| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Instalacja artystyczna "Adam i Ewa...
40
m
Wrocław
Kamień upamiętniający Stanisława T...
58
m
Wrocław
Pawilon dydaktyczny E-2
90
m
Wrocław
Kapliczka
92
m
Wrocław
Pomnik Johannesa Reinelta "Filozof...
96
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
TimaskA
 
To nie może być w latach 1960 - 70, w czasie wojny był prawie całkowicie zniszczony....pomijam że w ok.1950 był odbudowany ale "sygnaturkę" zrekonstruowano dopiero po remoncie dachu w 2001 roku.
2016-04-24 23:51:33 (10 lat temu)
Napewno jest to zdjecie przedwojenne trzecia, wiezyczke odbudowano nie w 2001 a w 2005 roku
2016-05-16 15:06:17 (10 lat temu)
Andi61
 
Dziś nie ma już ani tej górki, ani tego wysokiego smukłego drzewa w centrum zdjecia
2020-01-01 19:14:17 (6 lat temu)
Trochę w stylu retro
2020-04-29 17:27:39 (6 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Vojtech Csernók: Coś w tym jest. Takie "klimatyczne" kadry były w książkach "Elbląg dawniej i dziś" i podobnej o Wrocławiu - choć zdjęcia nie były robione aż tak szerokokątnym obiektywem.
2020-04-29 18:39:28 (6 lat temu)
Licho
 
Dlaczego nie mamy udokumentowanego szaletu w parku? Idzie do przebudowy.
2016-08-14 00:10:50 (9 lat temu)
do Licho: Mam zdjęcia na dysku :)
2016-08-14 00:28:22 (9 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Ach te przepastne dyski fotopolan :-)
2016-08-14 00:43:09 (9 lat temu)
Miał :) Ale pogoda tradycyjnie jak to w weekend nawet przedłużony :)
2014-11-10 09:04:20 (11 lat temu)
Ale super :) Szkoda że tego domku już nie ma.
2015-04-09 21:52:09 (11 lat temu)
Dana
 
Wózek dla Tereski :)
2016-01-31 16:13:10 (10 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do Dana : Dobre okulary niezbędne ;-)
2016-01-31 22:30:39 (10 lat temu)
vigo
 
Podmiana
2018-08-04 22:03:26 (7 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Wózkow dla Tereski gromadka ☺
2020-02-23 22:13:14 (6 lat temu)
TW40
 
do vetinari: Szkoda, że takie malutkie...
2020-02-23 23:27:08 (6 lat temu)
Anneob
 
+2 głosów:2
Jakoś, udało mi się dojrzeć na zdjęciu p.W. pieska i wózeczek :)
2021-02-03 20:37:24 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
do Anneob: Wózeczki są trzy ale malutkie a piesek gdzie ?
2021-02-03 20:40:45 (5 lat temu)
Anneob
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Jeden wózeczek (całkiem spory) jest przy drzewie po prawej. Po ‘’założeniu lepszych okularów’’ ‘’kudłaty pies’’ (skrajnie po lewej) okazał się kolejnym wózeczkiem … :))
2021-02-03 21:06:34 (5 lat temu)
TW40
 
do Anneob: ;-)
2021-02-03 23:57:41 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
12 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Staw w Parku przy Nowowiejskiej. Zbiory i fot. p. K. Walczak.
Widok Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej z Parku Stanisława Tołpy
1904
-
1915
1904
-
1915
1905
-
1915
1910
-
1920
1910
-
1920
1910
-
1925
1910
-
1940
2
1930-1944
1920
-
1944
1930
-
1944
1935
-
1941
Staw na archiwalnych mapach i planach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet