| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (28)
Obiekty w okolicy
Szczytnicka 20
32
m
Wrocław
Szczytnicka 11
47
m
Wrocław
Szczytnicka 18
48
m
Wrocław
Piwna 3
70
m
Wrocław
Szczytnicka 21
79
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Pisuar

Dawniej: Pissoir am Scheitniger Straße
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† Festung
 
+4 głosów:5
He, he.
2012-03-14 22:50:22 (14 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+1 głosów:3
Bez jaj Panowie.
2012-03-14 23:44:47 (14 lat temu)
esski
 
Mam tegoż obiektu zdjęcie zrobione w roku 2000, Warto by porównać.
2012-03-15 00:19:19 (14 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+2 głosów:3
No tak. Nie napisałem że to siedziba opozycji a i tak się nie spodobało. Nie gniewam się i pozdrawiam moją ulubiona witrynkę.
2012-03-15 23:28:37 (14 lat temu)
pawulon
 
+6 głosów:6
do Tomasz Górny (Nemo5576): Bez jaj to już nie panowie ;)
2012-03-15 00:13:25 (14 lat temu)
pawulon
 
do esski : Tylko nie dawaj zdjęć z 2000 od środka bo.... ;)
2012-03-15 00:33:18 (14 lat temu)
do pawulon: Bez obaw.. zdjęcia pewnie w wersji bez zapachowej...
2012-03-15 10:49:15 (14 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
do Jerzy Mielcarek: No dobra, ale kto zmienił opis fotki?
2012-03-15 14:31:24 (14 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do † Festung: Obstawiam na Nemo ;)
2012-03-15 15:15:19 (14 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+1 głosów:1
do pawulon: Pewnie ze ja. Przypominam ze podpisy i komentarze są widoczne dla każdego. A portal ma się zajmować architekturą , a nie polityką.
2012-03-16 00:36:10 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Tomasz Górny (Nemo5576): A czy ja coś mówiłem? Ja tylko pokazałem palcem ;))
2012-03-16 00:39:56 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Fotopiesek :)
2012-09-06 20:12:00 (13 lat temu)
A mnie zastanawiają godziny otwarcia - co poeta miał na myśli ustanawiając taki czas korzystania z przybytku.
2012-09-06 21:58:15 (13 lat temu)
wredna
 
2015-01-16 16:45:29 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Wygląda na to, ze trzeba będzie zmienić nazwę obiektu na PIESuar.
2012-09-06 21:55:33 (13 lat temu)
do Wiesław Smyk: ... ale renowacja obiektu godna pochwały.
2012-09-06 21:59:25 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Wiesław Smyk: Że w pozostałych godzinach takowe potrzeby nie występują ;)
2012-09-06 22:01:48 (13 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Zamykali o 22 żeby się nie przekształciło w miejsce noclegowe.
2012-09-06 22:15:40 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do wredna: Dzięki, usunąłem.
2015-01-16 19:48:19 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet