:10 (8 lat temu)
chrzan233
 
+2 głosów:2
do esski : Ja też jestem w tym miejscu, przed tysiącami zdjęć. Rozumiem Twoje tłumaczenie, teraz Ty spróbuj zrozumieć moje: jeszcze raz piszę, że wrzucam skany materiałów z mojej własnej kolekcji i nie podpisuję ich jako autor, tylko wyłącznie sygnuję swoją własność (równie dobrze mógłbym długopisem sobie je podpisać). I nigdy nie zrobiłbym niczego podobnego ze zdjęciem ściągniętym z allegro, z ebaya itp. póki co nie muszę korzystać ze zdjęć z internetu, przez co nie mam zamiaru się wywyższać w jakikolwiek sposób, po prostu stwierdzam fakt. Czytałem, bodajże wczoraj dyskusję, chyba Twoją z Dariushem pod czyimś skanem na ten sam temat- tam padł pomysł, żeby była możliwość podpisanie zdjęcia z własnej kolekcji np, "kolekcja prywatna chrzan233" czy jakkolwiek podobnie. To byłby moim zdaniem dobry kompromis, własne zdjęcia: "chrzan233", skany z kolekcji: "kolekcja, zbiory prywatne"... Rozumiem, że były ustalenia, ale tak jak zmieniają się lata w kalendarzu, tak trzeba zmieniać czasem przyzwyczajenia, prawa, własne zdanie.
W tym miejscu chciałbym wszystkim użytkownikom portalu "Fotopolska" złożyć jak najlepsze życzenia w nadchodzącym już za kilka godzin 2018 roku. Jestem tu od niedawna, ale bardzo się cieszę, że mogę w jakimś, niewielkim stopniu , w ciekawym i miłym towarzystwie współtworzyć to dzieło. Szampańskiej zabawy:!!!
2017-12-31 18:31:31 (8 lat temu)
esski
 
do chrzan233 : Ta mała kratka w formularzu dodawania zdjęć jest przeznaczona li tylko dla autora każdego ze zdjęć. Tak tu u nas jest..Fotopolanie nie wklejają swojego imienia/nicka w swoim księgozbiorze , choćby to był "Potop" czy "Sztuka kochania", tak samo nie wklejają swojego nicka w skany zdjęć nie swojego autorstwa. Od przypisywania swojego trudu zdobywania zbiorów czy skanowania mamy od kilkunastu lat tworzone obiekty.. "Zbiory własne X Y Z"
2017-12-31 18:39:54 (8 lat temu)
do esski : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-12-31 18:59:14 (8 lat temu)
do esski : Tak czy siak wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
2017-12-31 19:09:10 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Nic nie szkodzi na przeszkodzie utworzyć sobie stronę, jakąkolwiek i gdziekolwiek, i walić tam każdy skan z każdego zbioru z wlepką nicka przez cały lub pół monitora.. Czy masz gdziekolwiek w jakimkolwiek przepisie prawa/ustawie, regulaminie, z korzystania z .. ( tu wpisz cokolwiek) , gdzie masz napisane... "Do hotelu/do kumpla z klasy/w gości na święta/do świątyni nie włazimy w obłoconych buciorach.. lub .. nie wlepiamy swojego nicka/nazwiska na okłądki książek, czasopism.. itp.. przykłady można mnożyc.. Stąd brak w naszym regulaminie takiego rozdrobnienia. Zatem od lat..stosujemy zasadę----- nie wrzucamy skanów / zdjęć wspólczesnych w wersji czarno-białej, nie wrzucamy swojego nicka w miejsce "podpis".. zapewne nie ma też zbyt dokładnie informacji / zaleceń , co do każdego pixela.. regulującej obróbkę każdego ze zdjęc photoshopem (czy też innym softem) Nie znajdziesz..Tak tu u nas jest..
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: 123456789
2017-12-31 19:09:51 (8 lat temu)
chrzan233
 
+1 głosów:1
do esski : Sam kolego Esski nabłociłeś, np w 2013, czemu do dziś można się przyjrzeć, a teraz uczysz jak buty czyścić. Sorry,ale to dla mnie spójne jak "M jak Miłość".
2017-12-31 19:19:45 (8 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do chrzan233 : Co było to było.. Więc nie właź z buciorami w fotopolskie zbiory i to tylko dlatego że tak ci się chce i tylko dlatego że jakiś tam zenek czy kaziu przypomina ci od czasu do czasu iż tak się u nas nie czyni... I tylko dlatego że tak było.. Tak, tak było ale już tego nie ma i już tego nie będzie... co było a nie jest nie pisze się w rejestr..
2017-12-31 19:28:04 (8 lat temu)
chrzan233
 
+2 głosów:2
do esski : Dziwi mnie, że oprócz anonimowego plusa przy komentarzu nikt więcej nie podejmuje dyskusji w temacie. Gdybyś przedstawiał myśl zaakceptowaną prze większość "starych" Fotopolan, już powinno obsiąść mnie tu, w komentarzach kilku popleczników Twojego punktu widzenia. Czyż nie tak bywa zazwyczaj na fp, w podobnych, kontrowersyjnych przypadkach? Jedynym, który coś dodał od siebie był ostatnio kolega Vetinari, sam dałem pierwszego plusa pod jego komentarzem, ponieważ napisał go w dobrym stylu i bez krypto- agresji. Dzis juz niestety nie będę dalej uczestniczył w dyskusji, ponieważ wychodzę za chwilę i wrócę raczej w 2018 roku. Jeszcze raz najlepszego!!!
2017-12-31 20:20:01 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Nie wiem co inni robią... mooże czynią to, co ja mam uczynić za kilkanaście godzin.. witać Nowy Rok...
2017-12-31 20:26:30 (8 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Przecież możesz sam sobie nadać- ja stosuje formę- i nikt mi tego nie zabroni, mój czas, moje skanowanie, moje zbiory...
2017-12-31 20:27:00 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do Dariusz Łukasik: Dobry pomysł, popieram.
2017-12-31 20:29:04 (8 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Tak o to mi właśnie chodzi, zmienię podpisy u siebie na coś podobnego. Dziękuję wszystkim i przepraszam jeśli kogokolwiek uraziłem mocnymi słowami w tej dyskusji.
2018-01-01 17:28:28 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Tymczasowa hala zbudowana na potrzeby Zjazdu Śpiewaczego w 1907 roku, znajdująca się między dzisiejszą ulicą Sztabową i Hallera - w pobliżu ob. SP nr 76. Ter...
Hala festiwalowa, VII Ogólnoniemieckiego Zjazdu Śpiewaczego.
1907
-
1907
1907
-
1907
1907
-
1907
1907
-
1907
1907
-
1907
1907
-
1907
1907
-
1907
1907
-
1907
1907
-
1907
1907
-
1907
Hala festiwalowa na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet